INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1701297136', 'e139b0a940f8dbbed2739b66358d37bb', '35.175.107.142', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#bogaty_student-ebook-401.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Bogaty student
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Bogaty student

Krzysztof Jaworski

Bogaty student

Kategoria: Giełda i inwestycje
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-438-3
Ilość stron: 94
Format: plik PDF

29,90 zł Zamów wersję elektroniczną

39,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 423
 

UWAGA! Jeśli jesteś studentem, to koniecznie przeczytaj do końca tę stronę. Jeśli będziesz nim w niedługim czasie - także przeczytaj. Natomiast jeżeli masz już ten etap w życiu za sobą, to przekaż adres tej strony studentom, których znasz. Będą Ci za to wdzięczni.

Jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie?

Skoro trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że albo jesteś ciekawy co też możesz się tutaj dowiedzieć, albo jesteś mocno zainteresowany swoją finansową przyszłością. Oczywiście może być też tak, że jedna opcja łączy się z drugą - w końcu one się wzajemnie nie wykluczają.

Czy propozycja zarobienia minimum 40 000 zł przez okres studiów bez wkładu własnego jest dla Ciebie interesująca? Dzięki temu ebookowi dowiesz się jak tego dokonać i nie jest to wbrew pozorom takie skomplikowane. A przecież 40 000 zł to wydawać by się mogło olbrzymia kwota. Są oczywiście osoby, które tyle zarabiają miesięcznie, ale - umówmy się - dla przeciętnego studenta jest to duża suma!

Potraktuj tę propozycję jako pewnego rodzaju inwestycję. Inwestycję, która po pierwsze poprowadzi Cię krok po kroku przez finanse, a po drugie da Ci pewny start w "dorosłe" życie. A to już ogromna zaleta! Wyobraź sobie, że kończysz studia mając na swoim koncie 40 000 zł wolnej gotówki. W o ile lepszej sytuacji stawia Cię to przed kimś, kto kończy studia i nie ma absolutnie nic poza wiedzą, którą tam zdobył? Myślę, że potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Gdzie w takim razie leży haczyk ?

Tak naprawdę haczyk jest w ludzkim umyśle i lenistwie. Niewiele osób skorzysta z takiej propozycji, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie im się chciało. Prawda jest taka, że pieniądze leżą na ulicy - trzeba się tylko po nie schylić i je podnieść. I wbrew pozorom nie jest to w tym wypadku metafora. Bo widzisz, gdy na świecie istnieją mechanizmy, które pozwalają generować większy zysk niż mamy zobowiązania, to inaczej tego nazwać nie można.

Czy wiesz już co zrobisz z tymi pieniędzmi?

Świetnym rozwiązaniem jest ciągłe inwestowanie, aby zapewnić sobie godziwą emeryturę. A może wolisz wydać te pieniądze na własne marzenia? Samochód, podróże do ciepłych krajów? Albo najzwyczajniej w świecie założysz własną działalność gospodarczą - tak jak zrobił to autor? Możliwości jest wiele. Tak naprawdę to Ty decydujesz o swoim życiu finansowym! I nie patrz na tego ebooka jak na informację o kredycie studenckim. Spójrz na niego jak na możliwości, które się za owym kredytem kryją. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele dobrego potrafi przynieść życie!

Czego m.in. dowiesz się z tej publikacji?

  • Jak wykorzystać prawdopodobnie największą szansę Twojego życia?
  • Co zrobić, aby nie utracić tego skarbu?
  • Wyrobisz sobie nawyki myślenia finansowego, które będą Ci po­magać przez całe życie!
  • Docenisz znaczenie płynącego czasu w swoim życiu i nauczysz się go wykorzystywać.
  • Jak bezpiecznie skorzystać z kredytu studenckiego i umiejętnie zainwestować te pieniądze?
  • Poznasz sprawdzone w praktyce przez autora sposoby na inwestowanie

Ebook ten został napisany przez Krzysztofa Jaworskiego w oparciu o jego własne doświadczenia. Nie jest to więc typowa, sucha teoria, ale wiedza sprawdzona w praktyce - na własnym przykładzie. Autor sam z tego skorzystał (aktualnie posiada własną firmę) i chciałby, aby jak najwięcej osób skorzystało z tej szansy! Bo jest to niesamowita szansa, która później w życiu dorosłym może się już nie powtórzyć!Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

29,90 zł Zamów wersję elektroniczną 39,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
0,00 zł

PROMOCJA