INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1716080160', 'd2f5429cc2672d4c857831b6376088c8', '100.26.179.41', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#naturalne_planowanie_rodziny-ebook-179.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Naturalne planowanie rodziny
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Zdrowie i uroda » Seks i ciąża » Naturalne planowanie rodziny 
Naturalne planowanie rodziny

Anna Gabriela

Naturalne planowanie rodziny

Kategoria: Seks i ciąża
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-354-6
Ilość stron: 112
Format: plik PDF

14,97 zł Zamów wersję elektroniczną

24,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 218
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet dla planujących rodzinę. Dowiedz się jak zaoszczędzić 17,89 zł

Dla tych, którzy poszukują skutecznej metody planowania rodziny, a nie chcą lub nie mogą stosować antykoncepcji (sztucznej)

W seksie najważniejszym organem umożliwiającym przeżywanie rozkoszy jest... mózg. Ebook pozwala na rozbieranie mózgu z wszelkiego dyskomfortu związanego z antykoncepcją i strachem przed nieplanowaną ciążą.

Jeśli:

  • komfort współżycia seksualnego jest dla Ciebie ważny;
  • chcesz panować nad swoją płodnością i w pełni kontrolować liczbę dzieci oraz czas ich przyjścia;
  • szanujesz swoje zdrowie i dlatego unikasz antykoncepcji hormonalnej;
  • oczekujesz, że seks z ukochaną osobą będzie wyrazem i umocnieniem Waszej miłości, bez barier, dyskomfortu i lęków;
  • chcesz zapewnić sobie i swojej ukochanej osobie największy luksus, na jaki mało kogo stać: komfort psychiczny;

to ebook: „Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości" wskaże Ci drogę do osiągnięcia tych celów.

Od Autorki:

"Proponuję styl życia, jaki sama prowadzę. W czasie mojej wieloletniej praktyki w stosowaniu NPR doświadczyłam, że to nie tylko bardzo skuteczny, sposób na sterowanie swoją płodnością, ale także styl życia, który zapewnia stałą świeżość uczuć oraz czyni związek dwojga osób niezwykle barwnym.

Pomimo, że mam dwa miejsca zamieszkania, często wyjeżdżam, miewam trudne do interpretacji wykresy cyklu miesięcznego, także zdarzają się nieregularne, zawsze sobie radzę z prawidłowym wyznaczeniem dni płodnych i niepłodnych.

Nie mają racji ci, którzy twierdzą, że NPR wymaga poświęceń, wyrzeczeń, życia niemal w okresowym celibacie. Oni nie rozumieją, że wystarczy dać od siebie tak mało, aby otrzymać więcej, niż się kiedykolwiek oczekiwało. Okresowa wstrzemięźliwość seksualna to naprawdę niewielka cena za... seks bez barier, miłość bez wątpliwości.

Niczego mi tak osoby trzecie nie zazdroszczą jak udanego związku z moim mężem. Jesteśmy od 8 lat małżeństwem. I chociaż nieraz byliśmy gdzieś na zakręcie życia, to nasza miłość nie zachwiała się, ale jeszcze bardziej umocniła.

Piszę o tym, co myślę i czuję. Staram się jak najbardziej obiektywnie, bez moralizowania, przedstawić zalety, wady i wymagania metod naturalnych. Moje osobiste doświadczenia mogą się bardzo przydać wszystkim marzycielom, którzy wierzą w piękną i szczerą miłość. Kocham i jestem kochana. Bez wątpliwości."Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

14,97 zł Zamów wersję elektroniczną 24,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet dla planujących rodzinę, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 64,89 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 17,89 zł płacąc za nie tylko 47,00 zł
Pakiet dla planujących rodzinę

Pakiet dla planujących rodzinę

Zawartość pakietu:
  • Arkana seksu - ekstaza i jedność
  • Chłopiec czy dziewczynka...
  • Naturalne planowanie rodziny
47,00 zł
  
GPW III - Analiza techniczna w praktyce
39,97 zł

GPW III - Analiza techniczna w praktyce

GPW - Analiza techniczna w praktyce. Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne. Poznaj receptę na to, aby "wstrzelić" się w rynek!

PROMOCJA