INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1664781811', '2c77abd728c71455e2f427c29c14389a', '3.236.52.68', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#techniki_najskuteczniejszych_negocjatorow-ebook-344.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Techniki najskuteczniejszych negocjatorów
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Wywieranie wpływu » Techniki najskuteczniejszych negocjatorów 
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów

Dariusz Świerk

Techniki najskuteczniejszych negocjatorów

Kategoria: Wywieranie wpływu
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-60863-49-7
Ilość stron: 73
Format: plik PDF

29,70 zł Zamów wersję elektroniczną
 

51 technik manipulacyjnych, 120 kontrtechnik, ponad 180 przykładów

Czy zdarzyła ci się następująca sytuacja:

Negocjujesz ważny kontrakt. Rozmowy dobiegają końca. Ustaliłeś już szczegóły porozumienia wierząc, że główne trudności w rozmowach zostały pokonane. A tu nagle Twój „przeciwnik" nieoczekiwanie zmienia zdanie i żąda więcej - lepszych warunków.

Czy wiesz jak zareagować, co w obliczu takiej bezczelnej techniki najlepiej zrobić?

Od tego JAK zareagujesz i CO powiesz będzie zależał wynik negocjacji!

A jeśli ten kontrakt jest tak ważny, że zależeć od niego będzie dalszy przebieg Twojej kariery lub zarobki? A jeśli zależeć od niego będą losy Twojej firmy? Aż strach pomyśleć, co może się zdarzyć, jeśli podejmiesz błędną decyzję. Konsekwencje będą nie do odwrócenia!

Negocjacje to gra i zanim kontrakt nie zostanie podpisany wszystko może się zdarzyć! Możesz się spodziewać wszelkich tricków i nietypowych zagrań z drugiej strony.

Musisz być przygotowany na najbardziej nieetyczne i manipulacyjne techniki, które mają potężne oddziaływanie na psychikę. Musisz liczyć się z tym, że Twój rozmówca bez skrupułów wykorzysta Twoją niewiedzę i w bezczelny sposób będzie Tobą manipulował!

Tylko od Ciebie i Twoich umiejętności negocjacyjnych zależeć będzie czy uzyskasz sukces w rozmowach - zrealizujesz własne, założone wcześniej cele i jednocześnie sprawisz, że Twój rozmówca wstanie od stołu zadowolony z poczuciem, że osiągnął sukces.

Nawet jeśli uważasz, że wiesz już wszystko o negocjacjach zobacz jak robią to najlepsi!

Okazją do poznania najskuteczniejszych technik prowadzenia rozmów oraz nauczenia się kontrtechnik jest ebook Techniki najskuteczniejszych negocjatorów.

Materiał zawiera techniki od łagodnych i nadających się zawsze do zastosowania (odrzucanie pierwszej oferty, okazywanie zdziwienia wielkością kwoty), do technik na krawędzi bezczelności, obliczonych na stratę jednej ze stron („oskubywanie", wycofanie oferty, technika faktów dokonanych, zmiany w przesyłanych umowach).

Wierzę, że przystępujesz do negocjacji w dobrej wierze i z zamiarem osiągnięcia porozumienia. Jednak mając do czynienia z zawodowcami lub po prostu z ludźmi lubiącymi nieczystą grę, może się zdarzyć, że zostaniesz łatwo wmanipulowany w niekorzystną dla Ciebie lub Twojej firmy sytuację. Poznanie najskuteczniejszych technik prowadzenia rozmów oraz nauczenie się kontrtechnik pozwoli Ci uzyskać przewagę podczas rozmów.

Niektóre opisane techniki są nieetyczne, nie oznacza to jednak, że namawiamy Cię do ich stosowania! Najczęściej nie musisz ich używać. Najważniejsze, że je ZNASZ i dzięki temu nie dajesz sobą manipulować. W zasadzie stosujesz je wówczas, gdy widzisz, że Twój rozmówca nie jest wobec Ciebie uczciwy i sam stosuje sztuczki negocjacyjne, co niestety nie jest dziś rzadkością.

Znajomość technik i kontrtechnik negocjacyjnych oraz umiejętność stosowania ich i obrony przed nimi zapewni Ci komfort psychiczny podczas rozmów i stanie się elementem budowy Twojej pozycji negocjacyjnej. A jeśli gra negocjacyjna idzie o wysoką stawkę, znajomość opisanych technik i kontrtechnik jest po prostu koniecznością.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

29,70 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Inwestowanie pieniędzy w praktyce
39,00 zł

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Odkryj skuteczne sposoby inwestowania dostępne w Polsce i zacznij budować swoje bogactwo - możesz zacząć nawet od małych kwot...

PROMOCJA