W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Ezoteryka » Runy - magia w Twoich rękach 
Runy - magia w Twoich rękach

Mariusz Staszewski

Runy - magia w Twoich rękach

Kategoria: Ezoteryka
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-429-1
Ilość stron: 103
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 175
 

Wyobraź sobie władzę,
którą zyskasz znając przyszłość...

Już za chwilę możesz odkryć czym naprawdę są runy i poznać moc wyroczni runicznej, która pozwala na rozwiązywanie wielu problemów współczesnego życia. Dostaniesz klucz do przeznaczenia, jaki zna niewielu.

Czy wierzysz w przeznaczenie? Czy wierzysz w to, że właśnie w tym momencie gdy czytasz ten tekst, Twój Los tego chciał? Właśnie teraz miałeś zobaczyć te słowa. Teraz wreszcie chce On abyś czytał dalej. I będziesz to robił, bo wiedza, którą zaraz możesz poznać wpłynie na Twoje przyszłe decyzje.

Dlatego właśnie powstała niezwykle magiczna publikacja "Runy - magia w Twoich rękach", której autor postawił sobie za główny cel przekazanie Ci wiedzy, abyś świadomie i z jak największą pewnością, potrafił rozwiązywać problemy wykorzystując do tego celu runy i ich magię.

Już za chwilę możesz dowiedzieć się:

  • Jak wykorzystać runy do prognozowania przyszłości?
  • Jak uniknąć przykrych niespodzianek i pułapek losu?
  • Jak pozytywnie rozwijać i kształtować swój charakter?
  • Jak sprawdzić kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem?
  • Jak odniesć sukces zawodowy i finansowy?
  • Kiedy i jak podejmować trudne decyzje?
  • Jak wybrać odpowiednią drogę w trudnych chwilach życia?

Runy i ich magia jest przeznaczona dla Ciebie. Tak, właśnie dla Ciebie, bo w życiu nie ma przypadków. Choć może Ci się to wydawać niewiarygodne, już niedługo problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić będą "śmieszne" a droga do sukcesu stanie otworem.

Nawet, gdy powyższe zdania wydają Ci się dziwne, śmieszne lub niezrozumiałe i tak czytasz te słowa. Potwierdza się więc zdanie o przeznaczeniu. W tej chwili gdy zostawisz ten tekst nic nie zyskasz. A do zdobycia jest cała Twoja przyszłość.

Już za chwilę możesz dowiedzieć się czym naprawdę są runy - magiczne znaki, które posiadają moc przewidywania przyszłości i pokazywania drogi, jaką należy podążać. Runy znane są od tysiącleci. Na pewno spotkałeś się nie raz z takimi symbolami:

Unikalna zawartość:
Autor opisuje dokładnie metodę przygotowania własnych run. Przytacza znaczenie każdej runy zarówno w aspekcie pozytywnym i negatywnym. Pokazuje przykłady podstawowych rozkładów, które może stosować osoba początkująca. Daje gotowe skrypty runiczne pozwalające wyjść z niektórych problemów. Praca ta jest w pełni przygotowanym poradnikiem dla zaczynających przygodę z runami.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
CzasNaE-Biznes
37,00 zł

CzasNaE-Biznes

Pierwsze polskie "kompendium" wiedzy o E-biznesie. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zarabiania w Internecie, spisane na 652 stronach przez Piotra Majewskiego - znanego specjalistę od marketingu internetowego.

PROMOCJA