INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719216409', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#czynniki_osiagania_sukcesu-ebook-416.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Czynniki osiągania sukcesu
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Motywacja i sukces » Czynniki osiągania sukcesu 
Czynniki osiągania sukcesu
To jest nasz HIT !!!

Eugene Griessman

Czynniki osiągania sukcesu

Kategoria: Motywacja i sukces
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7582-007-2
Ilość stron: 322
Format: plik PDF

41,70 zł Zamów wersję elektroniczną
 

Poznaj uniwersalne zasady odnoszenia sukcesu.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedni ludzie osiągają sukces, a inni nie?

Jeśli tak, to radzę Ci wyłączyć Gadu-Gadu, przestać słuchać muzyki i uważnie przeczytać każde następne słowo...

Wybierz dowolny 1000 ludzi na początku ich karier i obserwuj ich rozwój przez następne 40 lat. Według danych GUS-u - tylko jedna osoba z tysiąca osiągnie spektakularny sukces: będzie bardzo bogata albo będzie robiła zawrotną karierę w zawodzie, który kocha. 50 osób będzie finansowo zabezpieczonych i będzie prowadzić dostatnie i spokojne życie - aż do końca.

Około 100 wciąż będzie pracować, ale nie dlatego, że chcą, tylko dlatego, że muszą. 350 osób nie będzie już żyło, a mniej więcej 500 będzie wegetować na minimalnej stopie lub na łasce innych ludzi.

To jest 5% tych, którzy odnieśli sukces, i 95% tych, którzy ponieśli porażkę.

Co trzeba robić, żeby być wśród 5% ludzi sukcesu?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, nie ma takiego czegoś, jak złota reguła sukcesu czy przepis na pewny sukces. Ale można sprawdzić, w jaki sposób ludzie, którzy już odnieśli sukces, to zrobili. Można przeanalizować drogę do sukcesu sławnych ludzi i wyciągnąć z niej konkretne wnioski.

Można skorzystać z doświadczeń ludzi sukcesu.

Właściwie po co wyważać kilka już razy otwarte drzwi? Po co uczyć się na błędach, skoro można oprzeć się na cudzych doświadczenia i od innych ludzi dowiedzieć się, co gwarantuje sukces?

Pamiętasz, jak Twój dziadek, ojciec albo nauczyciel dawali Ci rady, co robić albo czego unikać w życiu? Wiele z tych rad po latach okazywało się prawdziwymi skarbami i byliśmy wdzięczni za nie. Te mądrości życiowe płynęły z jednego cennego źródła...

z doświadczenia życiowego...

które mieli starsi. Oni już poznali i przeżyli pewne rzeczy, mają pewien bagaż doświadczeń, którym mogą się dzielić z innymi.

A teraz pomyśl: gdyby jakaś osoba, która odnosiła wielki sukces - powiedzmy, zdobyła Oskara - zaczęła Ci udzielać rad, jak osiągnąć sukces w aktorstwie... Czy nie pomogłoby Ci to w dążeniu do bycia sławnym aktorem?

Ta książka to nie są jakieś ogólne stwierdzenia czy sam zbiór opowiadań o sukcesie innych ludzi. Jest tutaj raczej...

szereg konkretnych wskazówek i wniosków, co robić

...aby osiągnąć sukces. Osoby, dzięki których doświadczeniu powstała ta książka, nie są samymi urodzonymi geniuszami czy cudownymi dziećmi. Wielu z nich zaczynało od zera i wszystko, co mają, zawdzięcza swojej pomysłowości i pracy.

67 różnych ludzi sukcesu (sportowców, aktorów, polityków), a wśród nich m.in.:

Helen Gurley Brown (redaktorka Cosmopolitan)
Malcolm Forbes (twórca magazynu Forbes)
Ronald Regan (prezydent USA, który był znanym aktorem)
Jacques-Yves Cousteau (słynny odkrywca i badacz oceanów)
Ray Charles (sławny ślepy muzyk)

...przekazało całą swoją wiedzę o sukcesie, dzięki czemu dowiesz się:

 • Dlaczego ludzie, którzy całe życie ciężko pracują, mogą nigdy nie osiągnąć nawet małego sukcesu?
 • Jedna konkretna rzecz, której najbardziej pożądają ludzie sukcesu. Sprawdź, czy Ty też tego pragniesz (nie jest to pragnienie bogactwa czy władzy)?
 • Jaka cecha charakteru diametralnie różni ludzi sukcesu od zwykłych ludzi?
 • Co sprawia, że jedni ludzi odnoszą sukces, a inni są przeciętni przez całe życie?
 • Trzy najczęściej wymienianie przez ludzi sukcesu czynniki, które decydują o tym, czy osiągniesz to, czego chcesz?
 • Czy szczęście jest ważne w osiągnięciu sukcesu? Czy superokazje i szanse są efektem jakichś wcześniejszych działań, czy są raczej efektem przypadku? Odpowiedź może Cię zdziwić.
 • Prawdy i mity na temat tego, jak ważny jest talent w osiągnięciu sukcesu. Niektóre fakty mogą Cię zaskoczyć.
 • Jedna rzecz, którą posiadamy wszyscy już na początku swojego życia, a której wykorzystanie ma ogromny wpływ na przyszły sukces.
 • Jaki wpływ na sukces mają pieniądze, znajomości i otoczenie, w którym się wychowujesz?
 • Na czym polega "nawyk doskonałości" i jak bardzo jest ważny w osiągnięciu sukcesu (nie chodzi o perfekcjonizm)?
 • Jaką cenę trzeba zapłacić za sukces? Czy ludzie sukcesu okupują swój sukces stratą w innych częściach życia? Jak się z tym czują?
 • Czego trzeba się nauczyć lepiej od innych, aby osiągnąć sukces?
 • Ile średnio czasu zajmowało osiągnięcie szczytu wielkim sławom? Naukowe badania pozwoliły obliczyć średni czas osiągnięcia światowej klasy sukcesu (niezależnie od dziedziny).
 • Czy talent wystarczy do osiągnięcia sukcesu i jak ważny jest talent w osiągnięciu sukcesu?

Rady i doświadczenia osoby, która już odniosła spektakularny sukces, są bezcenne na starcie.

Wyobraź sobie osobę, którą bardzo podziwiasz - nie wiem, może to jest sławny aktor np. Marek Kondrat, albo piosenkarz, np. Michał Wiśniewski (niezależnie, co o nim myślisz, trzeba przyznać, że osiągnął wielki sukces).

Gdyby teraz ta osoba zaczęła Ci dawać rady odnośnie tego, jak odnieść sukces - czy nie pomogłoby Ci to trochę w życiu? A może raczej - jak bardzo takie rady pomogłyby Ci osiągnąć sukces?

Pomyśl, co by było, gdyby pozbierać doświadczenia kilkudziesięciu znanych osób, które już odniosły sukces, i wyciągnąć z nich najważniejsze rzeczy? Wydobyć czynniki, które łączą wszystkich ludzi sukcesu. Takie "Czynniki sukcesu", czyli czynniki, dzięki którym ludzie osiągają sukces.

Oto tylko kilka najważniejszych czynników sukcesu:

 • Kompetencje - ludzie sukcesu „wiedzą", czego szukać. Mają w swej pamięci wzory, które zwracają ich uwagę na okazje.
 • Wytrwałość - ludzie sukcesu przekształcają postawę otwartego umysłu w nawyk. Wciąż patrzą, słuchają. Wciąż uczą się czegoś nowego i chcą coraz bardziej pogłębiać swoją wiedzę.
 • Pragnienie i potrzeby - ludzie sukcesu chcą widzieć, chcą słyszeć. Są głodni wiedzy.
 • Skupienie - ludzie sukcesu wiedzą, że nie wszystko, co widzą, jest jednakowo ważne. Skupiają się na sytuacjach i danych, które mają znaczenie i są związane z ich pragnieniami, potrzebami i celami.
 • Czynniki sytuacyjne - ludzie sukcesu są uważni i obserwują to, co się wokół nich dzieje. Kiedy pojawia się okazja, natychmiast ją zauważają i wykorzystują.

Te wszystkie informacje znajdziesz w ebooku "Czynniki Sukcesu". Dokładnie tak, jak Ci się wydaje, jest to zbiór i "esencja" doświadczeń ludzi sukcesu oraz ich podpowiedzi, które można wykorzystać i ułatwić sobie swoją własną drogę. A najlepsze jest to, że...

Te zasady mogą zostać użyte przez każdą kobietę i każdego mężczyznę - w biznesie, życiu czy jakiejkolwiek innej dziedzinie.

"Musisz robić rzeczy, których inni ludzie nie chcą robić... Powinieneś zacząć robić rzeczy, które przybliżają Cię do osiągnięcia sukcesu i popychają we właściwym kierunku"

Wielu ze sławnych ludzi na początku nie miało zupełnie nic. Ray Charles (sławny muzyk) stracił wzrok, kiedy miał 7 lat, a 10 lat później stracił oboje rodziców. Nie przeszkodziło mu to jednak zostać jednym z największych współczesnych muzyków i jednym z pierwszych czarnych muzyków, którzy osiągnęli sukces w muzyce country oraz zdobyli nagrodę Grammy (muzycznego Oskara).

Jacques-Yves Cousteau, słynny badacz, twórca pokazywanego w Polsce filmu dokumentalnego "Podwodny świat Cousteau". Stworzył pierwszy akwalung podczas drugiej wojny światowej.

Jak widzisz - ta książka daje Ci „na tacy" doświadczenie dziesiątek ludzi sukcesu, którzy swoimi radami mogą Ci pomóc otworzyć kilka drzwi więcej niż wszyscy inni ludzie.

Ale żeby zacząć, musisz zrobić...

"pierwszy krok"

Pierwszym krokiem będzie po prostu poznanie tego, o czym mówią osoby, które już osiągnęły sukces. Dzięki temu będziesz wiedział, co robić i od czego zacząć swoją drogę do sukcesu.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

41,70 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Business English dla każdego
24,97 zł

Business English dla każdego

Odkryj jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?

PROMOCJA