W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Zdrowie i uroda » Zdrowe odżywianie » Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II 
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Tomasz Rezner

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Kategoria: Zdrowe odżywianie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-306-5
Ilość stron: 65
Format: plik PDF

19,70 zł Zamów wersję elektroniczną

29,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 381
 

Książka ta nie dość, że zapewni Ci zdrowie, radość, satysfakcję, powodzenie, świetne samopoczucie oraz karierę, to na dodatek gdy skorzystasz z zawartej w niej wiedzy, nie będziesz potrzebować żadnych innych książek o dietach (a to już jest dla Ciebie oszczędność). Nie będziesz kupować coraz większych ubrań, które stale okazują się być dla Ciebie za małe. Czas z tym skończyć!

Ta książka jest całkowicie inna od wszystkich książek dotyczących odżywiania się i diet! Pierwsza część okazała się hitem - druga jest równie przełomowa i wyjątkowa!

A co nowego w II części?

Jeżeli jesteś po lekturze części pierwszej, to bardzo dobrze, gdyż masz już pewien niezbędny zasób wiadomości potrzebnych do pełnego skorzystania z opracowanej przez Tomasza Reznera metody.

W zamyśle autora do pełnego zrozumienia i właściwego jej wykorzystania potrzebna jest cała wiedza zawarta w obu częściach. Fragmentaryczne podejście do tematu nie gwarantuje powodzenia. Wynika to stąd, że i tak w całym tym opracowaniu umieszczone zostało niezbędne minimum wiedzy potrzebnej do stosowania w praktyce.

W drugiej części znajdziesz przede wszystkim takie zagadnienia jak:

 • Pomoc w określeniu celu, który chciałbyś osiągnąć po przeczytaniu poradnika.
 • Szczegółowo wyjaśnione pojęcia związane z otyłością i zdrowym odżywianiem.
 • Dokładnie opisane diety - ich składniki oraz zróżnicowanie. Pozwoli Ci to optymalnie dobrać je do realizacji określonego wcześniej celu.
 • Pokonywanie złych nawyków oraz zakorzenianie w sobie tych właściwych, które pomogą Ci osiągnąć zdrowotny sukces.
 • Bogatą listę pokarmów zawierających główne składniki żywieniowe.
 • Szczegółowy opis tego w jaki sposób należy poprawnie jeść.
 • I wiele, wiele innych!

Dlaczego publikacja ta jest aż tak unikalna? 

 • Jest dobrowolna, dzięki czemu to Ty i tylko Ty zadecydujesz o tym czy (oraz w jaki sposób) skorzystasz z opisanej metody.
 • Jest prawdziwa, a zatem możesz jedynie zyskać - pożądaną sylwetkę ciała. W tym wypadku chodzi przecież o Twoje zdrowie!
 • Jest skuteczna - sprawdź, a efekty przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.
 • Jest łatwa w zrozumieniu, dzięki czemu jej zastosowanie i wdrożenie w życie będzie bardzo łatwe nawet dla osób, którym pojęcie zdrowego żywienia do tej pory było obce.
 • Zawiera wiedzę ciągle aktualną, a więc masz pewność, że z tej metody będzie można skorzystać w dowolnym momencie przez dowolną osobę.
 • Jest uniwersalna - bez znaczenia pozostaje fakt w jakim jesteś wieku, skąd pochodzisz, jakiej jesteś płci, jaki masz kolor skóry, ponieważ metodę tą możesz zastosować zawsze.

Wiedza zawarta w tej książce jest dla Ciebie - dla Twojego dobra i pozytywnego samopoczucia. Możesz z niej skorzystać już za kilka minut. Jej dobrodziejstwo docenisz po lekturze i zastosowaniu tej wiedzy w praktyce.

Od autora, Tomasza Reznera

Napisałem tę książkę, BY ZASPOKOIĆ POTRZEBY i pomóc milionom ludzi na całym świecie. Uważam, że moja książka będzie przydatną lekturą dotyczącą zdrowego odżywiania i życia.

Oczywiście ludzie mają prawo mieć swoje poglądy (inne od przedstawionych w tej książce), ale mają też możliwość ich weryfikacji i znalezienia najlepszych dla siebie rozwiązań, w czym staram się pomóc moim Czytelnikom.

Wypada mi także poinformować Cię, że jestem lekarzem i do całego zagadnienia podszedłem z należytą możliwą starannością i sumiennością.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,70 zł Zamów wersję elektroniczną 29,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera, który zawiera 2 ebooki o łącznej wartości 39,40 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 9,50 zł płacąc za nie tylko 29,90 zł
Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Zawartość pakietu:
 • Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
 • Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II
29,90 zł
  
Google AdSense
39,97 zł

Google AdSense

Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

PROMOCJA