W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Komputery i Internet » Zarabianie w Internecie » Blogi od A do... sławy i pieniędzy 
Blogi od A do... sławy i pieniędzy

Angus Mcleod

Blogi od A do... sławy i pieniędzy

Kategoria: Zarabianie w Internecie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-183-2
Ilość stron: 141
Format: plik PDF

29,95 zł Zamów wersję elektroniczną

39,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 222
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet ebiznesowy . Dowiedz się jak zaoszczędzić 37,89 zł

Czym jest blog (i czym nie jest)?

Nazwa „blog" to zbitka dwóch angielskich słów: web (czyli „sieć") i log (czyli „dziennik", w sensie „zapis"). Czyli „sieciowy dzienniczek". Taki pamiętnik XXI wieku.

Dobra robocza definicja blogu, to byłoby coś w stylu: „internetowy dziennik lub biuletyn, często uaktualniany i przeznaczony do czytania". Dodać by można, że blogi najczęściej umożliwiają swoich czytelnikom wypowiadanie się na poruszane tam tematy oraz że przeważnie są bardzo nieformalne, nierzadko wyraźnie stronnicze, a do tego znacznie bardziej bezpośrednie i osobiste pod względem stylu, niż tradycyjna prasa.

Blogi istnieją dzisiaj we wszelkich możliwych kształtach i umaszczeniach - od tych poświęconych drobiazgowym opisom cierpień udręczonej duszy nastolatka, po te skoncentrowane na adoracji najnowszej gwiazdki pop. Z takimi, które zajmują się podawaniem i komentowaniem światowych wydarzeń pośrodku włącznie.

Czy jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że często najlepsze blogi to w istocie zyskowne firmy, kojarzące ze sobą produkty i klientów dla korzyści swych właścicieli? To absolutna prawda! Co więcej - tym właścicielem możesz być Ty.

Książka „Blogi od A do... sławy i pieniędzy" pokaże Ci, jak wyróżnić się spośród 20 milionów zwykłych blogów i stworzyć taki, który nie tylko przyciągnie tysiące lub miliony czytelników, ale także będzie Ci przysparzał stałych zysków.

Już za chwilę dowiesz się:

 • czym są blogi, ten Nowy Środek Przekazu i dlaczego rozwiaja się w tempie fali tsunami, podczas gdy mniej i mniej ludzi czerpie swą wiedzę o wydarzeniach z telewizji i gazet
 • jak możesz ZBUDOWAĆ Twoje własne Blogowe Imperium i zdobyć istotną część stale się rozszerzającej blogosfery
 • jak ZALUDNIĆ Twoje własne Blogowe Imperium chętnymi obywatelami, którzy nie tylko będą cenić sobie Twoją opinię, ale będą Ci też dawać za to pieniądze
 • jak ROZSZERZYĆ swoją domenę poza swój blog i pozwolić "wielkim", w rodzaju Google, Yahoo, czy Wall Street Journal dystrybuować treść Twojego blogu i dostarczać Ci jak na tacy milionów potencjalnych klientów

Nieważne, czy jesteś początkującym blogerem, czy starym wyjadaczem i znasz blogi od podszewki. Z publikacji elektronicznej „Blogi od A do... sławy i pieniędzy" dowiesz się jak:

 • ZASTOSOWAĆ to, co już wiesz, aby stworzyć własne Blogowe Imperium
 • STWORZYĆ własną markę, która sprawi, że część internetu stanie się Twoją własnościa
 • ZDOBYĆ i ZACHOWAĆ swą renomę - człowieka, po którego opinię ludzie będą się raz po raz zwracać
 • PISAĆ tak, by ludzie czytali i promowali Twój blog z własnej inicjatywy
 • konsekwetnie ROZSZERZAĆ swe Blogowe Imperium, zdobywając coraz więcej czytelników i coraz większe zyski

Inne książki mogą Cię nauczyć, jak stworzyć własny blog. Nie jest to aż takie trudne, skoro 20 milionów ludzi to zrobiło. W istocie jest to tak proste, że każdy może tego dokonać w parę minut.

 • „Blogi od A do... sławy i pieniędzy" wychodzi bez porównania dalej, ucząc wszystkiego, co musisz wiedzieć, by stworzyć najprawdziwsze Blogowe Imperium, które będzie miało z każdym dniem więcej i więcej czytelników i chętnych do płacenia Ci reklamodawców... I będzie generowało większe i większe ZYSKI.
 • „Blogi od A do... sławy i pieniędzy" pokaże Ci, jak skłonić Twoich czytelników, by dostarczali Ci idei, informacji, a nawet dzieł graficznych, które przyciągną wielu nowych czytelników.
 • „Blogi od A do... sławy i pieniędzy" pokaże Ci, jak wykorzystać pracę Starych Środków Przekazu w sposób, który pozwoli Ci stworzyć blog, w taki sposób, że ludzie dla niego porzucą Stare Środki Przekazu.
 • „Blogi od A do... sławy i pieniędzy" pokaże Ci, krok po kroku, jak możesz rozwinąć to, co wiesz już dzisiaj w bezcenny zasób zdolny do przyciągnięcia zarówno przygodnych surfujących, jak i poważnych, profesjonalnych poszukiwaczy informacji!

BONUS SPECJALNY: Blogger Tutorial

Instrukcja (PO POLSKU) obsługi jednego z najpopularniejszych systemów blogowych, który jest własnością firmy Google. Praktyczny niezbędnik dla początkującego blogowicza.

 

 

 Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

29,95 zł Zamów wersję elektroniczną 39,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet ebiznesowy, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 136,89 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 37,89 zł płacąc za nie tylko 99,00 zł
Pakiet ebiznesowy

Pakiet ebiznesowy

Zawartość pakietu:
 • Blogi od A do... sławy i pieniędzy
 • Hipnotyczny Marketing
 • Marketing internetowy w praktyce
99,00 zł
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA