W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Motywacja i sukces » Daj się dobrze zatrudnić 
Daj się dobrze zatrudnić

Ryszard Bobrowski

Daj się dobrze zatrudnić

Kategoria: Motywacja i sukces
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-242-6
Ilość stron: 106
Format: plik PDF

24,97 zł Zamów wersję elektroniczną

34,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 16
 

Jak wyjść przed szereg? Jak pokazać to w czym jestem lepszy od innych? Jak przekonać pracodawcę lub jego pełnomocnika ds. wykorzystania kwalifikacji zatrudnionych i przyjmowanych do pracy (tzw. kadrowca), że zatrudnienie mnie przyniesie firmie określone i policzalne korzyści?

Dowiedz się w jaki sposób możesz zdobyć wymarzoną i w pełni satysfakcjonującą pracę.

Czy wiesz, że w wyniku specjalnie opracowanych ćwiczeń i konkretnych działań możesz znaleźć swoje miejsce w życiu zawodowym? Chcesz się dowiedzieć jak to zrobić? Jest tylko jeden warunek: musisz naprawdę chcieć pracować, a nie tylko chcieć chodzić do pracy.

Pracy będzie, niestety, coraz mniej i to bez względu na rozwój naszego kraju, Europy czy nawet Świata. Powiem więcej. Im koniunktura będzie się poprawiała, tym szybciej będzie ubywało nam stanowisk. Czas to nieodległy, kiedy pracę będą miały jednostki wybitnie uzdolnione w określonej dyscyplinie wiedzy lub praktyki, posiadające ponadprzeciętne umiejętności umysłowe, manualne lub nadzwyczajne zdolności organizacyjne.

Dostosuj się do zwiększających się wymagań. Jeśli będziesz stał w miejscu, to niestety zostaniesz w tyle.

Autor specjalnego przewodnika dla osób poszukujących pracy - doradca zawodowy i personalny - przez dwanaście spotkań - rozdziałów - prowadzi czytelnika za rękę do zatrudnienia:

Mam jeden cel. Pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy. Jeśli okaże się, że jesteśmy siebie warci. To znaczy ja będę słabym podpowiadaczem właściwych rozwiązań, a Ty będziesz nieskuteczny w czerpaniu z mojej wiedzy i doświadczenia nie musi to oznaczać końca wspćłpracy. Deklaruję wolę poprowadzenia Ciebie do zawodowego sukcesu, przede wszystkim do zatrudnienia. Jest to temat drugiej „bajki". Ścieżka dojścia do tej „bajki" i dalszej mojej pomocy w książce.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

24,97 zł Zamów wersję elektroniczną 34,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Sztuka wzbogacania się
21,70 zł

Sztuka wzbogacania się

Jak myśleć, by się bogacić? Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło...

PROMOCJA