INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1716081991', 'd2f5429cc2672d4c857831b6376088c8', '100.26.179.41', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#angielskie_formuly_konwersacyjne-ebook-212.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Angielskie formuły konwersacyjne
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Nauka i edukacja » Języki obce » Angielskie formuły konwersacyjne 
Angielskie formuły konwersacyjne

Paweł Wimmer

Angielskie formuły konwersacyjne

Kategoria: Języki obce
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-363-8
Ilość stron: 50
Format: plik PDF

9,97 zł Zamów wersję elektroniczną

19,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 142
 

Co powinieneś wiedzieć, aby język angielski i komunikacja w nim nie sprawiały Ci problemu?

O sprawności komunikowania się w języku angielskim, szczególnie w rozmowach, decyduje nie tylko liczba zapamiętanych słówek, ale i opanowanie szeregu przydatnych formuł konwersacyjnych, jak np. sposobów zwracania się do różnych osób, powitania, pożegnania, wyrażania podziwu, ubolewania, aprobaty, sprzeciwu, radości i wielu innych.

Praca „Angielskie formuły konwersacyjne" zawiera ok. 1000 typowych formuł tego rodzaju, zaprezentowanych w uporządkowanym podziale na kilkadziesiąt kategorii. Ten praktyczny zbiorek jest przeznaczony do systematycznej nauki - biegłe opanowanie formuł da Czytelnikowi dużą swobodę w prowadzeniu codziennej konwersacji.

Ebook "Angielskie formuły konwersacyjne" to właśnie praca, która wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Zebrano w nim ok. 1000 typowych formuł, których aktywne opanowanie pozwoli Ci rozmawiać dużo swobodniej i bardziej wyraziście, a nierzadko także grzeczniej.

Twoja znajomość angielskiego zyska na tym ogromnie, bo wyrazisz swoje opinie, przekonania czy odczucia precyzyjnie - język prosty i pozbawiony tych subtelności jest bowiem jak kartofel ociosany w kostkę w wojskowej kantynie.

Formuły w ebooku "Angielskie formuły konwersacyjne" zostały przedstawione w sposób uporządkowany, podzielone na kategorie odpowiadające rozmaitym funkcjom językowym, jak powitania, pożegnania, podziękowania, przeprosiny, zgoda, wątpliwość, złość i wiele innych. To niezwykle istotne z edukacyjnego punktu widzenia, gdyż znacznie łatwiej zapamiętujemy skojarzone ze sobą pojęcia niż oderwane od siebie słowa czy frazy.

Zobacz w jak praktyczne kategorie zostały uporządkowane formuły konwersacyjne:

 • Formy zwracania się, dzięki którym będziesz wiedział jak prawidłowo zwracać się do Twojego rozmówcy w zależności od jego stanowiska, funkcji czy pozycji społecznej.
 • Przyciąganie uwagi.
 • Informacje, czyli jak uzyskać informacje od kogoś, zapytać go o coś co nas interesuje.
 • Wiedza, niewiedza, czyli w jaki sposób odpowiadać na pytania (gdy zna się odpowiedź, lub nie)
 • Powitania, przedstawianie się, pożegnania. Absolutnie niezbędne!
 • Gratulacje i życzenia.
 • Zaproszenia i oferty, czyli jak zaproponować coś drugiej osobie, zaprosić ją na kawę, zaoferować współpracę itp...
 • Opinie, czyli jak dowiedzieć się co druga osoba sądzi o czymś.
 • Sympatie i antypatie, czyli jak wyrazić, że się coś/kogoś lubi, lub nie lubi.  


Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

9,97 zł Zamów wersję elektroniczną 19,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet do nauki języka angielskiego, który zawiera 5 ebooków o łącznej wartości 79,85 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 22,85 zł płacąc za nie tylko 57,00 zł
Pakiet do nauki języka angielskiego

Pakiet do nauki języka angielskiego

Zawartość pakietu:
 • Angielskie formuły konwersacyjne
 • Angielskie przyimki (prepositions)
 • Angielskie słówka
 • Mowa zależna jest prosta!
 • Okresy warunkowe są proste!
57,00 zł
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA