W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Zakłady bukmacherskie, hazard » Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek 
Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek

Arkadiusz Kwiatkowski

Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek

Kategoria: Zakłady bukmacherskie, hazard
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-285-3
Ilość stron: 106
Format: plik PDF

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną

49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 79
 

1. WPROWADZENIE

Poradnik ten został napisany przez osobę, która uważa, że nawet jedna złotówka wydana ryzykownie (w sposób hazardowy) to bezmyślna strata pieniędzy. Przecież na tą złotówkę mogą czekać chore i biedne dzieci, ludzie z hospicjum czy instytucje charytatywne. Dla nas jedna złotówka może być mało cennym krążkiem, a dla nich bezcennym darem. Jednak, jeżeli ryzyko straty tej złotówki jest małe, zbliżone do prawdopodobieństwa spowodowania wypadku samochodowego, a ewentualny zysk może pomóc nie tylko nam, to nie można przejść obojętnie obok takiej możliwości zarabiania.
Tak jak poradniki dla kierowców nie są złotym środkiem bezpiecznej jazdy, tak samo ten poradnik nie jest złotym środkiem, by nie przegrywać. Jednak zasady w nim zawarte są bardzo cenne nie tylko dla początkujących, a może nawet bardziej dla zaawansowanych graczy. Nawet, jeżeli uważamy, że je znamy, to warto sobie często o nich przypominać. Najczęstszym błędem hazardzisty jest małe wykorzystanie własnej wiedzy i doświadczenia. Często popełniają oni te same błędy. Zasady w tym poradniku mogą okazać się dla niektórych graczy bardzo wymagające. Kogoś, kto marzy o nowym samochodzie, ciężko przekonać, że może jednorazowo wygrać kwotę potrzebną do zakupu tylko jednego koła. Dlatego ten poradnik jest przeznaczony dla osób bardzo rozważnych i przezornych. Dla tych, którzy potrafią zrezygnować z mało realnych bardzo wysokich wygranych (jednorazowych). Osiągnięcie największego bezpieczeństwa to cel tego poradnika. Niekoniecznie musi to oznaczać zmniejszenie dochodów!

Duże bezpieczeństwo pozwala nam na zwiększenie obrotów, a - co za tym idzie - zwiększenie zysków! Taka strategia może bardziej przypominać inwestycję niż zwykłą grę a efekt końcowy może przekroczyć nawet nasze marzenia, a wtedy będzie nas stać na zakup nie tylko jednego samochodu!

Niestety w poradniku zawarte są suche zasady. Nauka gry należy do Ciebie. Tak jak książki dla kierowców nie są w stanie nauczyć Cię sprawnego prowadzenia pojazdu, tak samo po przeczytaniu tego poradnika nie będziesz odpowiednio przygotowany do prawidłowego prowadzenia gry. Dlatego, nawet jeśli jesteś zaawansowanym graczem, nie porywaj się na wysokie stawki. Naucz się z powodzeniem grać na najniższych stawkach, nawet gdyby zysk był bardzo mały. Musisz sam nauczyć się poprawnego typowania, wyboru strategii oraz wstrzemięźliwości, która ochroni nie tylko Twoje pieniądze, ale i Twoją psychikę. Ten poradnik będzie dla Ciebie tylko dobrym przewodnikiem w tej nauce. Dopiero, gdy opanujesz te elementy gry, będziesz mógł zwiększyć swoje obroty, które przyniosą oczekiwane zyski.

Poradnik rzuca nowe światło na bardzo znaną i popularną metodę gry, jaką jest progresja. Wykorzystując poniższe tajniki progresji, najbardziej zaawansowani mogą uzyskiwać bardzo duże dochody. Przykłady zawarte w tym poradniku są przedstawione na niskich stawkach, by metoda była realna dla wszystkich. Zastosowanie się do zawartych w poradniku wskazówek zmniejsza ryzyko do zera (w praktyce). Dlatego od Ciebie, a właściwie od Twojego wtajemniczenia i Twojego portfela zależy dobór stawek.

Większość rad zawartych w tym poradniku, podporządkowanych jest grze progresywnej. Jest to jedyna skuteczna metoda na uzyskiwanie stałych dochodów. Taką metodą próbują szukać swojej szansy multilotkowicze. Dlatego znajdziesz w tym poradniku porównanie najpopularniejszej gry losowej, jaką jest multilotek z zakładami bukmacherskimi. Znajdziesz odpowiedź, kiedy grać w multilotka, a kiedy odwiedzić bukmachera.

