INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1716086141', 'd2f5429cc2672d4c857831b6376088c8', '100.26.179.41', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#abc_madrego_rodzica_skuteczna_nauka_ortografii-ebook-395.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Wychowanie dzieci » ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii 
ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii

Jolanta Gajda

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii

Kategoria: Wychowanie dzieci
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-417-8
Ilość stron: 166
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 414
 

"ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii" jest kolejną już publikacją Jolanty Gajdy. Poprzednie odniosły ogromny sukces, ponieważ zawarta w nich wiedza jest bardzo użyteczna. W tym ebooku znajdziesz doskonałe rady związane z nauką ortografii przez Twoją pociechę. Na 164 stronach znalazły się liczne ćwiczenia oraz wskazówki. To nowatorskie podejście jest bardzo skuteczne. Jestem przekonany, że większość rodziców nie stosuje tego ćwiczeń.

Każde dziecko rodzi się mądre i inteligentne. Każdy nowo narodzony dzieciaczek jest posiadaczem umysłu o niesłychanych możliwościach. To, jak te możliwości zostaną wykorzystane, zależy od rodziców i opiekunów malucha. Od tego, jakie mu zapewnią warunki rozwoju fizycznego, intelektualnego, duchowego i emocjonalnego. Od tego, czy znajdą czas i chęci, by poznać swoją pociechę, by zdobyć wiedzę na temat jej rozwoju, by dostarczać jej różnorodnych wartościowych bodźców, które spełnią tę samą rolę w rozwoju umysłu, co katalizator w przebiegu reakcji chemicznej.

Jak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią?

Jeśli przebiegłeś niedbale wzrokiem powyższy nagłówek, to wróć, proszę, i przeczytaj go jeszcze raz - w skupieniu, z pełną świadomością znaczenia tych słów. Gdyby czasem Twój wewnętrzny głos odezwał się w tym momencie, próbując podważyć prawdziwość tego stwierdzenia: „Tak, ale...", „Niezupełnie, bo..." - przystopuj go i powiedz stanowczym głosem: „Nie ma żadnego „ale". Mam mądre, zdolne, wspaniałe dziecko". Jest to chyba najważniejsza prawda, jaką trzeba sobie uświadomić, przystępując do edukacji swojej pociechy.

Po przeczytaniu tego ebooka dowiesz się:

  • Jak wytworzyć sprzyjającą nauce atmosferę?
  • Jak skutecznie zmotywować Twoje dziecko do nauki?
  • Jak nauczyć je samodzielnego dochodzenia do pewnych zasad?
  • Jak skutecznie nauczyć je rozpoznawania wyjątków ortograficznych?
  • Jak nauczyć dziecko wytrwałości i konsekwencji w nauce ortografii?
  • Jak uodpornić je na krytykę i przeciwności losu?
  • Jak stosować powtórki z ortografii, aby nie były one dla dziecka nużące?


Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA