W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś 
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś

Arkadiusz Łyjak

Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś

Kategoria: Psychologia
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-309-6
Ilość stron: 245
Format: plik PDF

19,90 zł Zamów wersję elektroniczną

39,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 379
 

Odkryj w jaki sposób Twój umysł może stanowić doskonałe narzędzie do kreowania własnej przyszłości.

Zaskakująco wiele osób odrzuca od razu takie rzeczy, których nie znają bądź które uważają za niemożliwe. Pewnego dnia przeprowadzono w USA badanie, które polegało na podzieleniu studentów na 2 grupki. Jednej z nich powiedziano, że są wybitnie uzdolnieni i skazani na sukces jak również o tym, że zostali wybrani spośród najlepszych. Oczywiście oni nie wiedzieli o tym, że ta informacja jest nieprawdziwa. Faktycznie nie było wcale różnicy w poziomie inteligencji, zdolności itp... Jednak umysł ludzki i podświadomość nakierowała tych ludzi na tory sukcesu i gdy badanie zakończono po latach, okazało się, że grupa, która została "oznaczona" jako Ci skazani na sukces odniosła o wiele większe sukcesy w życiu, lepiej im się wiodło, osiągali lepsze wyniki.

Jak to jest możliwe? Czy rzeczywiście podświadomość ma aż tak silne działanie? Oczywiście, że tak - przekonaj się o tym sam!

Poznaj odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak wykorzystać w praktyce swój wrodzony Szósty Zmysł?
  • Jak programować swój Podświadomy Umysł, aby we śnie przekazywał Ci informacje z przyszłości?
  • Jak interpretować takie sny?
  • Jak takie informacje umiejętnie spieniężyć np. w zakładach buk­macherskich?
  • Jak wykorzystać marzenia senne do rozwiązywania swoich proble­mów z życia prywatnego, rodzinnego czy zawodowego?
  • Jak przewidywać wydarzenia z przyszłości w celu ułatwienia po­dejmowania decyzji?

Czy istnieje więc swoiste duchowe „perpetuum mobile", dzięki któremu każdy bez wyjątku będzie mógł kształtować swoją przyszłość, znając ją zanim się ona pojawi i tak pokierować swoim życiem, aby było pasmem ekscytujących wydarzeń, spełnienia osobistego i niewysłowionego szczęścia? Czy technika Inkubacji Snu jest tym narzędziem, które można z powodzeniem porównać do Niewidzialnego Doradcy, który zna odpowiedzi na KAŻDE nasze pytanie?

Każdy by chciał znać odpowiedzi na nurtujące go pytania i to jeszcze zanim te nie zmuszą go do dokonania określonego wyboru. Jak mawia jedno z praw Murphyego: „W rozwiązaniu problemu najbardziej przydatna jest ZNAJOMOŚĆ ODPOWIEDZI". Jestem przekonany, że Ty również odnajdziesz w sobie odpowiedzi na swoje życiowe pytania. Ten poradnik powie Ci jak to zrobić...

Kilka osób, które miały okazję zapoznać się z ebookiem, podzieliły się z nami swoimi spostrzeżeniami:

Książka ta nie tylko wyjaśniła mi skąd się biorą moje sny, co mogą znaczyć, ale przede wszystkim to, że mogę je do czegoś wykorzystać, do znalezienia odpowiedzi na wiele pytań, do uniknięcia pewnych wydarzeń, ogólnie do tworzenia własnej przyszłości. [...] Książka jest niesamowita, cie­szę się, że w końcu ktoś zdobył się na odwagę by to wszystko zebrać i wytłumaczyć! [...] Polecam wszystkim ciekaw­skim, znajdziecie tam wiele interesujących informacji i faktów z życia wziętych o tym, co możecie zrobić ze swoim umysłem.... a ma on nieograniczone i zaskakujące zdolności.

Kamila Chałdaś, De Anza College in Cupertino, USA, 24 lata

Książka naprawdę jest dobra. Przeczytałem ją od dechy do dechy w dwa dni. I jest w niej coś więcej niżeli instruktaż jak zdobyć fortunę dzięki świadomemu śnieniu. Dzięki niej na jednym ogniu można upiec nie dwie, a trzy pieczenie: wygrać fortunę, nauczyć się świadomie śnić, oraz... a to już pozostawiam Tobie do odkrycia.

Darek Sugier, autor „Miłość i Wolność Poza Ciałem"

A co ma do powiedzenia autor tej publikacji?

"Pozwól, że się przedstawię - nazywam się Arek Łyjak, jestem redaktorem naczelnym Serwisu Parapsychologii Praktycznej oraz autorem książki pt. „Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś - Twój umysł jako rewolu­cyjne narzędzie tworzenia i przewidywania przyszłości". Jest mi bardzo miło, że mogę w tej chwili przekazać Ci kluczowe informacje na temat w/w książki, dzięki której, czego jestem pewien, każde Twoje marzenie nabie­rze realnych kształtów. Wiem, że czytasz ten tekst, ponieważ zainteresował Cię ten temat i pewnie zastanawiasz się również o jakie, wspomniane w tytule, pieniądze może chodzić..."Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,90 zł Zamów wersję elektroniczną 39,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA