W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Zatrudnienie, praca i kariera » Awans zawodowy nauczyciela 
Awans zawodowy nauczyciela

Katarzyna Gajkowska

Awans zawodowy nauczyciela

Kategoria: Zatrudnienie, praca i kariera
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-411-6
Ilość stron: 108
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 249
 

Pewnie wydaje Ci się, że robienie awansu jest długą i żmłudną pracą. Otóż jest w tym trochę prawdy, jednakże dzięki pomocy w postaci porad, pomysłów i przykładów - automatycznie uzyskasz ogromną przewagę nad tymi, którzy nie mają dostępu do tej wiedzy i proces awansu będzie dla Ciebie ekscytującym wyzwaniem. Unikniesz też niepotrzebnych błędów i stresu.

Katarzyna Gajkowska przeszła już drogę awansu i aby ułatwić to zadanie innym, napisała praktyczny poradnik dla starających się o stopień nauczyciela mianowanego.

W tym ebooku znajdziesz między innymi:

  • Konspekty lekcji bibliotecznych
  • Zestawienia bibliograficzne
  • Scenariusze wystaw
  • Regulaminy konkursów
  • Informator o placówce, w której pracujesz
  • Kwestionariusze ankiet
  • Karty ewaluacyjne

To tylko niektóre z tematów omówionych w ebooku. Koniecznie zobacz SPIS TREŚCI, by dowiedzieć się szczegółów.

Dodatkowo, na końcu książki, znajdziesz przydatne Sentencje łacińskie z tłumaczeniem.

Od autora 

Jeśli czytasz ten wstęp, to na pewno jesteś osobą zainteresowaną tematem, który Ci proponuję. Uważam, że warto skorzystać z doświadczeń innych, zwłaszcza jeśli „tymi innymi" są osoby kompetentne w swojej dziedzinie. Jestem nauczycielem mianowanym, aktualnie w trakcie stażu na nauczyciela dyplomowanego. Odniosłam sukces, który chyba najbardziej zadziwił mnie. Pomyślałam, że warto podzielić się tym sukcesem z Tobą. Może Tobie też to się uda?

Proponuję Ci iść z duchem czasu! Tylko ludzie otwarci na nowości, kreatywni poprawiają swój los. Jeśli chcesz zostać nauczycielem mianowanym, mieć poczucie własnej wartości, to czytaj dalej...

Wszystkie instytucje życia publicznego obejmuje dzisiaj szybki rozwój cywilizacyjny. Niezależnie od tego, czy pracujesz w szkole czy w bibliotece, jeśli dotyczy Cię awans zawodowy nauczyciela, rozumiesz, o czym mówię. Ja pracuję w bibliotece pedagogicznej, zarządzanie informacją w takiej placówce to nie lada wyzwanie.

Informacja stała się towarem marketingowym, na który istnieje zapotrzebowanie w każdej dziedzinie życia. Szkoły i biblioteki są instytucjami ściśle związanymi, a nawet zależnymi od społeczeństwa, muszą więc na te przemiany reagować, dostosowywać się do nowych warunków i odpowiadać na nowe potrzeby. To nie tylko instytucje gromadzące ogrom wiedzy, ale też instytucje, które tę wiedzę opracowują i przekazują zainteresowanym użytkownikom.

Mówi się dziś o misji, jaką powinny pełnić wobec otoczenia, w jakim się znajdują. Aby wypełnić tę misję, muszą iść z duchem czasu, zatrudniać dobrze wyszkolonych i kreatywnych pracowników.

Nauczyciel XXI w. to osoba dobrze wykształcona, posiadająca umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków, potrafiąca być dobrym obserwatorem otaczającej rzeczywistości, aby w porę zaangażować się do różnych działań na swoim terenie i poza nim.

Jako nauczyciel bibliotekarz staram się być takim właśnie pracownikiem instytucji oświatowej. Jestem kreatywna, aktywna. Niezależnie od tego, czy pracujesz w szkole czy w bibliotece znajdziesz tu wiele przydatnych materiałów, które możesz wykorzystać. Zapraszam do lektury.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Google AdSense
39,97 zł

Google AdSense

Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

PROMOCJA