INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1713325898', '7229855db694dff1092ca78afe8b505f', '3.238.71.155', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#gpw_iii__analiza_techniczna_w_praktyce-ebook-406.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - GPW III - Analiza techniczna w praktyce
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Giełda i inwestycje » GPW III - Analiza techniczna w praktyce 
GPW III - Analiza techniczna w praktyce
To jest nasz HIT !!!

Marcin Krzywda

GPW III - Analiza techniczna w praktyce

Kategoria: Giełda i inwestycje
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-453-6
Ilość stron: 126
Format: plik PDF

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną

49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 431
 

Giełda Papierów Wartościowych - dla jednych fantastyczna możliwość łatwego zarobku i przyjemność, a dla innych udręka, nieprzespane noce i stres z tym związany. Publikacja o której za chwile przeczytasz została napisana zarówno pod kątem pierwszej, jak i drugiej grupy osób. Bardziej doświadczeni wzmocnią swoją wiedzę, natomiast Ci mniej doświadczeni będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego.

Jak często zdarza Ci się popełnić błąd podczas nabycia akcji danej spółki? Kupiłeś za wcześnie? Za późno? Poznaj receptę na to, aby "wstrzelić" się w rynek!

Tematem przewodnim III części publikacji Marcina Krzywdy jest analiza techniczna. Dla przypomnienia w pierwszej były to całkowite podstawy inwestowania na GPW, natomiast w drugiej przeczytać mogliśmy na temat papierów wartościowych. Trzecia część świetnie uzupełnia się z poprzednimi i razem tworzą spójną całość i tym samym genialne kompendium wiedzy dla osób naprawdę zainteresowanych pomnażaniem zysków na GPW.

Ta publikacja jest napisana bardzo prostym językiem, aby każdy mógł zrozumieć myśli, które przekazuje autor. Wystarczy jedynie mieć szczere chęci, a zobaczysz, że to jest naprawdę proste!

Dzięki tej publikacji dowiesz się między innymi:

  • Jakie są programy dla analizy technicznej?
  • Czym są luki cenowe i w jaki sposób je korzystnie wykorzystywać?
  • Czym jest trend i dlaczego jest tak istotny przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej?
  • Jaki wkład w przyszłe notowania mają korekty cenowe?
  • Czym są formacje cenowe i jaki sposób skutecznie je przewidywać?
  • Czym są średnie cenowe i jak wykorzystywać wiadomości o nich w praktyce?
  • Czym są oscylatory?

Poznasz także wiele teorii oraz innych wskaźników, które będą bardzo przydatne na Twojej przyszłej drodze inwestora giełdowego.

Czym tak właściwie jest analiza techniczna?

W dzisiejszych czasach Giełda Papierów Wartościowych rozwija się fenomenalnie! Coraz więcej spółek pragnie zaistnieć na parkiecie. Z roku na rok liczba debiutów powiększa się. Z jednej strony jest to doskonała informacja dla inwestorów. Jest bowiem duży wybór, można dowolnie dobierać akcje do swojego portfela inwestycyjnego, zaś rynek jest bardzo płynny - w końcu im większy wybór, tym więcej transakcji danego dnia.

Problemem dla większości inwestorów może być nie tyle sama odpowiedź na pytanie "czy grać?", lecz "jak grać?". Istnieje mnóstwo różnych technik i strategii - każdy wybiera odpowiednią dla siebie. W tej publikacji zajmiemy się analizą techniczną. Jest to nic innego jak przewidywanie przyszłych cen akcji na podstawie danych historycznych. Bardzo często zdarza się tak, że ceny akcji wahają się w obrębie pewnych ramek - tak możemy umownie nazwać te widełki cenowe. Czasami akcje "wyskakują" z jednej ramki i "wskakują" do wyższej (lub niższej).

Czy pamiętasz o tym, że na KAŻDY ebook w Złotych Myślach obowiązuje specjalna Gwarancja Satysfakcji Klienta? Przy zakupie niczym zatem nie ryzykujesz!

Sztuką jest przewidzieć kiedy akcja zmieni swoją ramkę cenową!

I tym problemem będziemy się zajmować w publikacji Marcina Krzywdy. Na ceny akcji wpływ ma wiele czynników. Czasami mogą to być wyniki finansowe danej spółki, czasami wydarzenia na arenie międzynarodowej czy politycznej, a czasami wpływ na ceny akcji większych inwestorów.

Jednak jak się okazuje "nie taki diabeł straszny jak go malują". W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo zabezpieczeń, które skutecznie ochronią Twój kapitał. Najważniejsza jest wiedza teoretyczna poparta praktyką. Z czasem zaczniesz rozumieć coraz więcej i więcej. Musisz jednak mieć świadomość, że książka ta nie jest przeznaczona dla osób leniwych. Jeśli nie masz ochoty uczyć się czegoś nowego i nie myślisz poważnie o inwestowaniu na GPW - szkoda Twojego czasu i pieniędzy.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną 49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 109,92 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 29,98 zł płacąc za nie tylko 79,94 zł
Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych

Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych

Zawartość pakietu:
  • GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
  • GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
  • GPW III - Analiza techniczna w praktyce
79,94 zł
  
Sztuka wzbogacania się
21,70 zł

Sztuka wzbogacania się

Jak myśleć, by się bogacić? Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło...

PROMOCJA