W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Motoryzacja » Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning malucha 
Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning malucha

Aleksander Sowa

Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning malucha

Kategoria: Motoryzacja
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-408-6
Ilość stron: 210
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

39,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 407
 

Uczyń ze swojego fiacika prawdziwy samochód sportowy!

W książeczce tej znajdziesz kilkadziesiąt sposobów na to, by w jakiś sposób zmodyfikować Fiata 126p. Możesz potraktować to jako ciekawostki lub możesz pokusić się o wykonanie jakiejś konkretnej przeróbki we własnym zakresie, z czyjąś pomocą czy w inny sposób. Może przeczytasz coś, co zainspiruje Cię do wymyślenia i ucieleśnienia własnej idei, pomysłu czy sposobu na coś.

Czego dowiesz się z ebooka?
Dowiesz się między innymi czym są:

 • Zawieszenie
 • Obręcze
 • Tuning
 • Pierścienie dystansowe
 • Hamulce tarczowe
 • Szybki układ kierowniczy
 • Modyfikacje głowicy
 • Modyfikacje zaworów
 • Wałki rozrządu
 • Chłodzenie
 • i wiele innych.
 • Ponadto zdobędziesz wiedzę, jak:
 • Zmniejszyć masę koła zamachowego
 • Zmodyfikować korbowody
 • Zainstalować LPG
 • Dokonać pracy lakierniczych
 • Przerobić "malucha" na szanowóz
 • Przerobić "malucha" na trójkołowiec

Bogata w fotografie publikacja powoduje, że ulepszanie "malucha" staje się dziecinnie proste.

Poznaj sekrety tuningu Fiata 126p i ciesz się, gdy Twoje auto nabiera rasowego wyglądu.

Nie uwierzysz, jak bardzo Twój samochód może się zmienić przy minimalnym wkładzie finansowym. Dowiedz się, jakie sztuczki stosować, aby Twój "maluch" stał się podziwianą przez kolegów maszyną.

Jeżeli Fiat 126p ma być Twoim pierwszym samochodem (a nadaje się do tego znakomicie) to dowiesz się, jak kupić naprawdę dobrego fiata za małe pieniądze. Do dzieła... Zamów ebooka już teraz i spraw sobie praktyczny prezent.

“Sportowe modyfikacje Fiata 126p-Tuning Malucha” to praktyczny poradnik skierowany do wszystkich posiadaczy Fiatów 126p, miłośników motoryzacji i sportu motorowego, którzy chcą zaczerpnąć informacji o tym, jak wykonać usprawnienia i modyfikacje samochodu Fiat 126p (możliwe do wykonania we własnym zakresie, ale wymagające od Czytelnika odpowiedniego zaplecza, wiedzy i umiejętności), przygotowujące samochód do udziału w imprezach sportowych lub też typowe dla amatorskiego tuningu mechanicznego.

Od autora:

Pozwól, Czytelniku, że w tekście będę zwracał się do Ciebie w formie „Ty". W książeczce tej znajdziesz kilkadziesiąt sposobów na to, by w jakiś sposób zmodyfikować Fiata 126p. Możesz potraktować to jako ciekawostki lub możesz pokusić się o wykonanie jakiejś konkretnej przeróbki we własnym zakresie, z czyjąś pomocą czy w inny sposób. Może przeczytasz coś, co zainspiruje Cię do wymyślenia i ucieleśnienia własnej idei, pomysłu czy sposobu na coś. Musisz być świadomy, że nie mogę brać odpowiedzialności za wykonanie przez Ciebie jakichkolwiek przeróbek ani tym bardziej za ewentualne ich skutki. Przy modyfikacjach we własnym zakresie radzę daleko posunięty rozsądek i mierzenie sił na zamiary. Wszystkie przeróbki, usprawnienia czy tuning wykonujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Lektura tej publikacji nie uczyni z Ciebie mechanika, a Twojego garażu nie zamieni w stajnię Formuły 1, zatem nie zastąpi Ci niezbędnych narzędzi i doświadczenia.

Pytanie, jak zmienić, ulepszyć i zmodyfikować swoje autko, zadaje sobie, zadawała już dawno i podejrzewam, że nadal będzie sobie zadawać, liczna grupa szczęśliwych posiadaczy uroczego obiektu naszego zainteresowania, jakim jest niewątpliwie zwykły-niezwykły Fiat 126p. Pewna grupa jego posiadaczy chciałaby zmodyfikować Malucha w bardzo poważny sposób. Do tych Czytelników tę publikacje adresuję. Do tych, którzy nie chcą lub z najróżniejszych powodów nie są w stanie wykonać opisanych w tej książce modyfikacji, adresuję inną moją książkę, pt. „Jak ulepszyć swojego Fiacika".

Postaram się zatem tutaj przedstawić Ci przeróbki i udoskonalenia najpopularniejszego - przez wiele lat - samochodu w naszym kraju, o jakich zdołałem zebrać informacje. Wybierając tematy rozdziałów, kierowałem się znacznie większym stopniem trudności przeróbek niż przy „Jak ulepszyć swojego Fiacika". Podczas pracy nad tą publikacją wykorzystałem m.in. nieograniczony ocean wiedzy, jakim jest sieć WWW. Znaczna część tekstów i większość zdjęć zamieszczonych w tej książeczce nie jest mojego wyłącznie autorstwa i absolutnie nie uzurpuję sobie do nich jakichkolwiek praw. To samo dotyczy pomysłów na modyfikacje. Jeśli w tekście zostały wykorzystane (w całości lub częściowo) fragmenty tekstów oraz zdjęcia, których nie jestem autorem - umieszczono stosowną o tym informację. Materiał źródłowy poddałem korekcie o różnym stopniu nasilenia, dostosowując go do formy tej książeczki zgodnie z potrzebą czy własnymi przekonaniami i moją, jakkolwiek skromną, ale bądź co bądź... wiedzą techniczną. Oparcie się na tekstach innych autorów odbyło się przy ich przyzwoleniu, za co z tego miejsca chciałbym im wszystkim serdecznie podziękować. To samo dotyczy zdjęć, choć tym przypadku nie zawsze udało się jednoznacznie określić, czyjego są autorstwa.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 39,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA