W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Dobry start

Rafał Witkowski

Dobry start

Kategoria: Rozwój osobisty
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-399-7
Ilość stron: 104
Format: plik PDF

17,70 zł Zamów wersję elektroniczną

27,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 225
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet zarządzanie sobą. Dowiedz się jak zaoszczędzić 27,40 zł

Ten ebook jest dla tych młodych ludzi, którzy zaczynają start w życie, którzy chcą odnosić sukcesy lub nie chcą spoczywać na laurach. 

To, co zrobisz ze swoim życiem za młodu, będzie miało ogromny wpływ na ogólną satysfakcję z życia. Zanim dokonasz ważnych wyborów, koniecznie przeczytaj tego ebooka.

Jeżeli stoisz przed wyborem szkoły średniej, wiedz o tym, że to bardzo ważna chwila, decydująca o Twoim przyszłym życiu.

 • Zastanawiasz się, czy warto iść później na studia?
 • Zastanawiasz się nad kierunkiem swoich studiów?
 • Jakie wymagania stawia Ci rynek pracy już teraz?
 • Chcesz wiedzieć, jak mądrze dokonać odpowiedniego wyboru i mieć dobry start w życiu?

Już za chwilę możesz się dowiedzieć:

 • Jak odkryć swój potencjał, jak go rozwijać i wykorzystać.
 • Jak zmierzyć się z otoczeniem, z trudnościami i przeszkodami po to, by kształtować swój charakter, poszerzać swoją wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu.
 • Jak odkryć i wykorzystać możliwości, jakie daje Ci to otoczenie.
 • Jak odnaleźć swojego mentora.
 • Jak kształtować swoją motywację i determinację.

O autorze 

Rafał Witkowski ukończył z tytułem magistra historię sztuki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w 2005 roku. W trakcie studiów zdobył doświadczenie z pedagogiki - nauczał w szkole plastycznej; założył sekcję grafiki komputerowej w kole naukowym studentów historii sztuki, współredagował pismo wydawane przez koło, uczestniczył czynnie w działaniach studenckich, takich jak organizacja wystawy prac plastycznych w Pałacu Kultury i Nauki; pracował dla wielu firm tworząc ich identyfikacje wizualne, projektując materiały promocyjne, wykonując fotografie reklamowe i dokumentacyjne. Swoje zdjęcia artystyczne wystawiał w domu aukcyjnym „Rempex", podczas różnorodnych imprez tj. wieczór poetycki Ernesta Brylla, promocji domu kultury w Białej Rawskiej.

W 2000 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie - w trakcie nauki w nim stworzył swój własny, oryginalny styl w malarstwie, fascynując się jednocześnie historią sztuki. Jako nastolatek - pasjonat malarstwa, otrzymywał w tej dziedzinie liczne nagrody krajowe i zagraniczne (Węgry, Japonia), uczestniczył w polskich i międzynarodowych wystawach prac plastycznych młodych twórców, będąc wychowankiem pani Ireny Nadolnej prowadzącej warsztaty malarskie w Pałacu Młodzieży w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Dwukrotnie otrzymywał stypendia za swoje osiągnięcia w dziedzinie malarstwa.

Obecnie, łącząc wiedzę plastyczną i dotyczącą historii sztuki, zajmuje się dbaniem o wizerunek firmy, w której pracuje - projektuje identyfikacje wizualne produktów, zajmuje się marketingiem, a także relacjonuje wydarzenia firmowe oraz wydarzenia artystyczne przez nią sponsorowane.

 

 Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

17,70 zł Zamów wersję elektroniczną 27,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet zarządzanie sobą, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 76,40 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 27,40 zł płacąc za nie tylko 49,00 zł
Pakiet zarządzanie sobą

Pakiet zarządzanie sobą

Zawartość pakietu:
 • Dobry start
 • Ja i cele
 • Zarządzanie sobą samym w czasie
49,00 zł
  
Business English dla każdego
24,97 zł

Business English dla każdego

Odkryj jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?

PROMOCJA