W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Rozwój osobisty » Bądź swoim najlepszym przyjacielem 
Bądź swoim najlepszym przyjacielem

Krzysztof Dalber

Bądź swoim najlepszym przyjacielem

Kategoria: Rozwój osobisty
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-396-6
Ilość stron: 83
Format: plik PDF

14,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 144
 

Podstawą sukcesu w każdej dziedzinie życia jest życie w zgodzie z sobą i traktowanie siebie jak swojego najlepszego przyjaciela

Być może wydaje Ci się to dziwne, albo nie zrozumiałe. Jak można być "swoim przyjacielem"? O co tutaj chodzi? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że szczęście tak naprawdę nie zależy od pieniędzy, zdrowia, kariery, przyjaciół... to wszystko tylko pewne jego składniki, które każdy może i powinien dobierać sobie wedle potrzeb. Najpierw jednak trzeba stać się swoim najlepszym przyjacielem.

Bez odwoływania się do jakiejkolwiek kultury, religii, szkoły psychologii, ebook "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" omawia precyzyjnie i klarownie proces zaprzyjaźniania się z sobą samym, co jest według autora nie tylko procesem psychologicznej eksploracji, ale też, procesem głęboko duchowym.

Co najważniejsze, każdy, Ty także możesz przejść przez ten proces, nie ważne, kim teraz jesteś i gdzie jesteś. To właśnie bowiem w sobie masz światło i mądrość, na których możesz polegać zawsze i wszędzie. Aby je odkryć nie musisz wspierać się na jakichkolwiek autorytetach, mistrzach, nauczycielach. Odkryjesz, że nie musisz z nikim walczyć ani niczego innym udowadniać aby być sobą i być szczęśliwym. W końcu nie będziesz musiał dostosowywać się do świata. Zaczniesz dostosowywać świat do siebie i Twoich potrzeb.

Od autora

Być dla siebie samego najlepszym przyjacielem. W ujęciu przedstawionym w tej książce być swoim najlepszym przyjacielem to doświadczać radości, mocy, wolności, inspiracji, wypływającej z naszej świadomości istnienia. To poczucie spełnienia i nieskończonej przestrzeni, jaka się przed nami roztacza. Mnóstwo w niej nieskończonych możliwości, świateł, barw, form, kształtów, nieznanych nam jeszcze prawd i wymiarów życia.

Wierzę, że każdy, kto uważnie przeczyta tę książkę, potrafi zmienić swoje życie. Przede wszystkim sprawi, że poczuje się szczęśliwy sam ze sobą. Odkryje, że krynica szczęścia, to niewyczerpane źródło, jest w nim samym, Człowiek nie potrzebuje żadnych punktów odniesienia, aby być szczęśliwym, ponieważ to, co jestw nas, jest dobre. W naszym wnętrzu kryje się nieopisana wspaniałość, a poczucie istnienia jest wspaniałe i niezwykłe.

Ta książka jest wezwaniem do poznania siebie i nauczenia się przebywania w swoim własnym towarzystwie bez lęku. Do okrycia ukrytego wymiaru życia. Do bycia swoim najlepszym przyjacielem, na którym zawsze można polegać.

Kiedy zostaniemy swoim najlepszym przyjacielem, zobaczymy świat i rzeczywistość na nowo, bez strachu. Już teraz wyruszaj więc w niezwykłą podróż w głąb siebie, aby odkryć, jak celebrować życie i być sobą.

Wyrażam wielką wdzięczność za mądrość i głęboką, przejmującą wizję rzeczywistości, jaka mogłem poznać dzięki kilku wyjątkowym ludziom o niezwykle przenikliwym umyśle, inteligencji, mądrości i wielkim duchu. Dzięki nim powstała ta książka.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

14,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Sztuka wzbogacania się
21,70 zł

Sztuka wzbogacania się

Jak myśleć, by się bogacić? Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło...

PROMOCJA