W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Sprzedaż bezpośrednia » Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? 
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Bartłomiej Kowalski

Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Kategoria: Sprzedaż bezpośrednia
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 83-60061-35-1
Ilość stron: 41
Format: plik PDF

22,62 zł Zamów wersję elektroniczną
 

1. Jak przeprowadzać skuteczną prezentację sprzedażową, dzięki której Twój rozmówca stanie się Twoim najlepszym klientem

2. Jak sprawić, aby klient podał Ci możliwie największą liczbę poleceń, które poszerzą Twoją bazę klientów

3. Jak zbudować własną grupę dystrybutorów, abyś miał zapewniony stale rosnący dochód

4. Jak przygotować się do rozmów telefonicznych, gdyż to właśnie od ich skuteczności zależy ile zarobisz

Wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś nie zadawał sobie tego pytania, gdyż znałbyś niezwykle skuteczne i w 100% praktyczne narzędzia, dzięki którym osiągnąłeś wymarzone cele.

Kuszący scenariusz, prawda?

A co by było, gdybyś już za chwilę mógł poznać te wszystkie narzędzia, dzięki którym staniesz się skutecznym sprzedawcą?

Jak często zdarza Ci się sytuacja, że przychodzisz na spotkanie z klientem, inwestujesz swój czas i pieniądze a klient nie dokonuje zakupu?

Z eBooka dowiesz się w jaki sposób temu przeciwdziałać i sprawić, aby klient zostawił pieniądze właśnie u Ciebie. Poznasz kolejne etapy przeprowadzania efektywnej prezentacji sprzedażowej a także dowiesz się jakie są najczęstsze błędy popełniane przez wielu sprzedawców MLM i jak takich błędów uniknąć.

Pomyśl, co by było, gdybyś potrafił z powodzeniem otrzymywać od klientów możliwie największą liczbę poleceń... o ile wydajniejsza byłaby Twoja praca?

A teraz wyobraź sobie, że znasz już techniki, które pozwolą Ci osiągnąć Twoje zawodowe cele.

Kusząca perspektywa, prawda?

Wyobraź sobie, że odnosisz już pierwsze sukcesy w MLM - poszerzasz swoją bazę klientów a sprzedaż produktów idzie Ci coraz lepiej. Zapewne pomyślisz w tym momencie o zwiększeniu swojego dochodu.

W eBooku znajdziesz wszystko to, co pomoże Ci z powodzeniem zbudować własną grupę sprzedawców, gdyż pewnie chciałbyś mieć dochód stale rosnący i przede wszystkim pasywny czyli nie wynikający bezpośrednio z pracy wykonanej przez Ciebie.

Czy już wiesz, że ogłoszenia przez Internet to jedna z najtańszych ale jednocześnie najmniej skutecznych metod rekrutacji? Z eBooka dowiesz się w jaki sposób sprawić, aby Twoje ogłoszenia były możliwie najbardziej skuteczne. Wyobraź sobie, jak zwiększą się Twoje dochody, kiedy tylko uzyskasz taką wiedzę.

Zanim zaczniesz myśleć o nowych klientach i liczyć w myślach ile na nich zarobisz, musisz nauczyć się jednej z najważniejszych umiejętności w MLM - umawiania spotkań przez telefon.

W eBooku znajdziesz praktyczne porady i wskazówki, które łatwo i szybko będziesz mógł zastosować w swoich rozmowach telefonicznych.

Już wkrótce dowiesz się na przykład tego, w jaki sposób zmiana pierwszych słów rozmowy może kilkukrotnie zwiększyć skuteczność telemarketingu.

Autor pracuje dla jednej z największych firm MLM w kraju, działającej w branży finansowej i ze względów prawno-zawodowych ukrywa się pod pseudonimem.

Być może dopiero teraz zastanawiasz się czy zacząć pracę w MLM. Nurtują Cię pytania: „Czy mi się uda?", „Co ja z tego będę miał?".

Zanim podejmiesz decyzję, aby związać się z tą czy inną firmą poznaj:

  • czym jest sprzedaż bezpośrednia,
  • jakie będziesz mieć korzyści pracując jako sprzedawca MLM,
  • jak uniknąć wdepnięcia w piramidę finansową,
  • na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy z którą będziesz współpracować,
  • jak odpowiednio wybrać produkt,
  • jak uniknąć błędów typowych dla nowicjuszy.


Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

22,62 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Google AdSense
39,97 zł

Google AdSense

Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

PROMOCJA