W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Emigracja do Szkocji 
Emigracja do Szkocji

Agnieszka Iżycka

Emigracja do Szkocji

Kategoria: Biznes i praca
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-300-3
Ilość stron: 147
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 377
 

Niech Twój pobyt w Szkocji stanie się pasmem przygód, niezapomnianych wrażeń, czasem nawiązywania wielu przyjemnych znajomości, a także sukcesywnego opanowywania tajników języka angielskiego i powiększania zasobów własnej kieszeni.

Dzięki tej publikacji będzie Ci znacznie łatwiej odnaleźć się w nowym świecie. Jeśli poważnie myślisz o wyjeździe do Szkocji, to z pewnością te materiały będą Ci bardzo pomocne. Oczywiście to Ty musisz podjąć szereg decyzji - nikt inny za Ciebie tego nie zrobi. Musisz nie tylko dojść do wniosku, że naprawdę chcesz wyjechać ale także, że taka publikacja jest Ci potrzebna. Podejmij rozsądną decyzję pamiętając o naszym poradniku, który ułatwi podjęcie Tobie decyzji.

Czego dowiesz się z ebooka?

  • Jakie są podobieństwa i różnice głównych miast Szkocji (Edynburg i Glasgow) - z taką wiedzą dokonasz właściwego wyboru swojego miejsca zamieszkania.
  • Z jakich środków transportu najlepiej korzystać i ile możesz na tym zaoszczędzić.
  • Jakie są zasady wynajmu mieszkania
  • Jak działa system edukacji w Szkocji.
  • Jak skutecznie szukać pracy i znaleźć taką, która Cię usatysfakcjonuje.
  • Jak działa system edukacji w Szkocji.
  • Jak działa rządowa pomoc socjalna i dlaczego warto z niej skorzystać.
  • Jak założyć własną firmę w Szkocji.
  • Jak bez kłopotów kupić samochód.
  • Co warto zwiedzić, czyli... turystyczny aspekt Szkocji.


To oczywiście tylko część zagadnień poruszona w tej publikacji. Od jakiegoś czasu występuje u nas fala emigracji. Głównie młodzi, odważni, przedsiębiorczy Polacy wyjeżdżają za granicę. Ogólnie znana jest przyczyna tego zjawiska - to ekonomia. Kilkakrotnie większe zarobki kuszą.

Od autorki.

Moja praca jest skierowana do każdego, kto zamierza wyemigrować do Szkocji w celach zarobkowych i nie tylko. Do grona odbiorców zaliczam też pulę Polonii, która już stawia pierwsze kroki podczas pobytu za granicą. „Emigracja do Szkocji" jest pakietem informacyjnym, który został przeze mnie stworzony na potrzeby osób zmagających się z niezliczoną liczbą pytań, na które można doszukać się jedynie zdawkowych odpowiedzi. Niniejszy pakiet informacyjny ma na celu uświadomienie Polaków nt. realiów życia, z którymi przyjdzie im się zmagać po przybyciu na północ UK.

Główne kwestie, które staram się poruszyć odnoszą się do informacji i zasad dotyczących takich spraw, jak wynajęcie mieszkania, poprzez szeroką gamę wiadomości przybliżających znalezienie pracy, umiejętne poradzenie sobie z formalnościami, a także zakup auta i nawet przesłanie pieniędzy do Polski. Niech efekt mojej pracy przyczyni się dla wielu do lepszego, łatwiejszego i bardziej umiejętnego pokierowania swoim losem w Szkocji.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
39,97 zł

GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Dołącz do prawie 2000 czytelników, którzy zaufali autorowi, poznaj pakiet porad, jak stać się skutecznym inwestorem i zostań rekinem giełdowym! Odkryj akcje i kontrakty terminowe futures - i zacznij zarabiać na...

PROMOCJA