W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Zakłady bukmacherskie, hazard » Bukmacherski profesjonalizm 
Bukmacherski profesjonalizm

Arkadiusz Kwiatkowski

Bukmacherski profesjonalizm

Kategoria: Zakłady bukmacherskie, hazard
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-288-4
Ilość stron: 68
Format: plik PDF

19,90 zł Zamów wersję elektroniczną

29,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 363
 
Z pewnością widziałeś już wiele poradników dotyczących zakładów bukmacherskich. Jedne lepsze, jedne gorsze. Ale praktycznie wszystkie skupiały się na systamach, matematyce, analizach, metodach.

Zapewne zastanawiałeś się czasami, czy to na pewno wystarczy, aby osiągnąć sukces na zakładach sportowych? Wielu tak myślało i niestety się na tym mocno przejechali, ponieważ jeżeli chcesz profesjonalnie zarabiać na zakładach bukmacherskich musisz poznać zasady rządzące nie tylko bukmacherką ale i hazardem.

Jeżeli nie interesują Cię przypadkowe wygrane, tylko systematyczne zyski i bezpieczne powiększanie swojego kapitału, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Z pewnością na tym skorzystasz.

Oczywiście możesz przejść obok tej publikacji zupełnie obojętnie jak wielu sceptyków, którzy mówią, że coś nie działa zanim nie spróbują. Możesz jednak zainwestować niewielką kwotę pieniędzy w tego ebooka i przekonać się na własnej skórze, że możesz osiągać znacznie lepsze rezultaty, jeśli zastosujesz się do wskazówek autora.

Zresztą zupełnie nic nie ryzykujesz, gdyż publikacja objęta jest wieczną gwarancją, dzięki czemu, jeśli jakimś cudem, byłbyś niezadowolony, zawsze możesz odzyskać zainwestowane pieniądze.

Zapewne podjąłeś już słuszną i logiczną decyzję. Szczególnie w sytuacji, gdy publikacje możesz mieć juz za 5 minut na swoim komputerze i jedyne co ryzykujesz, to większe zyski z zakładów bukmacherskich.

Bukmacherski profesjonalizm to bezpieczny wzrost Twojego kapitału.

Najważniejsze dla Ciebie jest jednak to, czego się dowiesz czytając ten poradnik. Dzięki "Bukmacherski profesjonalizm" poznasz:

  • świat hazardu i zasady nim rządzące;
  • sposób na wyeliminowanie negatywnych czynników, które powodują błędne typowania i niską skuteczność gry;
  • tajemnice sukcesu Adama Małysza, która sprawdza się również w bukmacherce;
  • tajemniczą Siłę, która jest najważniejsza;
  • jedyną skuteczną metodę, która przynosi stałe zyski;
  • strategie, w których trudno o porażkę;
  • w efekcie poznasz sposób, jak przy bardzo małym ryzyku osiągnąć niezlą fortunę;

Od Autora:

"Z powodzeniem sam gram już kilka lat z coraz lepszym skutkiem. Dowodem tego są limity, które bukmacherzy założyli na moje konta by ograniczyć swoje straty. Mam nadzieję, że wykorzystasz moje doświadczenie, które z roku na rok jest coraz większe. Dlatego właśnie powstał ten nowy poradnik o bukmacherskim profesjonaliźmie."

Arkadiusz Kwiatkowski, który jest także autorem wysoko ocenianego poradnika "Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek", postanowił napisać publikację, stanowiącą niezbędne ogniwo, uzupełnienie, rozszerzenie znajdujących się w pierwszej publikacji strategii.

Ebook "Bukmacherski profesjonalizm" to jedyny poradnik, opisujący samo PODEJŚCIE do bukmacherski i hazardu, jako źródło sukcesu, który nie może opierać się o same systemy, analizy, statystyki. Jest to jedyny poradnik, który przedstawia drogę do stworzenia najlepszej strategii, w której każdy system może się sprawdzić.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,90 zł Zamów wersję elektroniczną 29,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Sztuka wzbogacania się
21,70 zł

Sztuka wzbogacania się

Jak myśleć, by się bogacić? Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło...

PROMOCJA