INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1716080350', 'd2f5429cc2672d4c857831b6376088c8', '100.26.179.41', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#google_adsense-ebook-233.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Google AdSense
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Google AdSense
To jest nasz HIT !!!

Andrzej Herzberg

Google AdSense

Kategoria: Zarabianie w Internecie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-189-4
Ilość stron: 283
Format: plik PDF

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną

59,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 90
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet zarabianie w internecie. Dowiedz się jak zaoszczędzić 30,89 zł

Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Google AdSense to program partnerski, który umożliwia właścicielom stron zarabianie poważnych pieniędzy dzięki reklamom kontekstowym umieszczanym na ich stronach. 

AdSense jest programem PPC, (ang. Paid Per Click). Właściciel strony za kliknięcie w reklamę, przez odwiedzającą jego witrynę osobę, otrzymuje wynagrodzenie od kilku centów nawet do kilkudziesięciu dolarów. Błyskotliwa koncepcja programu to przede wszystkim forma reklamy. W systemie preferowane są linki tekstowe, a narzędzia stworzone przez programistów Google pozwalają partnerowi idealnie wkomponować reklamy w strukturę graficzną swojej witryny. Wklejenie kilku linii kodu spowoduje wyświetlanie odpowiednio sformatowanych boksów z linkami tekstowymi, a co najważniejsze, ich zawartość będzie uzależniona od treści strony. Jeśli w swoim serwisie opisujesz np. samochody, możesz spodziewać się reklam z branży motoryzacyjnej. Na tym właśnie polega kontekstowość reklam Google.

Czym jest program Google AdSense i jak można na nim zarobić?

Google AdSense to program partnerski dla wszystkich webmasterów, który umożliwia odpłatne wyświetlanie reklam. Właściciel witryny otrzymuje wynagrodzenie wówczas, gdy odwiedzający jego stronę kliknie w link reklamowy. Nie ma łatwiejszej metody na zarabianie pieniędzy w internecie, szczególnie że za jedno kliknięcie w reklamę programie Google Adsense możesz zarobić nawet kilkanaście dolarów!

 Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną 59,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet zarabianie w internecie, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 99,89 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 30,89 zł płacąc za nie tylko 69,00 zł
Pakiet zarabianie w internecie

Pakiet zarabianie w internecie

Zawartość pakietu:
  • Blogi od A do... sławy i pieniędzy
  • Google AdSense
  • Zostań SuperPartnerem!
69,00 zł
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA