INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1713319431', '7229855db694dff1092ca78afe8b505f', '3.238.71.155', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#optymizm-ebook-405.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Optymizm
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Optymizm

Tomasz Stelmachowicz

Optymizm

Kategoria: Rozwój osobisty
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-465-9
Ilość stron: 195
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

37,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 435
 

Drogi Czytelniku!

Żyjemy po to aby poznawać siebie, odkrywać potencjał własnych możliwości, cieszyć się życiem, realizować swe marzenia, poszukiwać coraz to nowych dróg własnej satysfakcji i spełnienia... Żyjemy również po to aby realizować swoje pasje.

Zapewne każdy z nas chciałby nadać głębszy sens swojemu życiu, w pełni poczuć i doświadczyć to co nadaje mu swoistą niepowtarzalność i unikalność. Wszyscy przecież jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni, jednakże jakże wielu z na o tym na co dzień zapomina. Każdy z nas przyszedł na świat z potencjałem twórczych możliwości, które drzemią w nim czekając jedynie na uaktywnienie i odkrycie. Każde z cudownych drzew, które wespół tworzą las, przez szereg lat uaktywniało swój potencjał by dziś móc udzielać cienia strudzonym wędrowcom.

Podobnie i my wszyscy wespół tworzymy społeczeństwo, w którym wzajemnie możemy dzielić się twórczą inspiracją. Ci z nas, którzy trafili na dogodną glebę, już dziś realizują się w pełni. Wielu z nas czeka jeszcze na odkrycie siebie i równie wielu kroczy ścieżką samopoznania odkrywając swoje twórcze możliwości. Samopoznanie jest jednym z wymiarów naszego życia.

Drugim z nich jest twórcza kreacja. Gdy samopoznanie połączymy z twórczą kreacją odkrywając i odnajdując siebie jako twórców naszej rzeczywistości wówczas nasze życie wkracza na ścieżkę spełnienia. Poczucie życiowego sukcesu jest wprost proporcjonalne do poczucia życiowego spełnienia. Toteż kroczmy ścieżkami samorealizacji, realizując zarazem swe marzenia. Kroczmy pełni optymizmu, pałający entuzjazmem, kroczmy pełni Radości, Szczęścia i Miłości. Bądźmy jako owe drzewa w towarzystwie których mogą odetchnąć strudzeni wędrowcy. Bądźmy jako Ci, którzy samym swoim nastawieniem przeistaczają otaczającą nas rzeczywistość.

Mamy w sobie nieograniczony potencjał. Tym potencjałem jest moc Optymizmu, oraz twórczej, aktywnej Kreacji. Mam nadzieję Czytelniku, że książka „Sekrety Optymizmu - Poradnik szczęśliwego życia" przyniesie Ci równie wiele radości, ile mi przyniosła podczas pisania. Gdyż zarazem Ty Czytelniku jesteś jej współautorem. Stwarzasz ją bowiem na równi swoim aktywnym zaangażowaniem. Pozwól by ta książka Cię poprowadziła. Pozwól aby odkryła przed Tobą goszczący w Tobie potencjał. Zostań Optymistą i wiedź Szczęśliwe Życie.


Życząc Wiele Życiowego Szczęścia,
odkrycia, poznania oraz zrozumienia siebie
a zarazem uaktywnienia twórczego życiowego potencjału

Przesyłam Serdeczne Pozdrowienia
Tomasz Stelmachowicz

O autorze:

Tomasz Stelmachowicz Autor książek i licznych artykułów osadzonych w tematyce samorealizacji, pozytywnego myślenia, ezoteryki oraz parapsychologii. Od wielu lat praktykujący różnorodne metody medytacji, poznawania i zgłębiania umysłu oraz twórczej pracy nad sobą. Posiada głębokie doświadczenie w zakresie metod i technik pracy z umysłem.

Szczególną dziedziną jego zainteresowań są odmienne stany świadomości doświadczane przez adeptów podczas medytacji, sesji autohipnotycznych oraz w trakcie świadomego śnienia. W swoich publikacjach dzieli się z czytelnikami własnym doświadczeniem oraz osobistą refleksją opartą na podstawie zarówno własnych doświadczeń jak i obserwacji, których podłożem są różnorodne teorie psychologiczne.

 Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 37,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
CzasNaE-Biznes
37,00 zł

CzasNaE-Biznes

Pierwsze polskie "kompendium" wiedzy o E-biznesie. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zarabiania w Internecie, spisane na 652 stronach przez Piotra Majewskiego - znanego specjalistę od marketingu internetowego.

PROMOCJA