INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1716081059', 'd2f5429cc2672d4c857831b6376088c8', '100.26.179.41', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#gpw_ii__papiery_wartosciowe_w_praktyce-ebook-324.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Giełda i inwestycje » GPW II - Papiery wartościowe w praktyce 
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
To jest nasz HIT !!!

Marcin Krzywda

GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Kategoria: Giełda i inwestycje
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-266-2
Ilość stron: 104
Format: plik PDF

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną

49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 370
 
Poznaj kontynuację ebooka, który sprzedał się już w prawie dwóch tysiącach sztuk i uzyskał status bestsellera oraz mnóstwo entuzjastycznych opinii...

Czy wiesz, że inwestorzy indywidualni to najliczniej reprezentowana grupa inwestorów na GPW? Stanowi ona 37% obrotu akcjami! Możesz do nich dołączyć i kto wie... być może stać się drugim Warrenem Buffettem.

Nowy ebook, który może poprawić sytuację finansową wielu ludzi. Tylko dla chcących zarabiać na giełdzie!

We wstępnym rozdziale autor uwypukla pewne ogólne elementy funkcjonowania rynku, które wydają się istotne z punktu widzenia codziennej praktyki inwestycyjnej. W kolejnych rozdziałach szczegółowo omawia zagadnienia związane z obrotem konkretnymi papierami wartościowymi.

Co będziesz miał z lektury "GPW. Papiery wartościowe w praktyce"?

 • Poznasz motywy działań inwestorów działających na rynku
 • Dowiesz się co to jest i jak się tworzy indeksy giełdowe
 • Nauczysz się rozliczać transakcje
 • Zdobędziesz wiedzę o nadzorze nad rynkiem kapitałowym i poznasz zabronione działania
 • Poznasz zasady ustalania kursu
 • Dowiesz się, co to jest PP, co to jest dywidenda i jak reagują rynki na informację o wypłacie dywidendy i wiele innych.

Na jakie m.in pytania odpowiada autor ebooka?

 • Jak ustala się cenę akcji debiutującej spółki?
 • Jak zapisać się na akcje spółki?
 • Jak firmy planują giełdowy debiut?
 • W które debiutujące spółki warto inwestować?
 • Co to są kontrakty terminowa futures?

Od Autora:

Publikacja ta została pomyślana jako zbiór odpowiedzi na wątpliwości i pytania jakie powinny pojawić się u Ciebie po lekturze pierwszej części. Zawarłem w niej rozszerzenie wiadomości o polskim rynku giełdowym i metodach inwestycyjnych, z uwypukleniem tych cech, funkcji i zależności, które będziesz mógł wykorzystać w praktycznej grze giełdowej. Uważam, że powinieneś mieć świadomość tych rzeczy, po to by ustrzec się przed sytuacją, w której stracisz pieniądze (albo okazję do zarobku) tylko z powodu swojej niewiedzy.

Motywacją do wyboru tematów poruszonych tutaj są głównie maile od początkujących inwestorów, na które często odpowiadam. Także lektura postów na grupie dyskusyjnej utwierdza mnie w przekonaniu, że jest potrzeba istnienia tego e-booka.

Oto tylko niektóre opinie o starszym "bracie" tego ebooka GPW - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce:

"Jest to moja pierwsza książka o tematyce GPW. Dla mnie rewelacja, jest napisana przystępnym językiem, nie jest "zbitkiem" teoretycznych sloganów ekonomicznych - rewelacja POLECAM! "
Łukasz Przybysz 27 lat, inżynier

"Dowiedziałem się, że giełda jest dla ludzi! I można próbować swoich sił w wirtualnej grze! Świetna książka! Z niecierpliwością czekam na drugą część o analizie technicznej."
Dominik Gużda informatyk

"Zalety "GPW w praktyce" to przede wszystkim zrozumiały język i opisane polskie realia giełdowe. Ponieważ jestem całkowicie początkujący to takich wiadomości potrzebowałem i zdecydowanie w tej książce znalazłem. Wada tylko jedna: czuję niedosyt, bo książka nie jest długa. W każdym razie czekam na kolejną: analiza techniczna."
Dominik P. przyszły inwestor :)Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną 49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 109,92 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 29,98 zł płacąc za nie tylko 79,94 zł
Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych

Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych

Zawartość pakietu:
 • GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
 • GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
 • GPW III - Analiza techniczna w praktyce
79,94 zł
  
GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
29,98 zł

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego...

PROMOCJA