INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719216059', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#szybka_nauka_jezykow_obcych-ebook-353.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Szybka nauka języków obcych
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Nauka i edukacja » Języki obce » Szybka nauka języków obcych 
Szybka nauka języków obcych
To jest nasz HIT !!!

Paweł Sikoń

Szybka nauka języków obcych

Kategoria: Języki obce
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-384-3
Ilość stron: 71
Format: plik PDF

29,90 zł Zamów wersję elektroniczną

39,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 404
 

Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu?

Witam Cię bardzo serdecznie,

Nazywam się Adam Hycnar. Nie będę tutaj opisywał swoich osiągnięć ani tym bardziej swoich pasji i zainteresowań. Chciałbym tylko napisać tyle, że zajmuję się w Złotych Myślach marketingiem, ale to co za chwilę przeczytasz jest moją zupełnie prywatną opinią.

Daj mi proszę kilka minut, a przekonam Cię, że możliwe jest błyskawiczne uczenie się języków obcych wykorzystując odpowiednie metody.

Jakiś czas byłem na stacjonarnym szkoleniu poświęconym „Nowoczesnym metodom nauki języków obcych" (dyplom poniżej). Wiedza, którą stamtąd wyniosłem okazała się niesamowicie praktyczna i wartościowa. To niewiarygodne w jaki sposób ludzki umysł jest w stanie przetwarzać informacje!

Certyfikat

Wszystko tak naprawdę tkwi we właściwych technikach nauki języków obcych. Wróćmy na chwilę do czasów, kiedy obowiązkowo w szkole musiałeś uczyć się tych wszystkich regułek gramatycznych i słówek. Nikogo nie interesowało to jak się czujesz przy takiej nauce. Miałeś postawione jasne wymagania do których trzeba było się dostosować.

Odpowiedz sobie teraz na pytania: Jak się wtedy czułeś? Jak Ci szła nauka gramatyki? Czy słówka bez problemów wchodziły Ci do głowy? Ile czasu poświęcałeś na naukę? Jaką miałeś motywację? Po ilu latach (jeśli w ogóle) czułeś się naprawdę pewnie w wybranym języku?

Jestem przekonany, że większość odpowiedzi na powyższe pytania będzie do siebie bardzo zbliżonych albo wręcz identycznych. I sam nie jestem tutaj wyjątkiem. Języka angielskiego uczę się od 10 lat (!) i wciąż nie czuję się pewny jeśli chodzi o moją komunikatywność w tym języku.

Wszystko zaczęło się zmieniać po kursie o którym wspominałem na początku tego tekstu. Zacząłem uczyć się dziennie kilkudziesięciu słówek z 3 języków jednocześnie. Bawię się przy tym naprawdę świetnie, a wszystkie słówka zostają mi w głowie bez najmniejszych problemów.

Gdy dowiedziałem się, że będziemy wydawać ebooka "Szybka nauka języków obcych" w Złotych Myślach natychmiast po niego sięgnąłem, aby porównać go z kursem. Ucieszyłem się niesamowicie, że ktoś zadał sobie trud opisania wszystkich tych technik i teraz każdy będzie mógł z nich skorzystać!

Ogromnym plusem szkoleń stacjonarnych jest fakt, iż pracuje się tam w grupach, jest jeszcze zabawniej, a do tego masz cały czas kontakt z trenerem, który Cię obserwuje i w razie błędów odpowiednio ukierunkuje. Nie każdy potrafi uczyć się sam. Publikacja ta jest idealną opcją dla osób, które wiedzą, że poradzą sobie z samodzielną nauką języków obcych.

Ebook opisuje bardzo dokładnie w jaki sposób najefektywniej uczyć się języków obcych. I nie ma znaczenia, czy będzie to angielski, niemiecki, chiński czy jakikolwiek inny język. Sposoby te są na tyle uniwersalne, że możesz się uczyć dowolnie wybranego języka - albo kilku jednocześnie. Jak na talerzu podane są cenne wskazówki, które możesz (i powinieneś!) zacząć wykorzystywać od zaraz. Ponadto znajdziesz w nim mnóstwo słówek, które zostały starannie wyselekcjonowane. Szacuje się, że znając te słówka będziesz w stanie w mniejszym bądź większym stopniu porozumiewać się w języku obcym.

Ale to jeszcze nie wszystko! Publikacja ta da Ci również motywację do uczenia się języków obcych, która także stanowi ważny czynnik. Dostaniesz porządnego „kopniaka" i gdy już zaczniesz się uczyć, to będziesz chciał ciągle więcej i więcej... Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeśli na mnie to tak podziałało, to nie wierzę, aby był ktoś na kogo nie podziała. Zresztą nie zapominaj, że ciągle masz naszą Gwarancję Satysfakcji Klienta.

Wątpię jednak, aby w tym wypadku znalazła ona swoje uzasadnienie. Co takiego unikalnego jest w tych technikach? - zapytasz. Widzisz, ja od bardzo dawna interesuję się rozwojem osobistym oraz NLP (programowaniem neurolingwistycznym) i wiem, że wszystko co przyswoi Twój umysł na zawsze już tam zostaje. Musisz tylko znać odpowiednie klucze, aby mieć dostęp do tych informacji. A ta publikacja da Ci klucze które sprawią, że nauka będzie szła Ci gładko. Po jakimś czasie wszystkie klucze znikną, a zostanie wiedza.

Czyż to nie jest wspaniałe i fenomenalne? Myślisz, że osoby, które znają po kilka języków obcych są bardziej genialne niż Ty? Absolutnie tak nie jest! Osoby te po prostu wykorzystują omawiane techniki zupełnie intuicyjnie - albo też zaznajomiły się z nimi jeszcze przed Tobą.

Ale teraz Ty także masz szansę. Czy pozwolisz jej się zmarnować? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że jeśli na poważnie myślisz o nauce dowolnego języka obcego, to nie powinieneś się nawet przez moment zastanawiać. Możesz zupełnie zignorować moje słowa i stracić być może największą możliwość Twojego życia, albo... zainwestować tę symboliczną kwotę, a później uczyć się języka obcego przy jednoczesnej zabawie. Zobaczysz jakie to przyjemne, a efekty przyjdą same błyskawicznie!

I pamiętaj Przyjacielu... jest to całkowicie moja subiektywna opinia. Robię to, ponieważ wiem, że Tobie się to przyda. Jeśli moje słowa Cię nie przekonały, to zapewne nic już tego nie zrobi. A jeśli Cię przekonały, to sam niedługo zrozumiesz dlaczego aż tak bardzo podniecam się tym tematem :-)

Dodam jeszcze na koniec, że osoby które nabędą tę publikację otrzymają darmowy dostęp do zamkniętego forum na którym stale będą zamieszczane nowe informacje oraz techniki nauki języków obcych. Będzie tam można podyskutować z innymi. Szacuję, że wartość tego forum przekroczy co najmniej kilkadziesiąt razy wartość publikacji!

Baw się, rozwijaj i ucz się! A ja mam nadzieję, że już za niedługi okres czasu będziemy mogli porozumiewać się w co najmniej trzech językach. Pozdrawiam Cię serdecznie i... do zobaczenia na forum!Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

29,90 zł Zamów wersję elektroniczną 39,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA