W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Zakłady bukmacherskie, hazard » Bukmacherski profesjonalizm - fragment 

Arkadiusz Kwiatkowski

Bukmacherski profesjonalizm - fragment

Kategoria: Zakłady bukmacherskie, hazard
Wydawca: Złote Myśli

Ilość stron: 21
Format: plik PDF

 
Z pewnością widziałeś już wiele poradników dotyczących zakładów bukmacherskich. Jedne lepsze, jedne gorsze. Ale praktycznie wszystkie skupiały się na systamach, matematyce, analizach, metodach.

Zapewne zastanawiałeś się czasami, czy to na pewno wystarczy, aby osiągnąć sukces na zakładach sportowych? Wielu tak myślało i niestety się na tym mocno przejechali, ponieważ jeżeli chcesz profesjonalnie zarabiać na zakładach bukmacherskich musisz poznać zasady rządzące nie tylko bukmacherką ale i hazardem.

Jeżeli nie interesują Cię przypadkowe wygrane, tylko systematyczne zyski i bezpieczne powiększanie swojego kapitału, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Z pewnością na tym skorzystasz.

Oczywiście możesz przejść obok tej publikacji zupełnie obojętnie jak wielu sceptyków, którzy mówią, że coś nie działa zanim nie spróbują. Możesz jednak zainwestować niewielką kwotę pieniędzy w tego ebooka i przekonać się na własnej skórze, że możesz osiągać znacznie lepsze rezultaty, jeśli zastosujesz się do wskazówek autora.

Zresztą zupełnie nic nie ryzykujesz, gdyż publikacja objęta jest wieczną gwarancją, dzięki czemu, jeśli jakimś cudem, byłbyś niezadowolony, zawsze możesz odzyskać zainwestowane pieniądze.

Zapewne podjąłeś już słuszną i logiczną decyzję. Szczególnie w sytuacji, gdy publikacje możesz mieć juz za 5 minut na swoim komputerze i jedyne co ryzykujesz, to większe zyski z zakładów bukmacherskich.

Bukmacherski profesjonalizm to bezpieczny wzrost Twojego kapitału.

Najważniejsze dla Ciebie jest jednak to, czego się dowiesz czytając ten poradnik. Dzięki "Bukmacherski profesjonalizm" poznasz:

 • świat hazardu i zasady nim rządzące;
 • sposób na wyeliminowanie negatywnych czynników, które powodują błędne typowania i niską skuteczność gry;
 • tajemnice sukcesu Adama Małysza, która sprawdza się również w bukmacherce;
 • tajemniczą Siłę, która jest najważniejsza;
 • jedyną skuteczną metodę, która przynosi stałe zyski;
 • strategie, w których trudno o porażkę;
 • w efekcie poznasz sposób, jak przy bardzo małym ryzyku osiągnąć niezlą fortunę;

Od Autora:

"Z powodzeniem sam gram już kilka lat z coraz lepszym skutkiem. Dowodem tego są limity, które bukmacherzy założyli na moje konta by ograniczyć swoje straty. Mam nadzieję, że wykorzystasz moje doświadczenie, które z roku na rok jest coraz większe. Dlatego właśnie powstał ten nowy poradnik o bukmacherskim profesjonaliźmie."

Arkadiusz Kwiatkowski, który jest także autorem wysoko ocenianego poradnika "Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek", postanowił napisać publikację, stanowiącą niezbędne ogniwo, uzupełnienie, rozszerzenie znajdujących się w pierwszej publikacji strategii.

Ebook "Bukmacherski profesjonalizm" to jedyny poradnik, opisujący samo PODEJŚCIE do bukmacherski i hazardu, jako źródło sukcesu, który nie może opierać się o same systemy, analizy, statystyki. Jest to jedyny poradnik, który przedstawia drogę do stworzenia najlepszej strategii, w której każdy system może się sprawdzić.Zarejestruj się za darmo w Złotym Klubie, a otrzymasz dostęp do ponad 170 darmowych oraz obszernych fragmentów płatnych ebooków.

Co Ci da członkostwo w Złotym Klubie?
 • darmowe ebooki (ponad 170)
 • specjalne rabaty
 • punkty lojalnościowe
 • możliwość udziału w forum dyskusyjnym
 • promocje
 • informacje o nowościach

Zarejestruj się teraz
  
Szybka nauka języków obcych
29,90 zł

Szybka nauka języków obcych

Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu? Poznaj techniki skutecznej nauki języków obcych, dzięki którym będziesz w stanie opanować kilka języków w...

PROMOCJA