INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1674818025', 'cff2147a41d633a0ee6e5a5853f34427', '35.173.35.14', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#szybka_nauka_dla_wytrwalych-ebook-249.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Szybka nauka dla wytrwałych
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Nauka i edukacja » Porady i poradniki » Szybka nauka dla wytrwałych 
Szybka nauka dla wytrwałych

Paweł Sygnowski

Szybka nauka dla wytrwałych

Kategoria: Porady i poradniki
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-123-8
Ilość stron: 172
Format: plik PDF

29,95 zł Zamów wersję elektroniczną

44,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 44
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet wspomagający naukę. Dowiedz się jak zaoszczędzić 31,82 zł

W jaki sposób szybkie czytanie może podnieść jakość Twojego życia?

Czy wiesz, że zostało udowodnione, iż szybkie czytanie powoduje:

 • Lepszą i szybszą przyswajalność treści czytanego tekstu, dzięki większej płynności i stałemu rytmowi czytania.
 • Większą koncentrację i skupienie się na tekście, co powoduje mniejsze znudzenie czytanym tekstem, gdyż szybkie czytanie mobilizuje umysł do pracy.
 • Mniejsze obciążenie dla wzroku. Szybkie czytanie jest zdrowsze dla oczu, które się mniej męczą.

Kto jeszcze chce czytać co najmniej
2000 słów na minutę, z pełnym zrozumieniem czytanego tekstu?

Rozmawiałem ostatnio z moim przyjacielem studentem, który skarżył się na ilość materiału, który musi szybko opanować. Martwił się też, że nie zdąży przeczytać wszystkich obowiązkowych książek, a podczas przygotowań do sesji nie będzie śledził tego, co dzieje się w świecie informatycznym, który jest jego hobby.

Rozmowie tej przysłuchiwał się jego ojciec, który doradził mu, żeby się nie martwił i że to jest normalne, że człowiek tonie w zalewie informacji i materiałów do nauczenia. On, jako biznesmen, sam nie ma wystarczająco dużo czasu na aktualizację nowości z dziedziny, którą zajmuje się zawodowo.

Śledziłem ich dialog z pewnym zdziwieniem, gdyż wydawało mi się to niewiarygodne, że Ci dwaj panowie nie zdawali sobie sprawy, iż zwiększając szybkość swojego czytania mogą pozbyć się swoich problemów. Miałem akurat przy sobie wydrukowaną wersję mojego kursu "Szybkie czytanie dla wytrwałych". Oniemieli, gdy dowiedzieli się jak łatwo, co najmniej pięciokrotnie zwiększyć tempo czytania i trzykrotnie skrócić czas spędzony na naukę!

...6 powodów, dzięki którym poradnik "Szybkie czytanie dla wytrwałych" może pozytywnie odmienić Twoje życie:

 • Nauczysz się czytać co najmniej 2000 słów na minutę w czasie krótszym niż 13 tygodni, ciesząc się przy tym pełnym zrozumieniem tekstu.
 • Dostaniesz instrukcję - krok po kroku - co robić, żeby zacząć czytać tak szybko, jak tylko potrafisz.
 • Dowiesz się, jak wykorzystywać obszerną teorię w praktyce, tak aby była to dla Ciebie jednocześnie dobra zabawa, połączona z licznymi i ciekawymi ćwiczeniami.
 • Będziesz umiał tworzyć własne ćwiczenia ulepszające, trenujące, a w efekcie zwiększające prędkość czytania.
 • Zapoznasz się z konkretnym i szczegółowym programem nauki, dzięki któremu szybkie czytanie stanie się dla Ciebie rzeczywistością.
 • Nie ma znaczenia to czy jesteś całkowicie początkujący, jeśli chodzi o szybkie czytanie, czy umiesz już czytać szybciej niż przeciętnie (tj. ponad 200 słów na minutę). Ten kurs jest przystosowany dla wszystkich, którzy jeszcze bardziej chcą zwiększyć swoje możliwości.

Co byś powiedział, gdybyś mógł otrzymać wraz z kursem, 3 dodatkowe publikacje, dzięki którym szybkie czytanie nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic? Do każdego kupionego kursu, który kosztuje jedynie 29,95 zł, dokładamy 3 niezwykłe bonusy:

BONUS 1:
Najwcześniejsze, największe i najgorsze błędy w czytaniu małych i dużych Polaków. Poznaj metody zwalczania tych błędów, które w większości są wpajane jeszcze w szkole.

BONUS 2:
Tajemnice szybkiego czytania. Alternatywne spojrzenie na szybkie czytanie, oraz informacje niezbędne do skutecznej nauki i zwiększania szybkości czytania na stałe.

BONUS 3:
Jak pomóc swojemu dziecku w nauce szybkiego czytania ucząc go 600 nowych słów tygodniowo?. Tylko dla tych, którzy naprawdę chcą nauczyć swoje dziecko szybkiego czytania.

Uwaga: To już trzecie wydanie tej świetnie sprzedającej się książki. Wraz z nim: więcej stron, jeszcze lepsze formatowanie, nowe rozdziały, które zasugerowali czytelnicy, puls jeszcze więcej ćwiczeń!

Kup już teraz kurs "Szybkie czytanie dla wytrwałych" wraz z wszystkimi bonusami i opanuj szybkie czytanie z prędkością 2000 słów na minutę w czasie krótszym niż 13 tygodni.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

29,95 zł Zamów wersję elektroniczną 44,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet wspomagający naukę, który zawiera 4 ebooki o łącznej wartości 109,82 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 31,82 zł płacąc za nie tylko 78,00 zł
Pakiet wspomagający naukę

Pakiet wspomagający naukę

Zawartość pakietu:
 • Szybka nauka dla wytrwałych
 • Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
 • Szybkie czytanie dla wytrwałych
 • Techniki pamięciowe dla każdego
78,00 zł
  
Google AdSense
39,97 zł

Google AdSense

Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

PROMOCJA