INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719213240', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#dieta_fizjologiczna_tomasza_reznera_cz_ii-ebook-338.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Zdrowie i uroda » Zdrowe odżywianie » Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II 
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Tomasz Rezner

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Kategoria: Zdrowe odżywianie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-306-5
Ilość stron: 65
Format: plik PDF

19,70 zł Zamów wersję elektroniczną

29,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 381
 

Książka ta nie dość, że zapewni Ci zdrowie, radość, satysfakcję, powodzenie, świetne samopoczucie oraz karierę, to na dodatek gdy skorzystasz z zawartej w niej wiedzy, nie będziesz potrzebować żadnych innych książek o dietach (a to już jest dla Ciebie oszczędność). Nie będziesz kupować coraz większych ubrań, które stale okazują się być dla Ciebie za małe. Czas z tym skończyć!

Ta książka jest całkowicie inna od wszystkich książek dotyczących odżywiania się i diet! Pierwsza część okazała się hitem - druga jest równie przełomowa i wyjątkowa!

A co nowego w II części?

Jeżeli jesteś po lekturze części pierwszej, to bardzo dobrze, gdyż masz już pewien niezbędny zasób wiadomości potrzebnych do pełnego skorzystania z opracowanej przez Tomasza Reznera metody.

W zamyśle autora do pełnego zrozumienia i właściwego jej wykorzystania potrzebna jest cała wiedza zawarta w obu częściach. Fragmentaryczne podejście do tematu nie gwarantuje powodzenia. Wynika to stąd, że i tak w całym tym opracowaniu umieszczone zostało niezbędne minimum wiedzy potrzebnej do stosowania w praktyce.

W drugiej części znajdziesz przede wszystkim takie zagadnienia jak:

 • Pomoc w określeniu celu, który chciałbyś osiągnąć po przeczytaniu poradnika.
 • Szczegółowo wyjaśnione pojęcia związane z otyłością i zdrowym odżywianiem.
 • Dokładnie opisane diety - ich składniki oraz zróżnicowanie. Pozwoli Ci to optymalnie dobrać je do realizacji określonego wcześniej celu.
 • Pokonywanie złych nawyków oraz zakorzenianie w sobie tych właściwych, które pomogą Ci osiągnąć zdrowotny sukces.
 • Bogatą listę pokarmów zawierających główne składniki żywieniowe.
 • Szczegółowy opis tego w jaki sposób należy poprawnie jeść.
 • I wiele, wiele innych!

Dlaczego publikacja ta jest aż tak unikalna? 

 • Jest dobrowolna, dzięki czemu to Ty i tylko Ty zadecydujesz o tym czy (oraz w jaki sposób) skorzystasz z opisanej metody.
 • Jest prawdziwa, a zatem możesz jedynie zyskać - pożądaną sylwetkę ciała. W tym wypadku chodzi przecież o Twoje zdrowie!
 • Jest skuteczna - sprawdź, a efekty przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.
 • Jest łatwa w zrozumieniu, dzięki czemu jej zastosowanie i wdrożenie w życie będzie bardzo łatwe nawet dla osób, którym pojęcie zdrowego żywienia do tej pory było obce.
 • Zawiera wiedzę ciągle aktualną, a więc masz pewność, że z tej metody będzie można skorzystać w dowolnym momencie przez dowolną osobę.
 • Jest uniwersalna - bez znaczenia pozostaje fakt w jakim jesteś wieku, skąd pochodzisz, jakiej jesteś płci, jaki masz kolor skóry, ponieważ metodę tą możesz zastosować zawsze.

Wiedza zawarta w tej książce jest dla Ciebie - dla Twojego dobra i pozytywnego samopoczucia. Możesz z niej skorzystać już za kilka minut. Jej dobrodziejstwo docenisz po lekturze i zastosowaniu tej wiedzy w praktyce.

Od autora, Tomasza Reznera

Napisałem tę książkę, BY ZASPOKOIĆ POTRZEBY i pomóc milionom ludzi na całym świecie. Uważam, że moja książka będzie przydatną lekturą dotyczącą zdrowego odżywiania i życia.

Oczywiście ludzie mają prawo mieć swoje poglądy (inne od przedstawionych w tej książce), ale mają też możliwość ich weryfikacji i znalezienia najlepszych dla siebie rozwiązań, w czym staram się pomóc moim Czytelnikom.

Wypada mi także poinformować Cię, że jestem lekarzem i do całego zagadnienia podszedłem z należytą możliwą starannością i sumiennością.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,70 zł Zamów wersję elektroniczną 29,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera, który zawiera 2 ebooki o łącznej wartości 39,40 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 9,50 zł płacąc za nie tylko 29,90 zł
Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Zawartość pakietu:
 • Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
 • Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II
29,90 zł
  
Inwestowanie pieniędzy w praktyce
39,00 zł

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Odkryj skuteczne sposoby inwestowania dostępne w Polsce i zacznij budować swoje bogactwo - możesz zacząć nawet od małych kwot...

PROMOCJA