INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1685847864', '8659c4e8a0d3a0adf87cc7b0310a4ce5', '44.200.112.172', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#programy_partnerskie_w_praktyce-ebook-340.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Programy partnerskie w praktyce
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Komputery i Internet » Zarabianie w Internecie » Programy partnerskie w praktyce 
Programy partnerskie w praktyce

Tomasz Urban

Programy partnerskie w praktyce

Kategoria: Zarabianie w Internecie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-321-8
Ilość stron: 173
Format: plik PDF

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną

41,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 385
 

Tysiącom osób dano takie same lub podobne warunki do zarabiania pieniędzy w programach partnerskich. Każda z nich ma podobne warunki... a udaje się to jedynie niewielkiemu procentowi. Dlaczego tak się dzieje?

Zastanawiasz się teraz zapewne, czy faktycznie programy partnerskie mogą przynosić konkretne zyski. Zapoznaj się zatem z poniższą tabelką, a wszystko powinno być jasne:

Ranking partnerów w programie PP Złotych Myśli

Jak widzisz autor osiągnął pierwsze miejsce w programie partnerskim Złotych Myśli. "Świetnie!" - pomyślisz sobie - "Ale to na pewno był jedyny taki miesiąc, gdzie komuś się poszczęściło." Otóż widzisz... nie do końca tak jest. Tomasz Urban osiąga takie rezultaty cały czas - miesiąc w miesiąc. Żądasz dowodu? Proszę bardzo! Oto i on:

 Tomasz Urban osiąga takie rezultaty cały czas - miesiąc w miesiąc

To są zrzuty z systemu rozliczeń w programie partnerskim Złotych Myśli. Autor tego poradnika jest przede wszystkim praktykiem uczestnictwa w programach partnerskich. Swoją wiedzą dzieli się już od dłuższego czasu. Napisał między innymi wiele artykułów dotyczących PP. Teraz powstała wartościowa "biblia" na której możesz bardzo wiele zyskać. Możesz zupełnie za darmo sprawdzić jak praktyczna jest to wiedza pobierając już teraz fragment tego ebooka.

Czego jeszcze dowiesz się z ebooka?

  • Jak tworzyć ministrony, które zwiększą Twoją sprzedaż nawet o kilkaset procent!
  • Jak wybrać dobrą domenę, która przyciągnie i zatrzyma na Twojej stronie klienta oraz da Ci tym samym czas na przekonanie go do zakupu.
  • Jak się skutecznie wypozycjonować, aby klienci trafiali właśnie do Ciebie.
  • Jak przy użyciu kilku kluczowych słów i technik przekonać do zakupu i zapewnić przy tym komfort i gwarancję satysfakcji z zakupionego towaru.
  • Jak pisać artykuły, które będą pracować dla Ciebie 24 godziny na dobę.
  • Jak i dlaczego warto stosować w programach partnerskich marketing partyzancki.
  • Jak się skutecznie motywować i inspirować do działania, aby praca z PP była dla Ciebie przyjemnością.

Te, oraz inne zagadnienia są poruszone w ebooku Tomasza Urbana.

Czy wiesz, że w programie partnerskim Złotych Myśli Partnerzy zarobili już dokładnie 347 130,27 zł?! Możesz do nich dołączyć bardzo szybko i wypracować sobie pasywny dochód w ciągu kilku miesięcy Ile on będzie wynosił? 100 zł? 1000 zł? A może jeszcze więcej? Decyzja należy do Ciebie. Możesz po prostu zamknąć tą stronę albo... zainwestować w tą niezwykle użyteczną i praktyczną wiedzę, a potem budować swoje Imperium PP.

Pamiętaj o tym, że najwięcej zarabiają Partnerzy, którzy inwestują w wiedzę i uczą się z doświadczeń innych. Ktoś przetarł już Tobie szlak - wystarczy, że teraz za nim podążysz.

Od autora publikacji:

"2 lata temu nie miałem o tym zielonego pojęcia... 2 miesiące później otrzymałem pierwszą prowizję, a dziś mogę się z tego utrzymywać. Dzięki temu ebookowi dojdziesz do tego samego kilka razy szybciej. Nie starałem się z tej publikacji zrobić jakiegoś uniwersalnego poradnika, bo jak zapewne wiesz poradników na ten temat opisujących co to jest program partnerski, czym są cookies itd jest duża ilość. Nie widziałem sensu tworzenia kolejnego. To są tylko moje przemyślenia na temat tego jak sobie radzę z tym by się motywować, inspirować i działać :-) Wszystko co Ci potrzebne do zarabiania w Programach Partnerskich już masz... - ja Ci tylko pomogę to zobaczyć."Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną 41,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA