W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Komputery i Internet » Programowanie i bazy danych » Visual Basic 2005 Express i MySQL - fragment 

Łukasz Peta

Visual Basic 2005 Express i MySQL - fragment

Kategoria: Programowanie i bazy danych
Wydawca: Złote Myśli

Format: plik PDF

 

Na rynku jest bardzo dużo książek dotyczących języka Visual Basic, jednak niniejsza publikacja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy przede wszystkim tematu baz danych i na dodatek dostępna jest w wersji elektronicznej, przez co jest znacznie tańsza i łatwo można w niej wyszukiwać interesujących fragmentów.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku, a został napisany głównie z myślą o początkujących programistach.

Zaprojektuj i napisz własną aplikację bazodanową w oparciu o Microsoft Visual Basic .NET 2005 Express i MySQL

W publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przedstawiony został sposób pisania w pełni funkcjonalnego programu do zarządzania kontaktami, krok po kroku - w oparciu o dołączony do ebooka kod źródłowy napiszesz bezproblemowo każdy inny program bazodanowy.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku.

Publikacja pokazuje krok po kroku jak wykonać daną rzecz, a dzięki załączonym kodom źródłowym istnieje możliwość sprawdzenia jak daną czynność wykonał autor.

Dzięki publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL":

 • Poznasz podstawową składnię i możliwości Visual Basica wykorzystując bazę danych MySQL.
 • Nauczysz się sprawnie i efektywnie operować danymi, oraz opracowować i tworzyć bazy danych w języku Visual Basic.
 • Napiszesz swój pierwszy, rozbudowany program bazodanowy w oparciu o Visual Basic i kody źródłowe dołączone do ebooka.

Jak jeszcze skorzystasz na ebooku
"Visual Basic 2005 Express i MySQL"?

 • Dowiesz się jak szybko i efektywnie tworzyć aplikacje bazodanowe w oparciu o technologię .NET
 • Będziesz miał dużą satysfakcję z samodzielnego tworzenia i nauki czegoś nowego.
 • Będziesz budował swój potencjał programisty znającego coraz więcej aspektów programowania.

Pamiętaj, że ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przeznaczony jest głównie dla osób początkujących, które chcą poznać ten język programowania i jego możliwości wykorzystania z bazami danych. Oczywiście osoby, które znają język Visual Basic z pewnością także znajdą tutaj coś dla siebie, jeśli interesuje ich wykorzystanie baz danych. Ta publikacja jest po prostu bardzo konkretna w temacie, który opisuje.

Ogromną zaletą języka Visual Basic jest jego prostota i ogromne możliwości oraz to, że firma Microsoft zdecydowała się udostępnić użytkownikom w pełni funkcjonalną wersję Visual Basic .NET 2005 Express zupełnie za darmo (również dla aplikacji komercyjnych) - przez co staje się jeszcze bardziej popularny!

BONUS: kody źródłowe!
Wraz z ebookiem, otrzymasz pakiet kodów źródłowych z aplikacji Visual Basic 2005 Express, omawianych w publikacji, dzięki czemu łatwiej zrozumiesz na czym polega ich funkcjonowanie i będziesz mógł sprawdzić je łatwo w praktyce.Zarejestruj się za darmo w Złotym Klubie, a otrzymasz dostęp do ponad 170 darmowych oraz obszernych fragmentów płatnych ebooków.

Co Ci da członkostwo w Złotym Klubie?
 • darmowe ebooki (ponad 170)
 • specjalne rabaty
 • punkty lojalnościowe
 • możliwość udziału w forum dyskusyjnym
 • promocje
 • informacje o nowościach

Zarejestruj się teraz
  
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
39,97 zł

GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Dołącz do prawie 2000 czytelników, którzy zaufali autorowi, poznaj pakiet porad, jak stać się skutecznym inwestorem i zostań rekinem giełdowym! Odkryj akcje i kontrakty terminowe futures - i zacznij zarabiać na...

PROMOCJA