INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719211537', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#umysl_jak_z_niego_wreszcie_korzystac-ebook-411.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać? 
Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?

Richard Bandler

Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?

Kategoria: Psychologia
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-471-0
Ilość stron: 236
Format: plik PDF

31,70 zł Zamów wersję elektroniczną
 

Dowiedz się w jaki sposób działa Twój umysł i wykorzystaj tę wiedzę w praktyce!

Wyobraź sobie taką oto sytuację: siedzisz sobie w wygodnym fotelu i słuchasz muzyki, którą uwielbiasz. Cały otaczający Cię świat nie ma najmniejszego znaczenia. I nagle postanawiasz sprawdzić co się dzieje za oknem. Wyglądasz i widzisz zachmurzone niebo, strugi deszczu i moknących ludzi. Do tego ciemno jakby zaraz miał się skończyć dzień - nie wiedzieć czemu, bo przecież jest dopiero 13:00. I nagle Twój nastrój zmienia się o 180 stopni. Wszystko nabrało zupełnie innego wymiaru. Ile razy miałeś podobną sytuację? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet jak już odejdziesz od okna, to Twój stan emocjonalny się nie zmieni. Mózg zafunduje Ci przygnębienie przez wiele godzin. Być może nawet postara się, abyś miał fatalny cały tydzień - o ile nic z tym nie zrobisz!.

Pamiętaj jednak, że zawsze masz wybór. Każdy medal ma dwie strony - jest też więc ta pozytywna. Podobnie jak działa to w sytuacjach negatywnych, tak samo zadziała w pozytywnych. Możesz więc „zmusić" swój umysł do wykonywania właściwych, korzystnych dla Ciebie czynności. Pomyśl sobie tylko, jak bardzo opłacalne okaże się to zjawisko. Dzięki wykorzystaniu pewnych technik możesz na przykład wzmocnić swoją koncentrację. A to z kolei wywoła reakcje łańcuchową. Koncentracja bowiem przełoży się na efektywność. Efektywność na większe zadowolenie z siebie. A to z kolei poprawi samopoczucie i doda Ci energii. I tak koło się zamyka. To oczywiści tylko pierwszy z brzegu przykład.

Z bardzo prostej przyczyny. Widzisz, Twojemu mózgowi jest absolutnie wszystko jedno jaką czynność wykonuje - będzie to robił tak długo aż się nie znudzi, albo... aż Ty tego nie zmienisz. Nie ma na względzie Twojego dobra - po prostu musi wykonywać pracę. Ważne jest, abyś Ty nauczył się w jaki sposób możesz na niego wpływać.

I tu przychodzi z pomocą publikacja Richarda Bandlera, który jest ojcem NLP. Wymyślił on naprawdę mnóstwo bardzo ciekawych technik ułatwiających życie. Ostatnimi czasy coraz popularniejsze są jego dzieła w Polsce. Wystarczy tutaj wymienić takie pozycje jak chociażby „Alchemia manipulacji" czy „Czas na zmianę". Jednak podstawową literaturą powinna być właśnie książka „Umysł - jak z niego wreszcie korzystać?".

Czego dowiesz się z tej publikacji?

 • W jaki sposób kierować własnym umysłem tak, abyś to Ty miał decydujący wpływ na Twoje życie - a nie inni ludzie.
 • Dlaczego tak istotny jest punkt widzenia i w jaki sposób używać technik, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwszy.
 • Dlaczego popełnianie błędów wcale nie jest złe - a wręcz przeciwnie, gdyż im więcej błędów popełnisz, tym bliżej sukcesu jesteś.
 • W jaki sposób możesz właściwie zdefiniować swoją drogę do celu, a potem konsekwentnie i pewnie po niej kroczyć.
 • Nauczysz się rozumieć to, co w tej chwili było dla Ciebie niejasne - dzięki specjalnym technikom teraz to się zmieni.
 • Zamienisz negatywne przekonania na te właściwe - nazywa się to łamaniem wzorców i jest bardzo pożyteczne dla Twojego samopoczucia.
 • Poznasz rewolucyjne techniki uczenia się, dzięki którym będziesz czerpał z życia nie tylko wiedzę, ale także radość.
 • Nauczysz się przełamywać własne lęki i zwalczać fobie - dosłownie w ciągu kilku minut. O ile zechcesz, aby tak właśnie było.
 • Poznasz liczne metody na to, aby Twoje życie stało się jeszcze piękniejsze i bardziej kolorowe.

Bardzo często zdarza się tak, że ludzie poświęcają znacznie więcej czasu na przeczytanie instrukcji do swojego nowego sprzętu elektronicznego niż na poznanie zasad działania własnego umysłu. Problem leży w braku fundamentalnej edukacji. Wiedzy zawartej w tej książce nie zaznasz na szkolnych lekcjach.

BONUS #1
"Sukces w sprzedaży z NLP" to licząca aż 77 stron publikacja z zakresu wykorzystywania technik programowanie neurolingwistycznego w sprzedaży. Takie informacje są bardzo cenne w każdej dziedzinie życia, ponieważ nie od dziś wiadomo, że każdy z nas tak naprawdę jest sprzedawcą. Autorami tej publikacji są Andrzej Batko oraz Paweł Sowa! 

BONUS #2
Kurs internetowy "Umysł, jak z niego skorzystać" zawierający komplementarny materiał w stosunku do tego, który znajduje się w ebooku. Autorem tego kursu jest Piotr Łabuz!

O autorze: 

Richard Bandler (ur. 24 stycznia 1950) jest współtwórcą (wraz z Johnem Grinderem) programowania neurolingwistycznego (ang. NLP). Bandler ukończył matematykę i informatykę. Dostał też dwa honorowe doktoraty na uniwersytetach, na których prowadził swoje seminaria w ciągu ostatniej dekady. Napisał sporo książek wspólnie z Grinderem. Ale to nie one są uważane za jego największe dzieła, lecz nagrania audio, uważane za rewolucyjne przez ludzi zainteresowanych NLP (charisma enhancer, persuassion engineering, oraz wiele innych, które można dostać za wysoką cenę w jego sklepie internetowym).
Od lat 80. Bandler zaczął się koncentrować głównie na temacie submodalności. Jego seminaria są pełne metafor, hipnotycznego języka, "nested loops" oraz instalacji do nieświadomości. Ostatnio Bandler stworzył wiele "klonów" NLP, takich jak:

 • Designing Human Enginnering (DHE)
 • Neuro-sonics
 • Neuro hypnotic repaterring

Obecnie mieszka w Londynie i naucza razem z Johnem La Valle oraz Paulem McKenna (sławnym brytyjskim hipnotyzerem).Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

31,70 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Sztuka wzbogacania się
21,70 zł

Sztuka wzbogacania się

Jak myśleć, by się bogacić? Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło...

PROMOCJA