INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1716081117', 'd2f5429cc2672d4c857831b6376088c8', '100.26.179.41', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#czasnaebiznes-ebook-414.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - CzasNaE-Biznes
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

CzasNaE-Biznes
To jest nasz HIT !!!

Piotr Majewski

CzasNaE-Biznes

Kategoria: Zarabianie w Internecie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-336-2
Ilość stron: 652
Format: plik PDF

37,00 zł Zamów wersję elektroniczną
 

Prawie 10 lat w jednym ebooku! Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zarabiania w Internecie, spisane przez Piotra Majewskiego - specjalistę od marketingu internetowego.

W 1998 roku (9 lat temu) zacząłem interesować się poważniej siecią. Wtedy Internetu używałem do celów prywatnych, prowadziłem hobbystyczną stronę (modelarstwo RC).

Kiedyś, przeglądając magazyn Wired.com, trafiłem na stronę Webmonkey.com. Interesował mnie dział poświęcony projektowaniu stron internetowych... którego nigdy poważniej nie przejrzałem, bo z niewiadomego powodu przyciągnęła mnie sekcja E-Business. Przeczytałem wszystkie artykuły i tak się zaczęło.

Aż do 1999 roku czytałem wszystko, co było związane w internetowym marketingiem. Potem poznałem, nie pamiętam już jak, Coreya Rudla i jego "Marketing Tips". Przeczytałem wszystkie jego materiały. Jeszcze dzisiaj pamiętam, że było to blisko 100 stron, wydrukowanych malutką czcionką, bez podwójnej interlinii (pusta linia) pomiędzy akapitami.

17 września 2000 światło dzienne ujrzał pierwszy numer mojego e-zinu CzasNaE-Biznes. Wtedy też serwis nazywał się "Best Marketing Tips and Tricks", a czasopismo - "Wiadomości BestMTnT". Na "CzasNaE-Biznes" przemianowałem je z pierwszym stycznia 2001.

Startowałem z niespełna 150 czytelnikami. Dzisiaj sama bezpłatna wersja dociera do blisko 15 tys. subskrybentów, a liczba ta cały czas się powiększa. Nie musiałem długo czekać, by CzasNaE-Biznes został ochrzczony najlepszym w Polsce czasopismem nt. praktycznego e-marketingu.

Tak od malutkiej publikacji przeszedłem do uznanego i popularnego czasopisma. Tak od serwisu na darmowym koncie i domenie w PRV.PL przeszedłem do dużego, wspieranego przez najnowsze technologie serwisu ze znaną już domeną CNEB.pl.

W grudniu 2002 roku było już pewne, że serwis i forum stanowią wartość, którą można przeliczyć na złotówki. Tak też zrobiłem - i wprowadziłem płatny abonament za dostęp do serwisu i członkostwo na forum.

Później poszło już z górki:

We wrześniu 2005, z okazji pięciolecia "CzasNaE-Biznes", odbył się w Warszawie I Zlot CNEBowców, w którym wzięło udział 60 osób.

We wrześniu 2006 roku, w kolejną rocznicę, razem z Instytutem Praktycznej Edukacji, zorganizowałem w Warszawie I Ogólnopolską Konferencję E-Biznesu i Inwestowania, w której wzięło udział 314 osób.

W marcu 2007 z okazji premiery swojej pierwszej książki pt. "Czas na e-biznes" wydanej przez Wydawnictwo Helion, zorganizowałem w Warszawie Konferencję CzasNaE-Biznes, w której wzięło udział 380 osób.

16-17 września 2007 roku odbyła się II Ogólnopolska Konferencja E-Biznesu i Inwestowania, w której udział wzięło 320 osób.

A teraz, 30 października 2007 roku, całą wiedzę, jaką zdobyłem, wydaję na 623 stronach elektronicznej wersji swojej książki. Ta wiedza pozwoliła mnie i tysiącom biznesmenów odnieść sukces w Internecie, cieszyć się ekscytującą pracą i wolnością finansową.

Dzięki napisaniu ponad 600 artykułów w swoim serwisie, prowadzeniu kilku swoich szkoleń i gościnnym występom na różnego rodzaju konferencjach wielu ludzi uważa mnie za eksperta w dziedzinie marketingu Internetowego.

Po przeczytaniu tej książki, kiedy już będziesz wiedział to wszytko, co chcę Ci przekazać, nie będzie już dla Ciebie możliwe nieposiadanie całej potrzebnej wiedzy, aby zarabiać więcej pieniędzy w Internecie. Albo chociaż takich, które pozwolą Ci odczuwalnie zwiększyć swoje dochody.

Dlatego właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć...

Rozejrzyj się dookoła. Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe szanse zarobienia pieniędzy. Jakiś czas temu nikt nie myślał, że na blogach można coś zarobić, a dziś... Sam wiesz, jak bardzo popularne są blogi.

Allegro, programy partnerskie, sklepy internetowe, usługi czy blogi - na tym wszystkim i wielu innych rzeczach zarabia się pieniądze. Dzień po dniu więcej i więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę i zaczyna działać.

Wiedza zawarta w tej książce nie nadaje się jednak dla wszystkich, dlatego najpierw sprawdź, czy ta książka może Ci się przydać.

Musisz mieć tę książkę, jeżeli:

 • Masz palące pragnienie posiadania w Internecie dochodowego biznesu, który automatycznie będzie przynosił Ci dodatkowe dochody.
 • Nie chcesz zakładać firmy i ganiać za klientami, ale chcesz dorzucić do comiesięcznych dochodów dodatkową okrągłą sumkę (powiedzmy 200-1000 zł).
 • Chcesz prowadzić swoją firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć i w co się zaangażować, bo po prostu nie wiesz, gdzie są pieniądze, a gdzie ich nie ma?
 • Zaczynasz swój biznes od zera i chcesz nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do zarabiania pieniędzy przez Internet.
 • Masz swoją stronę WWW, ale nie masz pojęcia, co zrobić, żeby zaczęła przynosić chociaż 300-500 zł miesięcznie.
 • Chcesz mieć dostęp do wiedzy, która jest sprawdzona i setkom innych biznesów pozwoliła rozwinąć się i zarabiać duże pieniądze.

Spójrz teraz na to, co będziesz umiał zrobić po przeczytaniu tej książki:

 • Prowadzić swój marketing w taki sposób, że najmniejszymi możliwymi kosztami zbudujesz długotrwałą, opartą na sympatii relację ze swoimi klientami. Dzięki czemu Twoi klienci sami zaczną polecać Twój biznes znajomym i przyciągać nowych klientów.
 • Za te same pieniądze co inni zyskać znacznie więcej, ponieważ poznasz jedną rzecz w e-bziensie, której prawie nikt nie robi. W tej swojej książce poświęciłem jej cały rozdział.
 • Zaprojektować i odpowiednio zmodyfikować swoją stronę internetową, aby na pierwszy rzut oka wyglądała profesjonalnie i podobała się użytkownikom.
 • Zaoszczędzisz sobie wielu godzin ciężkiej i żmudnej pracy nad wyważaniem już otwartych drzwi i samodzielnym eksperymentowaniem. Nie ma sensu odkrywać na nowo rzeczy, które już zostały odkryte, a nawet ulepszone.
 • Użyć najlepszych dla Twojego e-biznesu sposobów promowania się i reklamy. Bez właściwej promocji nigdy nikt nie usłyszy Twojej stronie.
 • Znaleźć i skutecznie wykorzystać darmowe narzędzia do robienia marketingu internetowego. W Internecie jest tyle darmowych rzeczy, że sam się zdziwisz, iż mogłeś myśleć o dużych kosztach robienia biznesu w Internecie.
 • Wejść w te części e-biznesu, w których są największe pieniądze, i działać w sposób, który przyniesie najwięcej korzyści Twojemu biznesowi. Dzięki temu nie będzie takiej sytuacji, że ciężko pracujesz i nie masz pewności, że Twoja praca nie idzie na marne.

oraz co m.in. poznasz dzięki kupując tego ebooka:

 • Najważniejszą rzecz od której MUSISZ zacząć tworzenie swojego biznesu. 95% nowo powstających biznesów zapomina o tym i jest to główną przyczyną ich porażek albo wolnego rozwoju.
 • Jak prowadzić swój biznes w zgodzie z prawem elektronicznym i prawami autorskimi oraz co zrobić, aby nie zostać oskarżonym o SPAM? Czyli jak bezpiecznie i według litery prawa działać w Internecie?
 • Sposoby tworzenia stron WWW, które sprawią, że odwiedzający Twoją stronę będą na nią wracać i polecać ją swoim znajomym. Ładna grafika na stronie to nie wszystko, trzeba jeszcze zadbać o funkcjonalność, treść i ułatwiającą poruszanie się strukturę. Z tej książki dowiesz wszystkiego na ten temat.
 • Dokładną charakterystykę pięciu najlepszych i najbardziej sprawdzonych sposobów zarabiania w Internecie. Sam wybierzesz, który sposób jest dla Ciebie najlepszy i najbardziej Ci się podoba.
 • Jak stworzyć i podtrzymać silne relacje ze swoimi klientami oraz użytkownikami odwiedzającymi Twoją stronę? Dzięki dobrym relacjom, klienci nie tylko będą Cię polecać swoim znajomym, ale również zaczną częściej kupować.
 • Jak automatyzować swój e-biznes, żeby Twoja praca ograniczała się do pracy "nad" biznesem, a nie "w" biznesie. Im więcej wykonają za Ciebie automaty, tym więcej będziesz miał wolnego czasu.
 • Które z metod reklamy w Internecie stosowane przez duże firmy nie nadają się dla małego i średniego e-biznesu?
 • Jakich błędów unikać przy zakładaniu, prowadzeniu, a nawet budowie strony Internetowej? Jeżeli będziesz znał potencjalne błędy, to będziesz mógł ich uniknąć.
 • W jaki sposób najefektywniej wykorzystać potencjał innych ludzi w rozwoju swojego biznesu? Raz na zawsze zapomnij o zasadzie: "Chcesz mieć coś zrobione dobrze, to zrób to sam". W e-biznesie to nie działa.
 • Dlaczego klienci nie zwracają uwagi na Twoją reklamę i w jaki sposób sprawić, aby zwykła kampania reklamowa dała przytłaczające efekty?
 • Czym jest świadomy marketing i jak bardzo pozwoli Ci zwiększyć dochody? Świadomy marketing pozwolił mi zarobić więcej pieniędzy niż cokolwiek innego.

Jeżeli zdecydujesz się właśnie teraz na kupno książki, dostaniesz nie tylko 652 strony wypełnione wiedzą, ale również pakiet unikalnych bonusów - oto one:

BONUS #1:
Specjalna zniżka na abonament do serwisu CzasNaE-Biznes, w którym znajdują się obrzymie ilości artykułów dotyczących marketingu internetowego, oraz setki kreatywnych osób z całej polski rozmawia na forum dyskusyjnym o kolejnych pomysłach. To właśnie na tym forum, ponad 4 lata temu powstał pomysł na Wydawnictwo Złote Myśli. Wartość: 30 zł

BONUS #2:
Dostęp do kursu e-mailowego o skutecznej promocji w Internecie pt. "Uwolnij Swoją Firmę". Autorem kursu jest Piotr Michalak, właściciel agencji marketingowej Ententa.pl , autor ebooka "Sztuka pisania perswazyjnych tekstów".  Wartość: 37 zł

BONUS #3:
Ebook "Copywriting" - prezent serwisu Artelis.pl. To publikacja licząca 87 stron, będąca zbiorem najlepszych artykułów o Copywritingu. Wybór artykułów został skonsultowany z Netigo.pl - platformą e-biznesu. Dowiesz się jak stworzyć treści, które przyciągną klientów na Twoje strony. Wartość: 27 zł

BONUS #4:
Nowatorskie narzędzie e-biznesowe - nRotator. Nowatorskie narzędzie e-biznesowe - nRotator - firmy Netina Sp. z o.o. właściciela platformy e-biznesowej Netigo.pl. Narzędzie to pozwala na badanie skuteczności tekstów marketingowych na stronach WWW. Dzięki temu możesz zwiększyć sprzedaż na swojej stronie internetowej nawet o kilkaset procent. Więcej o narzędziu można przeczytać na stronie rotator.netigo.pl Jeśli zdecydujesz się zakupić ebooka "CzasNaE-Biznes", otrzymasz od 1 do 4 miesięcy abonamentu na nRotatora gratis w zależności od wybranej opcji. Wartość bonusu waha się w zależność od wersji od 29 do 200zł!Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

37,00 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Business English dla każdego
24,97 zł

Business English dla każdego

Odkryj jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?

PROMOCJA