Jeżeli jednak jesteś przeciwnikiem progresji, znajdziesz w tym poradniku systemy skrócone zakładów bukmacherskich. Są one bardzo atrakcyjne, dają możliwość popełniania błędów i są dużo tańsze od systemów pełnych. Nawet, jeżeli stać Cię na grę systemami pełnymi, skrócone mogą przynieść więcej korzyści. Można grać nimi na dowolną ilość meczów. Znajdziesz również kilka rad, które pomogą Ci w typowaniu meczów i w wyborze bukmachera. Przyjemnej lektury.

[..]

6. SYSTEMY W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH
Systemy pełne

Przy grze na dużą ilość meczów, prawdopodobieństwo porażki jest wysokie, gdyż nie możemy popełnić ani jednego błędu. By móc uzyskać wygraną w przypadku nawet kilku błędów, bardzo przydatne są systemy.

Systemem pełnym nazywamy wszystkie kombinacje określonej ilości meczów z grupy wszystkich typowanych spotkań. Przykładowo, wybieramy grupę sześciu meczów stawiając na trzy spotkania w każdym zakładzie.

Możliwości jest dwadzieścia. Koszt takiego systemu jest spory, ale wygrywamy już przy trzech błędach.

Systemy skrócone
Systemy pełne charakteryzują się tym, że wiemy ile zarobimy przy określonej ilości trafień. Niemniej są bardzo drogie. By zaoszczędzić i móc grać systemem, na który nas stać, możemy zastosować systemy skrócone. Można stosować je na dowolną ilość meczów.

Pod każdy wymieniony numer należy podstawić kolejny typowany przez siebie mecz.
Oto niektóre z nich:
- system 2z5 - 5 zakładów (w systemie pełnym 10)
1) 1 3
2) 1 4
3) 2 4
4) 2 5
5) 3 5

Opłacamy tylko 5 zakładów, czyli koszty są dwukrotnie mniejsze niż w systemie pełnym.
Przy trafieniu wszystkich meczów, wygrywamy dwa razy mniej, proporcjonalnie do stawki, co jest oczywiste.

Przy trafieniu 4 meczów (1 błąd) 3 zakłady są bezbłędne, czyli również dwa razy mniej, proporcjonalnie do stawki.
Przy trafieniu 3 meczów (2 błędy) 1 lub 2 zakłady są bezbłędne, czyli proporcjonalnie 33% mniej lub 33% więcej niż w systemie pełnym. Prawdopodobieństwo mniejszej lub większej wygranej wynosi 50 %.
Przy trafieniu 2 meczów (3 błędy) możemy stracić całą stawkę lub uzyskać wygraną w jednym zakładzie.

 Prawdopodobieństwo wygranej wynosi 50%. W takim przypadku uzyskujemy wygraną stosunkowo dwa razy wyższą niż w systemie pełnym. Jest to duża zaleta systemów skróconych.
Wygrane przy małej ilości trafień mogą być nawet kilkakrotnie wyższe niż w systemie pełnym. Na przykład w systemie skróconym 4z10 przy 6 błędach możemy wygrać 1/10 x kurs x stawka.
W systemie pełnym przy 6 błędach wygrana jest wprawdzie gwarantowana, ale aż 21 razy niższa i wynosi 1/210 x kurs x stawka.

Systemy skrócone są dużo atrakcyjniejsze niż systemy pełne.
Gwarancje podają minimalną ilość wygranych!!!
- system 4z7 - 7 zakładów (35)
1) 1 2 4 7
2) 1 2 5 6
3) 1 3 4 6
4) 1 3 5 7
5) 2 3 4 5
6) 2 3 6 7
7) 4 5 6 7

[..]

To jest tylko część darmowego fragmentu tego ebooka.
Zarejestruj się za darmo w Złotym Klubie, a otrzymasz dostęp do ponad 170 darmowych oraz obszernych fragmentów płatnych ebooków.

Co Ci da członkostwo w Złotym Klubie?
  • darmowe ebooki (ponad 170)
  • specjalne rabaty
  • punkty lojalnościowe
  • możliwość udziału w forum dyskusyjnym
  • promocje
  • informacje o nowościach
Zarejestruj się teraz
  
Zabójcza koncentracja
19,97 zł

Zabójcza koncentracja

Jak bardzo chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób najefektywniej koncentrować się na własnych zadaniach?

PROMOCJA