INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1680018295', 'd07e89260710c8489a8aee55a2bf5904', '3.236.207.90', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#365_dni_do_sukcesu-ebook-399.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - 365 dni do sukcesu
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

365 dni do sukcesu

Waldemar Mielczarek

365 dni do sukcesu

Kategoria: Sprzedaż bezpośrednia
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-420-8
Ilość stron: 65
Format: plik PDF

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną

31,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 412
 

Książka, którą za chwilę Ci przedstawię okazała się absolutnym bestsellerem kilka lat temu w branży ubezpieczeniowej. Książka pomimo, że została napisana kilka lat temu i wiele zmieniło się na rynku ubezpieczeń, nadal oddaje najważniejsze przesłanie - składniki sukcesu są niemal zawsze identyczne: systematyczność, entuzjazm, konsekwencja, edukacja.

Pamiętaj, że to się sprawdza praktycznie zawsze - niezależnie od upływu czasu, branży w jakiej się działa itp....

Dlatego też, postanowiliśmy kontynuować sprzedaż tej książki, a to dla Ciebie oznacza nowe możliwości. Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, doradcą finansowym, doradcą inwestycyjnym lub handlowcem, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca. Nawet, jeśli nie działasz w tej branży, ale ciekawi Cię sukces innych ludzi, to także z pewnością zainteresuje Cię to, co za chwilę przeczytasz.

Czy wiesz, że nie musisz opuszczać naszego kraju, żeby godnie i uczciwie żyć? Także w Polsce możesz wykonywać pracę, która da Ci satysfakcję i zadowolenie. Świetnie udowodnił to na swoim przykładzie Waldemar Mielczarek, który odniósł ogromny sukces jako agent ubezpieczeniowy. Postanowił on podzielić się swoją wiedzą i napisał książkę zatytułowaną "365 dni do sukcesu".

Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia pod warunkiem, że posiadasz chęci, siłę, determinację oraz (a może przede wszystkim) odporność na porażki. Publikacja ta tak naprawdę nie jest tylko i wyłącznie dla agentów ubezpieczeniowych. Jest to książka dla każdego, kto błądzi i nie wie, co dalej robić, waha się, w którym kierunku iść.

Niewątpliwą korzyścią z przeczytania tej książki będzie to, że dowiesz się bardzo ważnej rzeczy. A mianowicie jeśli jesteś w chwili obecnej załamany to zawsze możesz odbudować wiarę we własne siły. Obojętnie co robisz i gdzie się znajdujesz. Waldemar Mielczarek sam przyznaje, że w ciągu wielu lat życia wykonywał różne zawody i wie jak trudno jest się człowiekowi przestawić na inne tory myślenia.

Ale spróbował po raz kolejny i... udało się. I to z jakim skutkiem!

Wystarczyło tylko narzucić sobie pewien styl pracy, szkolić się i być systematycznym. Tylko tyle i zarazem aż tyle. Wiele osób zraża się na starcie niepowodzeniami. A przecież każda porażka jest kolejnym krokiem do sukcesu. Im więcej popełniasz błędów i ponosisz porażek, tym bliżej sukcesu jesteś.

Ale żeby go osiągnąć musisz działać. Bo kiedy działasz, to spotykasz się z potencjalnymi klientami - ładujesz swoje akumulatory i świat wydaje Ci się bardziej kolorowy i to bez większego znaczenia czy klienci kupią Twoją usługę czy też nie. To jest bardzo ważne i tego właśnie uczy w swojej publikacji Waldemar Mielczarek.

Jeżeli będziesz stale użalać się nad sobą, to tylko pogłębisz swoje cierpienie i popadniesz w depresję.

Jest to książka, która daje wiele porad praktycznych, a to jest najbardziej cenne. Sprawdzone w boju metody działania. Książka, z której emanuje entuzjazm. Jest cenna, ponieważ została napisana przez człowieka, który po przepracowaniu w nowym zawodzie 365 dni stanął na nogi i w wielkim szczęściu i entuzjazmie przelał swoje krótkie doświadczenie na papier.

Jeżeli jesteś handlowcem, sprzedawcą, doradcą inwestycyjnym czy ubezpieczeniowym to najtrudniejszym etapem będzie zamknięcie sprzedaży. Na sfinalizowanie transakcji decydujący wpływ ma sposób naszej prezentacji, nasze zachowanie u klienta oraz to, w jakim przyszliśmy opakowaniu - od wiedzy, jaką posiadamy, od pewności siebie, wiary w oferowaną usługę, od licznych odbytych spotkań, chęci niesienia pomocy innym.

To czy będziesz dobry w swoim zawodzie zależy również od ilości przeprowadzonych rozmów handlowych. Jest jednak jedno słowo, bez którego żaden człowiek sukcesu nie będzie normalnie funkcjonował.

Tym słowem jest ENTUZJAZM.

A oto opinia jednej z osób, która już tę książkę przeczytała:

"Waldku, dziękuję Tobie, że dałeś się namówić na spisanie swoich wspomnień z jeszcze niezbyt długiej, ale bardzo intensywnej działalności w ramach ubezpieczeń na życie. Poprzez te książkę wyraziłeś chęć pomocy wszystkim nam, doradcom ubezpieczeniowym, pokazując jak skutecznie można wykorzystać w naszej pracy wiedzę, którą otrzymujemy od naszych szkoleniowców, czerpiemy z książek i z bezpośredniej wymiany doświadczeń.

Ponieważ dziś oddajesz nam jakby cząstkę samego siebie, swoje cenne spostrzeżenia i wnioski ze spotkań z klientami, a także opisujesz własne przeżycia, to niejako zobowiązujesz nas, doradców - Twoje koleżanki i Twoich kolegów - do osiągania coraz lepszych wyników w pracy, do podjęcia walki o sukces zawodowy i szczęście osobiste.

Waldku, nieustannie zarażaj nas swoim wielkim optymizmem i ogromnym entuzjazmem."

Ewa Lisek

Wystarczy tylko zrobić ten jeden mały krok - malutki kroczek, który może odmienić Twoje myślenie i skierować je na właściwy tor.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną 31,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Inwestowanie pieniędzy w praktyce
39,00 zł

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Odkryj skuteczne sposoby inwestowania dostępne w Polsce i zacznij budować swoje bogactwo - możesz zacząć nawet od małych kwot...

PROMOCJA