INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719209316', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#angielskie_slowka-ebook-245.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Angielskie słówka
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Nauka i edukacja » Języki obce » Angielskie słówka 
Angielskie słówka

Paweł Sygnowski

Angielskie słówka

Kategoria: Języki obce
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 83-7521-032-3
Ilość stron: 50
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 51
 

Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do jednego z najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo mały chłopiec, czy dziewczynka - brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie, do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko - w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Czy wiesz, że np. język angielski [a więc najpopularniejszy język świata] zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Anglik? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Tysiąc? Wcale nie. Przeciętny Anglik używa stale około 600 słów. To wszystko. Taka liczba jest mu w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych rozmów.

Co byś w takim razie powiedział, gdybym Cię nauczył, jak w najkrótszym czasie nauczyć się maksymalnej liczby słówek języka angielskiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał, co najmniej 100 wcześniej zupełnie nie znanych Ci słów i wyrażeń?

Przy czym mówimy o zupełnie samodzielnej, bezstresowej nauce i to w dodatku bez cienia nudy, z udziałem wyobraźni i natychmiastowymi rezultatami.

Poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki angielskich słówek - rozwiązanie Twoich problemów
Mowa cały czas o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań angielskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan, czy Harry Lorayne.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu twoją wyobrażnię, eliminując tym samym wszelką nudę z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób twój czas, dając ci poczucie pewności siebie, dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Metoda została w prezentowanej publikacji bardzo szczegółowo i obrazowo opisana i zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów - tj. słówek z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Na początek dostajesz w ręce - fundament, czyli omówienie procesu zapamiętania 250 angielskich słówek wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której, jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz nie tylko same słówka, ale także nawet całe wyrażenia i zdania, co ma ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego, nie tylko samych słówek.

UWAGA: SPECJALNE BONUSY


BONUS #1: Dodatkowe słówka
Do każdego zakupu, dołączamy za darmo dodatkowe 450 angielskich słówek wraz z przykładami do skutecznej i szybkiej nauki języka angielskiego. Pomyśl, jakie to daje Ci ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 słówek, czyli więcej, niż używa przeciętny Anglik w swoich prostych konwersacjach. Czy masz jutro klasówkę z angielskiego, czy wylatujesz jutro do pracy na wakacje do Anglii - zawsze i wszędzie możesz zastosować tą publikację, aby poznać te kilkadziesiąt, czy kilkaset słówek w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy dzięki którym twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

BONUS #2: Bezpłatne konsultacje
Otrzymasz także możliwość bezpłatnych konsultacji z autorem tej publikacji. Dzięki czemu, w jakimkolwiek miejscu utkniesz, zawsze będziesz mieć do pomocy swojego osobistego trenera.

BONUS #3: Miesięczny abonament warty 10,98 zł!
Wraz z ebookiem, otrzymasz miesięczny abonament dostępu do serwisu internetowego www.slownictwo.pl, w którym utrwalisz słownictwo, dzięki specjalnemu systemowi nauki i powtórek.

BONUS #4: 50% zniżki na kurs internetowy!
Kupując ebooka otrzymasz specjalny, 50% rabat na kurs językowy w serwisie językowym LangEffect.pl, dzięki któremu wygodnie i szybko nauczysz się obcego słownictwa.

Dzięki temu kursowi:

 • poznasz do 10 000 słówek z angielskiego i niemieckiego
 • wybierzesz interesujący Cię zakres słownictwa spośród 77 tematów i 3 poziomów zaawansowania
 • dopiszesz własne słówka
 • będziesz uczyć się i śledzić swoje postępy w nauce - w domu, w pracy, w kafejce internetowej - gdziekolwiek zechcesz
 • wymienisz doświadczenia z innymi za pośrednictwem forum
 • System zapamiętuje i analizuje Twoje postępy i w optymalny sposób dobiera dla Ciebie słówka ze wszystkich lub tylko z wybranych przez Ciebie tematów.

Kup ebooka, aby otrzymać 50% zniżkę na kurs.

BONUS #5: NOWOŚĆ - wymowa słówek w mp3Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet do nauki języka angielskiego, który zawiera 5 ebooków o łącznej wartości 79,85 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 22,85 zł płacąc za nie tylko 57,00 zł
Pakiet do nauki języka angielskiego

Pakiet do nauki języka angielskiego

Zawartość pakietu:
 • Angielskie formuły konwersacyjne
 • Angielskie przyimki (prepositions)
 • Angielskie słówka
 • Mowa zależna jest prosta!
 • Okresy warunkowe są proste!
57,00 zł
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA