INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719212119', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#business_english_dla_kazdego-ebook-305.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Business English dla każdego
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Nauka i edukacja » Języki obce » Business English dla każdego 
Business English dla każdego
To jest nasz HIT !!!

Anna Horochowik

Business English dla każdego

Kategoria: Języki obce
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-180-1
Ilość stron: 100
Format: plik PDF

24,97 zł Zamów wersję elektroniczną

34,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 331
 

Jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?

To naprawdę potężna wiedza. To coś w rodzaju klucza, który otwiera przed Tobą anglojęzyczny rynek pracy i daje Ci możliwość pracowania w Twoim zawodzie. Nic więc dziwnego, że takie umiejętności zdobywa się zwykle na trwających wiele miesięcy, drogich kursach stacjonarnych.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wcale wydawać setek ani tysięcy złotych na kursy biznesowego angielskiego - wystarczy, że znasz już w pewnym stopniu ten język i skorzystasz z ebooka „Business English dla każdego".

Książka inna niż wszystkie

Podstawową zaletą tej książki, która wyróżnia ją spośród podobnych, jest ilość wartościowych porad, jakich autorka udziela czytelnikom podczas omawiania kolejnych zagadnień związanych z użyciem języka angielskiego w pracy. Sprawia to, że ebook kompleksowo przygotowuje Cię do nowych sytuacji (jednocześnie wprowadzają w świat angielskiego w biznesie i biznesu jako takiego).

Jak bardo przyda Ci się znajomość biznesowego angielskiego? Jak bardzo podniesie się jakość Twojego życia, gdy będziesz już swobodnie rozmawiać po angielsku przez telefon, negocjować, odczytywać działania matematyczne, analizować statystyki, pisać raporty, CV, faktury, ogłoszenia i wiele innych biznesowych pism?

Z taką wiedzą będziesz gotowy zdobywać angielskojęzyczny świat. Da Ci ona pewność, że poradzisz sobie w standardowych sytuacjach występujących w pracy dla anglojęzycznych firm, jak również w negocjacjach i współpracy z tymi firmami.

Książka ta nie tylko nauczy Cię, jak radzić sobie w sytuacjach biznesowych JĘZYKOWO - ona także udzieli Ci wielu porad natury psychologicznej i praktyczniej. Dowiesz się między innymi, jak:

  • rozmawiać przez telefon
  • zdobyć zaufanie i sympatię w pracy
  • przygotować udaną prezentację
  • przeprowadzać biznesowe spotkania i skutecznie negocjować
  • radzić sobie ze stresem w pracy
  • czytać liczby, działania matematyczne i interpretować statystyki
  • napisać CV i list motywacyjny
  • pisać wiele innych pism biznesowych


Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

24,97 zł Zamów wersję elektroniczną 34,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Czynniki osiągania sukcesu
41,70 zł

Czynniki osiągania sukcesu

Czynniki osiągania sukcesu, czyli kilka praktycznych lekcji dla wszystkich ludzi, którzy mają wielką motywację i chcą pracować ciężko, ale z rozmysłem.

PROMOCJA