INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1708933697', '3ebdf7f94426a39d29a298d05f29b6ed', '3.235.145.108', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#gut_impact-ebook-304.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Gut Impact
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Gut Impact

J.D. Fuentes

Gut Impact

Kategoria: Wywieranie wpływu
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-168-9
Ilość stron: 190
Format: plik PDF

34,00 zł Zamów wersję elektroniczną

54,00 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 324
 

Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne?

Książka, „Gut Impact" stawia sobie za zadanie dać Ci tę władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz się nauczyć sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię.

Władza. Pieniądze. Seks. Jeśli jesteś mniej więcej taki, jak większość ludzi, to widząc lub słysząc te słowa, odczuwasz lekki dreszcz. Uwierz jednak, że wypowiadanie słów: władza, pieniądze czy seks, to wcale nie jest jedyny sposób wywarcia wpływu na emocje innych ludzi. Kiedy ktoś wie, jak używać pozostałych wymiarów ludzkiej komunikacji - jak skoordynować to jak mówi, z tym co mówi - zdobywa umiejętność przyciągania czyjejś uwagi tak samo pewnie, jak dyskotekowy bramkarz potrafi wykręcić czyjąś rękę.

Ta książka nauczy Cię następujących rzeczy:

  • Jak sprawić, by ludzie naprawdę koncentrowali się na tym, co mówisz.
  • Jak sprawić, by dana osoba odczuła dowolną, wybraną przez Ciebie, emocję.
  • Jak używać historii w celu wywołania u słuchacza silnych emocji, a jednocześnie sprawić, by nie odczuwał z tego powodu żadnych negatywnych doznań.
  • Jak nadać swoim słowom siłę oddziaływania.
  • Jak sprawić, by dana osoba czuła się z Tobą swobodnie.
  • Jak rozpoznać typ osobowości danej osoby.
  • Jak "popychać i przyciągać" odpowiednio dla typu osobowości.
  • Jak emanować siłą i jak być naprawdę sugestywnym.

Odkryjesz dzięki niej, w jaki sposób, sięgając poza racjonalne motywy słuchacza, możesz oddziaływać bezpośrednio na instynkty, jak możesz rozpalać wyobraźnię samymi słowami.

Chodzi o nauczenie Cię, jak możesz dotrzeć do ludzi, inspirować ich, motywować, prowadzić. Nie jest to książka pełna niezrozumiałych, naukowych dywagacji czy mglistych teorii. Jest to praktyczny poradnik, pełen konkretnych sposobów do wykorzystania w realnych, życiowych sytuacjach, prowadzący do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Uwaga: Książka „Gut Impact" została napisana przez tego samego autora, co bestseller "Seksualny klucz do kobiecych emocji" . Jest ona jakby rozszerzeniem tematu, bo uczy praktycznych umiejętności, które nie koniecznie związane są z podrywaniem, ale komunikacją w ogóle.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

34,00 zł Zamów wersję elektroniczną 54,00 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA