W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Literatura » Zaplątani w czat 
Zaplątani w czat

Kinga Rychter, Łukasz Kmicic

Zaplątani w czat

Kategoria: Literatura
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 83-89605-41-4
Ilość stron: 299
Format: plik PDF

9,97 zł Zamów wersję elektroniczną
 

Poznaj losy bohaterów tej książki. Jeśli czatujesz będą Ci one z pewnością niezwykle bliskie.

Czy chciałbyś poznać niesamowicie wciągające historie ludzi uzależnionych, a wręcz usidlonych przez czat? Bohaterzy liczą na nawiązanie prawdziwych znajomości drogą internetową, umawiają się, by potem borykać się z różnymi konsekwencjami niefrasobliwych czasem spotkań. Znasz to skądś?

Niezwykle wciągające i realistyczne opisy poczynań bohaterów sprawiają, iż nie można oderwać się od lektury tego ebooka. Erotyczne relacje poznanych na czacie wydają się chwilami zaskakujące jak i zabawne. Losy bohaterów są jednocześnie zachętą, jak i przestrogą przed pewnymi zachowaniami na czatach.

  • Dominika jest atrakcyjną nastolatką. Świadoma tego, jest niezwykle pewna siebie i odważnie zachowuje się zarówno na czatach jak i w "realu". Matura, niebawem studia, tragedia w życiu osobistym, bawienie się netem jako narzędziem manipulacji ludźmi...
  • Czterdziestolatek Marek, ma typowe problemy osobiste związane ze swoją żoną. Nieudane małżeństwo skłania go do poszukiwania nowych wrażeń w Internecie. Jest bardzo ciekawą, inteligentną postacią. Rozdarty pomiędzy obowiązkami, opieką nad kilkuletnim synkiem a czatem wydaje się trochę zagubiony. Dzięki Internetowi odkrywa w sobie duszę podrywacza, która początkowa go omamia ale z czasem...
  • 30-letnia Marysia jest osobą borykającą się z częstym dziś paradoksem samotności w nieźle funkcjonującym związku. Próbuje znaleźć dla siebie miejsce pomiędzy zapracowanym partnerem, a wirtualnymi znajomościami. Niektóre problemy udaje jej się rozwiązać, innych robi się coraz więcej...

Wydarzenia w książce zostały oparte na autentycznych doświadczeniach Autorów, doświadczeniach ich znajomych lub opowiedziane przez uczestników czatów. Dzięki temu, powieść jest naprawdę realistyczna a Ty możesz znaleźć w bohaterach coś z siebie!

Powody, które skłaniają bohaterów do nawiązywania znajomości poprzez czat są bardzo ludzkie. Samotność, ciekawość, nałóg, potrzeba doznań erotycznych, chęć odnalezienia drugiej połowy lub przyjaciela. Są także na necie ludzie niebezpieczni, których warto unikać.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

9,97 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA