W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Efekt Motyla

Kamil Cebulski

Efekt Motyla

Kategoria: Motywacja i sukces
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 83-7494-034-4
Ilość stron: 141
Format: plik PDF

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną

31,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 213
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet motywacyjny. Dowiedz się jak zaoszczędzić 22,65 zł

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej...
...i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

Dlaczego "Efekt Motyla" jest tak wyjątkową książką?
Przede wszystkim, jest to książka napisana na podstawie autentycznych doświadczeń, zdobytych w polskich realiach. To co przeczytasz już za chwilę to dowód na to, że w Polsce można bez problemu osiągnąć olbrzymi sukces, jeśli wie się jak to zrobić.

Dowiesz się z niej między innymi:

  • Jak zmienić swój ograniczający punkt widzenia, tak aby dostrzegać nadarzające się okazje i je wykorzystywać w celu kreaowania własnej, szczęśliwej przyszłości?
  • Jak wykorzystać potencjał drzemiący w każdym z nas. Jak pokonać swojego wewnętrznego wroga i przezwyciężyć negatywnych doradców?
  • Jak podejmować właściwe decyzje, które skierują Cię na drogę do sukcesu?


Zapewne zastanawiasz się teraz, czy ta książka jest faktycznie dla Ciebie. Czy Ci się przyda i czy faktycznie dzięki niej osiągniesz sukces. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad tym, to niestety odpowiedź brzmi: NIE!

Nie jest to książka bowiem dla każdego. Nie rozwiąże ona wszystkich Twoich problemów. Jeśli jednak jesteś osobą, która naprawde chce osiągnąć sukces, wiesz, że nauka od kogoś, kto przeszedł już sprawdzoną drogą do sukcesu jest najbardziej skuteczna, to wiedz, że nie ma lepszej książki dla Ciebie na początek tej fascynującej drogi.

BONUS:

Dwugodzinny wykład Kamila Cebulskiego w formacie MP3 (ok. 27 MB).

Wykład został wygłoszony podczas szkolenia "Czas Na Zmiany", które odbyło się w dniach 6-8 października 2006 w Krakowie.

Od autora

Nazywam się Kamil Cebulski. Wraz z przyjacielem stworzyłem firmę ESC Poland (www.escpoland.pl), działającą na rynku internetowym. Firma ta jest właścicielem takich sklepów internetowych jak: www.aragon.pl, www.mentis.pl, www.komputerowiec.pl, www.kokanie.pl, www.akara.pl i wielu innych.

Jestem członkiem ISOC Poland (Internet Society Poland) oraz uzyskałem certyfikat Young Enterprise na Uniwersytecie Cambrige (www.cam.ac.uk).

Przesłanie jakie zawarłem w mojej książce "Efekt Motyla" można streścić w jednym zdaniu. Zamiast narzekać, weź się do roboty i zacznij budować swoją fortunę. Zacznij to robić dzisiaj, teraz, dokładnie w tej chwili. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to stać się dla siebie największym aktywem. Musisz więc zdobywać wiedzę oraz zwiększać inteligencję, abyś mógł tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Kiedy zmienisz już swój światopogląd, czeka Cię ciężka praca po 12, po 14, a niekiedy nawet i po 16 godzin dziennie. Przez ten czas zdobędziesz doświadczenie, pewność siebie i znajomości. Będziesz budował swoje aktywa. Cokolwiek by to było. Jakaś firma, inwestycje w nieruchomości czy rynek kapitałowy. Musisz samodzielnie zbudować dla siebie aktywa.

Kiedy uda Ci się to zrobić, ciężka praca będzie stanowić miłe wspomnienie. Nie będziesz musiał już ciężko pracować. Jedynie tyle, aby pielęgnować i zarządzać swoimi aktywami, które będą ci dostarczać środków do życia. Jeżeli będziesz to umiejętnie robił, Twoje aktywa urosną, a Ty osiągniesz wolność finansową.

Mi się to udało, dlaczego więc ma się nie udać Tobie?Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną 31,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet motywacyjny, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 70,65 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 22,65 zł płacąc za nie tylko 48,00 zł
Pakiet motywacyjny

Pakiet motywacyjny

Zawartość pakietu:
  • Efekt Motyla
  • Motywacja bez granic
  • Odrodzenie Feniksa
48,00 zł
  
Szybka nauka języków obcych
29,90 zł

Szybka nauka języków obcych

Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu? Poznaj techniki skutecznej nauki języków obcych, dzięki którym będziesz w stanie opanować kilka języków w...

PROMOCJA