W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Sprzedaż bezpośrednia » Zostań Supersprzedawcą - fragment 

Brian Tracy

Zostań Supersprzedawcą - fragment

Kategoria: Sprzedaż bezpośrednia
Wydawca: Złote Myśli

Ilość stron: 20
Format: plik PDF

 

Chcesz dołączyć do grona 10% najlepszych sprzedawców i zarabiać krocie?

Brian Tracy, światowy ekspert w dziedzinie sprzedaży, poświęcił wiele lat, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jak bardzo się ucieszysz, kiedy powiem Ci, że bezcenne odkrycia, których dokonał w tej dziedzinie mogą za chwile być Twoją własnością - spisane w formie ebooka i dostępne po polsku?

Wymienię pierwsze 10 z 21 złotych zasad dokładnie opisanych w ebooku:

 • Poświęć się osiągnięciu doskonałości: Dziś podejmij decyzję, że zostaniesz jednym z najlepszych sprzedawców w swojej branży. Zacznij działać i pracuj nad tym, aż osiągniesz swój cel.
 • Działaj tak, jakby porażka była niemożliwa: Zrób to, czego się boisz, a strach umrze pewną śmiercią. Dziś podejmij postanowienie, że stawisz czoło wszelkim lękom przed porażką i odmową, które mogą cię powstrzymywać, i zrób to, czego się boisz!
 • Włóż w swoją sprzedaż całe serce: Oddaj się w 100 procentach swojemu zawodowi sprzedawcy, swojej firmie, swoim produktom, usługom i swoim klientom. Włóż w swoją pracę całe serce.
 • Stawiaj się w roli prawdziwego profesjonalisty: Uważaj się za konsultanta, doradcę i cenne źródło informacji dla swoich klientów. W każdej interakcji z klientem zachowuj się tak, jak zachowywałby się konsultant.
 • Na każde spotkanie z klientem bądź bardzo dokładnie przygotowany: Odrób zadanie domowe za każdym razem, gdy po raz pierwszy masz spotkać się z klientem. Dowiedz się wszystkiego, co tylko możliwe na temat klienta i jego firmy, tak byś mógł zapewnić mu jak najwyższą jakość usług.
 • Poświęć się ustawicznemu kształceniu: Każdego dnia naucz się czegoś nowego, co pomoże ci rozwinąć umiejętności i efektywność sprzedaży. Czytaj, słuchaj kursów na kasetach audio i bierz udział w dodatkowych szkoleniach.
 • Przyjmij całkowitą odpowiedzialność za wyniki: Uważaj się za prezesa swojej własnej korporacji zajmującej się sprzedażą, całkowicie odpowiedzialnego za swoje własne życie i działania w zakresie sprzedaży. Zamiast szukać wymówek, skoncentruj się na postępach swojej sprzedaży.
 • Opanuj podstawy do perfekcji: Naucz się podstaw procesu sprzedaży i je stosuj. Za każdym razem w odpowiedniej kolejności. Nigdy nie pozwalaj sobie na brak koncentracji lub podejmowanie działań na skróty.
 • Buduj długoterminowe relacje: Im bardziej klient darzy cię sympatią jako osobę, tym łatwiej jest ci sprzedawać. Zadawaj właściwe pytania, uważnie słuchaj odpowiedzi i jeszcze przed sprzedażą przede wszystkim koncentruj się na osobie.
 • Zostań specjalistą do spraw finansów: Szukaj sposobów na pokazanie swojemu potencjalnemu klientowi, że twój produkt bądź usługa jest inwestycją o określonym zwrocie i że jego sytuacja finansowa poprawi się poprzez dokonanie zakupu i korzystanie z niego.

Brian Tracy pisze:

Rozpoczynałem moje życie dysponując bardzo niewieloma udogodnieniami czy atutami. Pracowałem jako robotnik i musiałem nieustannie martwić się o pieniądze. Błogosławię dzień, w którym zająłem się sprzedażą. Dziedzina, jaką jest sprzedaż, oferuje mi - i oferuje tobie - wszelkie radości, korzyści i możliwości, jakie ma do zaoferowania życie. Im lepszy jesteś w sprzedaży, tym bardziej szanowany i tym ważniejszy jesteś w swojej firmie, społeczności i swoim świecie.

Sprzedawcy są jedną z najważniejszych grup ludzi w Ameryce. Przetrwanie każdej firmy zależy od sukcesu jej sprzedawców. Wysoka sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla którego firma odnosi sukces. Niska sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla którego firma ponosi porażkę. A ty możesz zająć miejsce za sterem.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszkoliłem przeszło 50 000 sprzedawców w dwudziestu trzech krajach. Szkoliłem ludzi, którzy przyjechali do USA bez pieniędzy, przyjaciół, kontaktów i również bardzo często nie umieli mówić po angielsku. Przyswajali jednak te pomysły, ćwiczyli je nieustannie i zostawali później liderami sprzedaży w najważniejszych instytucjach w kraju.

Brian Tracy

Urodzony w Kanadzie, żyjący w USA ekspert w dziedzinie samorozwoju, motywacji i skutecznej sprzedaży. Autor wielu książek, materiałów audio i wideo. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: "Zostań Supersprzedawcą", "Sposób na sukces" , "Turbostrategia", "Zjedz tę żabę", "Maksimum osiągnięć" i "Sztuka zatrudniania najlepszych". W ciągu swojego życia Tracy odwiedził ponad 80 krajów.Zarejestruj się za darmo w Złotym Klubie, a otrzymasz dostęp do ponad 170 darmowych oraz obszernych fragmentów płatnych ebooków.

Co Ci da członkostwo w Złotym Klubie?
 • darmowe ebooki (ponad 170)
 • specjalne rabaty
 • punkty lojalnościowe
 • możliwość udziału w forum dyskusyjnym
 • promocje
 • informacje o nowościach

Zarejestruj się teraz
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA