W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Motoryzacja » Fiat 126p - Mały Wielki Samochód 
Fiat 126p - Mały Wielki Samochód

Aleksander Sowa

Fiat 126p - Mały Wielki Samochód

Kategoria: Motoryzacja
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-220-4
Ilość stron: 174
Format: plik PDF

14,99 zł Zamów wersję elektroniczną

34,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 345
 

Ebook ten, to obowiązkowa pozycja dla fanów motoryzacji, napisana lekko, z humorem i dobrym piórem. W ebooku swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami na temat tego samochodu dzielą się m.in. Michał Listkiwicz, Marek Niedźwiedzki, Janusz Korwin-Mikke, Magdalena Zawadzka, Janusz Kulig i wielu innych.

Uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię być może pytania:

  • Dlaczego ten samochód nie jest zwykłym pojazdem i co zadecydowało o ogromnym sukcesie Fiata 126p?
  • Co kryje się pod tajemniczymi nazwami Bombel czy Long?
  • Jak samochód zmieniał się przez lata?
  • Czym był Bosmal Trike i wiele innych pojazdów zbudowanych w oparciu o projekt Fiata 126p?
  • Dlaczego tak wielu użytkowników samochodów uważa malucha za auto kultowe?
  • Jaki był pradziadek polskiego Fiata?

...i wiele innych.

Poznaj historię i ciekawostki dotyczące jednego z najpopularniejszych aut XX wieku
Skoro już tutaj jesteś, pozwól, że zacytuję pewną historyjkę...

"Piszę tu o Anglikach dlatego, że właśnie jeden z nich - zresztą bezwiednie - uświadomił mi, że Fiat 126p jest samochodem legendarnym. Otóż ten Brytyjczyk przyjechał do naszego kraju jako tzw. native speaker uczyć nas anglosaskich wyrażeń, zostawiając w kraju piętrowych autobusów i herbaty zamiast Teleexpresu, swoją ukochaną i Mini Morisa.

Dowiedziałem się tego, kiedy niechcący podsłuchałem jego rozmowę telefoniczną z ukochaną z Anglii. Wtedy usłyszałem, jak w kilku pierwszych zdaniach rozmowy mówi jej z wypiekami na twarzy, że on już jeździł Maluchem, tym polskim Mini... Uświadomił mi właśnie to, że Fiat 126p jest samochodem niebanalnym, wyjątkowym i powoli staje się legendą. Kiedy zestawiłem sobie jego słowa z tym, co użytkownicy Fiata 126 z tym autem „wyczyniają", zrozumiałem, że ten samochód jest fenomenem... i postanowiłem ten fenomen opisać... fenomen 126p. Fiat 126p jest bowiem samochodem tysiąca możliwości. Jest legendą, tyle tylko, że nie zdajemy sobie do końca z tego sprawy. Dla nas to tylko Maluch, jednak Europa i świat to nie tylko my..."

Tak właśnie opisują malucha obcokrajowcy. Oni potrafią docenić piękno i oryginalność tego małego pojazdu. Aż chciałoby się powiedzieć "cudze chwalicie swego nie znacie..."

Dowiedz się, dlaczego tylko niektóre samochody przechodzą do legendy i starzejąc się, stają się coraz bardziej cenne... Poznaj fenomen najpopularniejszego polskiego samochodu XX wieku!

Prawdziwym smaczkiem są dowcipy o maluchu, które potrafią rozbawić do łez. Co więcej, książka jest bogata w fotografie, co powoduje, że czyta się ją z przyjemnością.

Ebook "Fiat 126p - Mały Wielki Samochód" to gratka dla miłośników motoryzacji, którzy chcą jeszcze lepiej zrozumieć i poznać istotę fenomenu "malucha".

Zamów ebooka i ciesz się pięknem historii kultowego samochodu!Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

14,99 zł Zamów wersję elektroniczną 34,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Google AdSense
39,97 zł

Google AdSense

Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

PROMOCJA