INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719211249', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#sekrety_kreatywnego_myslenia-ebook-403.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Sekrety kreatywnego myślenia
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Rozwój osobisty » Sekrety kreatywnego myślenia 
Sekrety kreatywnego myślenia

Andrzej Bubrowiecki

Sekrety kreatywnego myślenia

Kategoria: Rozwój osobisty
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-456-7
Ilość stron: 97
Format: plik PDF

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną

31,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 429
 

Czy już uświadomiłeś sobie, że przyszłość należy do ludzi kreatywnie myślących i działających?

Zapewne nieraz podziwiałeś wielkich odkrywców i wynalazców, zastanawiając się, co takiego mają w sobie, że w ich głowach rodzą się tak niezwykłe pomysły. Ciekawy jestem, jak wielu znasz ludzi w swoim otoczeniu, którzy z łatwością rozwiązują życiowe problemy, a w pracy i towarzystwie błyszczą oryginalnymi pomysłami, na które Ty nigdy byś nie wpadł.

Wyobraź sobie, jakby to było wspaniale, gdybyś miał pod ręką konkretne narzędzia do rozwiązywania problemów i jak byś się czuł, wiedząc, że Twój umysł jest zawsze gotowy do generowania najlepszych pomysłów, które wzbudzają zachwyt wśród innych.

"Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa."

Mary Lou Cook

Chcę Cię przekonać, że Twój mózg jest twórczy, tak jak mózg Leonarda da Vinci, Alberta Einsteina, czy Thomasa Edisona. Czytając tego ebooka i wykonując kolejne ćwiczenia, przekonasz się, jakie ogromne możliwości tkwią w Twoim umyśle, jak możesz je skutecznie rozwijać i dzięki nim poprawić znacznie jakość swojego życia.

"Nie używając tak nieskończenie wspaniałego skarbu jak kreatywność - czy to z powodu nieświadomości istnienia, czy też ze względu na jej celowe unicestwienie - człowiek nie tylko ponosi stratę. Dokonuje także zdrady samego siebie."

Masatoshi Yoshimura

9 powodów, dla których powinieneś przeczytać tego ebooka:

  • Rozwiniesz różne rodzaje inteligencji
  • Przestaniesz narzekać na brak pomysłów
  • Wzmocnisz swoją twórczą motywację
  • Przestaniesz myśleć, że kreatywne myślenie i twórcze działanie to tylko domena wybrańców
  • Poznasz ćwiczenia ruchowe i muzykę, które aktywują Twój mózg
  • Poznasz sekrety wielkich wynalazców
  • Będziesz mógł wykonać wiele ćwiczeń poprawiających jakość Twojego myślenia - stanie się ono bardziej twórcze oraz oryginalne
  • Nauczysz się wykorzystywać w życiu sprawdzone strategie i techniki rozwiązywania problemów
  • Dowiesz się, dlaczego i Ty możesz zostać wynalazcą i odkrywcą

O autorze:

ANDRZEJ BUBROWIECKI jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2000 roku - certyfikowany trener - specjalista w zakresie rozwoju osobistego, skutecznych metod uczenia się, mowy ciała, strategii osiągania sukcesu, rozwoju możliwości poznawczych ludzkiego mózgu, twórczego myślenia oraz komunikacji perswazyjnej.
Posiada bogate doświadczenie praktyczne i wiedzę, które wykorzystuje z powodzeniem, na prowadzonych przez siebie szkoleniach, treningach, kursach i seminariach. Prowadzi: treningi pamięci, kreatywnego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów, komunikacji perswazyjnej w biznesie, strategii osiągania sukcesów, zarządzania stresem oraz kursy szybkiego czytania.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną 31,70 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
CzasNaE-Biznes
37,00 zł

CzasNaE-Biznes

Pierwsze polskie "kompendium" wiedzy o E-biznesie. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zarabiania w Internecie, spisane na 652 stronach przez Piotra Majewskiego - znanego specjalistę od marketingu internetowego.

PROMOCJA