W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Sprzedaż bezpośrednia » Hipnotyczny telemarketing 
Hipnotyczny telemarketing

Dariusz Skraskowski

Hipnotyczny telemarketing

Kategoria: Sprzedaż bezpośrednia
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-124-5
Ilość stron: 197
Format: plik PDF

37,25 zł Zamów wersję elektroniczną

49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 138
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet dla sprzedawców. Dowiedz się jak zaoszczędzić 28,17 zł

"Hipnotyczny telemarketing" to intensywny kurs dla tych osób, które w swojej pracy zawodowej korzystają z telefonu. W zależności od Twojego doświadczenia i zdobytej wiedzy, niektóre części tego kursu będą dla Ciebie znajome. Zdaję sobie sprawę, że każdy wyrusza z innego miejsca i zmierza ku innym celom. Dlatego wybierz te elementy, które pasują do Twojej sytuacji i wykorzystaj je w praktyce.

Co możesz zyskać zawodowo korzystając z telefonu?

Telefoniczna obsługa stała się jednym z najbardziej wydajnych sposobów prowadzenia interesów. Różne badania pokazują, że średni koszt rozmowy handlowej w sprzedaży stacjonarnej jest kilkukrotnie wyzszy niż przy sprzedaży telefonicznej. Można więc przeprowadzić kilka transakcji telefonicznych za cenę jednego kontaktu osobistego z klientem. Coraz więcej firm stosuje więc obsługę telefoniczną nie tylko po to, by obniżyć koszty działalności, ale też by zwiększyć sprzedaż.

Poradnik jest podzielony na pięć części roboczych.

Część Pierwsza. Przykłady rozmów telefonicznych - zawiera mnóstwo rozmów, które możesz zastosować w swojej pracy.

Część Druga. Rozbudzanie chęci do działania - to prosty system, który pozwoli Ci rozwinąć chęci i zaplanować działania.

Część Trzecia. Telefoniczna obsługa klienta - zawiera szczegółowe omówienie kolejnych etapów rozmów telefonicznych, co pomoże Ci przygotować się i napisać własne scenariusze rozmów.

Część Czwarta. Rozwój kluczowych umiejętności - omawia umiejętności wykorzystywane w rozmowach i sposoby ich rozwijania.

Część Piąta. Dodatek - studium przypadków - zawiera omówienie wybranych rozmów zaprezentowanych w części pierwszej i umiejętności stosowanych w trakcie ich prowadzenia.

Bez względu na to czy jesteś telemarketerem, handlowcem, przedsiębiorcą lub windykatorem należności, możesz prowadzić rozmowy, które będą jeszcze skuteczniejsze. Dzięki ebookowi "Hipnotyczny telemarketing" całkowicie samodzielnie napiszesz lub udoskonalisz swój scenariusz rozmowy telefonicznej.

Od autora

W poradniku "Hipnotyczny telemarketing" zawarłem swoje ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesowych rozmów telefonicznych. Przeprowadziłem kilkanaście tysięcy takich rozmów w trakcie swojej działalności zawodowej. Pracowałem jako sprzedawca, konsultant, szkoleniowiec, kierownik działu telesprzedaży. Posiadam certyfikat "Praktyk sztuki NLP". Czytając tego e-booka dowiesz się jak zmniejszyć koszty i zwiększyć sprzedaż, rozpoznać klientów zainteresowanych ofertą, zaprezentować korzyści, rozwijać wymagane umiejętności, udoskonalić scenariusz rozmowy i jak tę wiedzę wykorzystać praktycznie.

Dariusz Skraskowski,
autor publikacji "Hipnotyczny telemarketing"Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

37,25 zł Zamów wersję elektroniczną 49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet dla sprzedawców, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 87,17 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 28,17 zł płacąc za nie tylko 59,00 zł
Pakiet dla sprzedawców

Pakiet dla sprzedawców

Zawartość pakietu:
  • Hipnotyczny telemarketing
  • Skuteczne poszukiwanie klientów
  • Umysł sprzedawcy
59,00 zł
  
Szybka nauka języków obcych
29,90 zł

Szybka nauka języków obcych

Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu? Poznaj techniki skutecznej nauki języków obcych, dzięki którym będziesz w stanie opanować kilka języków w...

PROMOCJA