INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1713321796', '7229855db694dff1092ca78afe8b505f', '3.238.71.155', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#gotowanie_jest_proste-ebook-220.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Gotowanie jest proste
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Gotowanie » Gotowanie jest proste 
Gotowanie jest proste

Grzegorz Ostrowski

Gotowanie jest proste

Kategoria: Gotowanie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 83-7494-080-8
Ilość stron: 290
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną
 

Czy masz ochotę zrobić wrażenie swoimi daniami na gościach i bliskich, wprawiając ich w zachwyt? Chcesz słuchać pochwał i szczerych słów uznania?

Jedyne czego potrzebujesz to sprawdzone przepisy kulinarne i praktyczne porady, które zagwarantują odpowiedni efekt w kuchni. Potrzebujesz pomysłów na dania szybkie i proste w przygotowaniu, a przede wszystkim sprawdzone i gwarantujące efekt za każdym razem.

To publikacja dla nowoczesnych osób, które szybko chcą się nauczyć gotować efektowne i smakowite dania. Zawiera wszelkie podstawowe informacje, podane w prosty, jasny i przejrzysty sposób, koncentrując się na praktycznych aspektach gotowania, a znajdujące się w niej przepisy kulinarne są po prostu... wyborne.

Książka jest utrzymana w lekkim, pełnym humoru tonie. Bez zbędnej dydaktyki i teoretycznych informacji. 

Nieważne, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym kucharzem, na pewno chcesz żeby Twoje gotowanie robiło na innych duże wrażenie. Możliwe, że masz dziesiątki książek kucharskich i kupujesz pisma z przepisami, skoro gotowanie jest dla Ciebie tak ważne...

Na pewno zdażyło Ci się, że przepisy kulinarne znajdujące się w książkach nie spełniły Twoich oczekiwań - były zbyt skomplikowane, zawierały trudno dostępne składniki, ich przygotowanie trwało za długo lub były po prostu za bardzo udziwnione.

Poznaj zawsze aktualne i niezwykle proste w wykonaniu przepisy kulinarne, które zrobią niesamowite wrażenie na Twoich gościach.

Poradnik "Gotowanie jest proste" zawiera przepisy kulinarne na potrawy aktualne i zawsze modne. Większość z czasem przygotowania nie dłuższym niż 20 minut, z powszechnie dostępnych skłaników. Potrawy głównie z małą ilością tłuszczu, natomiast z dużym udziałem warzyw, ryb i ziół. Każdy przepis wzbogacony o praktyczne informacje i propozycje jego modyfikacji i podania.

Obszerna część "Gotowanie jest proste" to wyczerpujące opisy najważniejszych technik i sposobów gotowania. Sprawdzonych i niezawodnych. Gwarantujących sukces za każdym razem!

Dlaczego z poradnikiem "Gotowanie jest proste" gotowanie jest takie łatwe, a przygotowane potrawy takie smaczne?

 • Wszystkie ilości składników podane są w szklankach, łyżkach i garściach - nie potrzebujesz używać wagi, by ugotować pyszną potrawę.
 • Przepisy kulinarne są podzielone w czytelne kategorie, dzięki czemu odnalezienie interesującego przepisu jest proste i bardzo szybkie.
 • Wszystkie przepisy są oparte na powszechnie dostępnych produktach - zaś potrawy z nich powstałe są zupełnie niebanalne.
 • W odróżnieniu od innych wydawnictw dostępnych na rynku, w poradniku "Gotowanie jest proste" nie znajdziesz żadnego "wydumanego" lub naprawdę banalnego przepisu. Tutaj są tylko pomysły na przepyszne dania, które zawsze się udają.

Zobacz jakie jeszcze tematy znajdziesz w "Gotowanie jest proste":

 • Gotowanie zaczyna się od kupowania - na co warto zwracać kupując produkty spożywcze?
 • Przechowywanie - czyli krótka obsługa lodówki i szafek kuchennych.
 • Bez wyposażenia ani rusz, to po prostu trzeba mieć w kuchni - przegląd podstawowych rzeczy koniecznych w kuchni.
 • Żelazna porcja - niezbędne produkty w każdej kuchni - krótki przegląd.
 • Zioła - kwintesnecja smaku - przegląd najpopularnijszych ziół, propozycje zastosowania.
 • Szybkie smażenie "stir fry" - pomysł na danie w kilka minut.
 • Piecznie bardzo długie w niskiej temperaturze - jeszcze nigdy pieczone mięso nie było tak delikatne.
 • Pieczenie w soli - super efekt, zawsze robi wrażenie.
 • Grillowanie na dworze i w domu.
 • Peklowanie mięsa - domowy sposób na pyszne schaby i karkówki.
 • Ciasta i ciasteczka - to nie jest trudne, to jest słodkie i zniewalające
 • Tabela miar i wag - koniec kłopotów z ważeniem! Wszystko zmierzysz za pomocą szklanki i łyżek.

A może masz "smaka" na coś niebanalnego?

W "Gotowanie jest proste" znajdziesz też pomysły niebanalne, które rewelacyjnie urozmaicą Twoje posiłki. Dzięki Twoim modyfikacjom wyczarujesz z nich wiele dań, które pozostawią po sobie zawsze miłe wspomnienia.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną
  
GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
29,98 zł

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego...

PROMOCJA