INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1713325757', '7229855db694dff1092ca78afe8b505f', '3.238.71.155', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#pakiet_dieta_fizjologiczna_tomasza_reznera-zestaw-16.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Pakiety tematyczne » Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II 
Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Zawartość pakietu:
  • Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
  • Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II
29,90 zł 39,40 zł

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowany został specjalny Pakiet dieta fizjologiczna Tomasza Reznera, który zawiera 2 ebooki o łącznej wartości 39,40 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 9,50 zł płacąc za nie tylko 29,90 zł

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała?

Tomasz Rezner obala mity na temat otyłości i pokazuje właściwą drogę ku zdrowszemu życiu i lepszemu samopoczuciu. Jeśli masz problem z nadwagą, lub jeżeli interesujesz się funkcjonowaniem ludzkiego organizmu to koniecznie zainteresuj się tym zestawem.

Tomasz Rezner przekazuje Ci informacje z pierwszej ręki. Treść poradnika oparta jest na aktualnym stanie wiedzy medycznej o funkcjonowaniu organizmu ludzkiego. Przedstawione są one w sposób prosty i logiczny. Nareszcie nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem skomplikowanych terminów medycznych.

Skorzystaj z okazji i zdobądź obie części tej bestsellerowej pozycji w pakiecie.

Zawartość pakietu:

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Tomasz Rezner

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała? Wyrzuć do kosza bezsensowne diety, nieskuteczne tabletki, tabele kalorii i inne bzdury, którymi atakują Cię ze wszystkich stron. Nadchodzi rewolucja!

19,70 zł
 
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Tomasz Rezner

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała? Przetestuj w praktyce wiedzę z książki, która jest całkowicie inna od wszystkich książek dotyczących odżywiania się i diet!

19,70 zł
 
Pamiętaj, że tylko kupując wszystkie powyższe 2 ebooki zaoszczędzisz 9,50 zł płacąc za nie tylko 29,90 zł
  
GPW III - Analiza techniczna w praktyce
39,97 zł

GPW III - Analiza techniczna w praktyce

GPW - Analiza techniczna w praktyce. Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne. Poznaj receptę na to, aby "wstrzelić" się w rynek!

PROMOCJA