INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719216314', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#google_analytics-ebook-327.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Google Analytics
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Google Analytics
To jest nasz HIT !!!

Tomasz Topa

Google Analytics

Kategoria: Zarabianie w Internecie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-60863-50-3
Ilość stron: 110
Format: plik PDF

29,69 zł Zamów wersję elektroniczną
 
4995 dolarów rocznie - tyle kiedyś kosztowały statystyki, które teraz dostajesz za darmo!

Nie wierzysz? To posłuchaj. Statystyki pierwotnie należały do firmy Urchin Software Corporation. Rozbudowane opcje analizy stron sprawiły, że za statystyki trzeba było płacić i to słono. Na takie koszty mogły sobie pozwolić tylko największe firmy. I właśnie te statystyki (po wykupieniu Urchin przez Google) zostały unowocześnione i udostępnione - pod nazwą Analytics - zupełnie za darmo!

Jeśli poważnie myślisz o swojej stronie nie możesz przejść obok tego faktu obojętnie. Na swoim przykładzie mogę Cię zapewnić, że statystyki Analytics nie raz Cię zadziwią!

Jeśli patrzysz tylko na to ile osób odwiedziło Twoją stronę i ile było odsłon, to zapewniam Cię, że popełniasz spory błąd. Tak naprawdę te informacje to zaledwie czubek góry lodowej tego co można i należy wiedzieć o stronie i o internautach ją odwiedzających.

Jeśli sprzedajesz coś w Internecie, oferujesz usługi to Analytics są z pewnością dla Ciebie. Wiem, że na początku może Cię porazić ogromna ilość raportów. Ja też przez to przeszedłem i uwierz lub nie ale wątpiłem czy kiedykolwiek uda mi się poznać, jeśli nie całość to przynajmniej zdecydowaną większość dostępnych opcji analizy. A jeśli Twój angielski nie jest na bardzo dobrym poziomie może Ci być szczególnie trudno. Jednak dzięki eBookowi Google Analytics uda Ci się poznać te statystyki, tak jak i mnie się udało.

A czy już wiesz, które słowa kluczowe generują najbardziej wartościowy ruch na Twojej stronie?

Jeśli reklamujesz się przy pomocy boksów reklamowych AdWords możesz sprawdzić wyniki reklam dla różnych pozycji na liście linków sponsorowanych. Może nie zawsze warto podbijać stawkę i być na samym szczycie linków, może niższa pozycja przynosi podobne rezultaty, za znacznie korzystniejszą cenę?

Mógłbym jeszcze wiele napisać o możliwościach jakie dają statystyki Google Analytics. Sam jestem ciągle pod wrażeniem jak wartościową wiedzę otrzymuję. I Ty nie zwlekaj dłużej. Załóż darmowe konto w Analytics i razem z naszym poradnikiem - który poprowadzi Cię krok po kroku po wszystkich raportach - sprawdź sam możliwości Analytics. Nic nie ryzykujesz!

55 raportów dzięki którym możesz profesjonalnie analizować ruch na Twojej stronie www

Nie będę tu pisał o tym, że dzięki Google Analytics poznasz w które linki na Twojej stronie internauci najczęściej klikają, które strony były najczęściej wyświetlane jako pierwsze, a na których najczęściej kończyła się wizyta (może warto je zmienić!), jak poruszają się internauci po Twojej stronie, czyli jak trafili na stronę i gdzie przeszli dalej.

Ilość raportów sprawia, że trudno abym o każdym chociażby tylko wspomniał. Teraz napiszę Ci o kliku zaledwie możliwościach jakie oferują statystyki i które są oczywiście dokładnie opisane w eBooku.

Google Analytics pozwala rejestrować transakcje internetowe dzięki czemu możesz poznać zależność dochodów od użytej reklamy (dzięki zdefiniowaniu celu) a także drogę przebytą przez klienta Twojej strony prowadzącą do np. zakupów (dzięki zdefiniowaniu lejka).

Każdy kto ma sklep wie jakie to ważne - wiedza na jakim etapie klient kończy zakupy i zniechęcony zamyka przeglądarkę. Przykładowo: masz stronę na której droga od produktu do strony z płatnościami przechodzi przez trzy następujące po sobie strony. Dzięki Analytics będziesz wiedział która z tych trzech stron jest najczęściej opuszczana przez klientów. Wiedza ta pozwoli Ci odpowiednio ulepszyć proces zakupu.

Dzięki Google Analytics dowiesz się czy np. newsletter lub kanały RSS są skutecznymi metodami generowania ruchu na Twojej stronie. Łatwo jest rejestrować wejścia z innych stron lub wyszukiwarek. Ale czy Twoje statystyki potrafią zanotować ile osób zainteresowało się ofertą przygotowaną w mailingu i kliknęło w przygotowane przez Ciebie linki?

Analytics potrafi automatycznie pobrać koszty kampanii prowadzonych przy pomocy systemu reklam Google AdWords. Zyski zostaną obliczone na podstawie zarejestrowanych transakcji.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

29,69 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Inwestowanie pieniędzy w praktyce
39,00 zł

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Odkryj skuteczne sposoby inwestowania dostępne w Polsce i zacznij budować swoje bogactwo - możesz zacząć nawet od małych kwot...

PROMOCJA