INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1680015965', 'd07e89260710c8489a8aee55a2bf5904', '3.236.207.90', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#przyjecia_okolicznosciowe_w_praktyce-ebook-345.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Przyjęcia okolicznościowe w praktyce
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Gotowanie » Przyjęcia okolicznościowe w praktyce 
Przyjęcia okolicznościowe w praktyce

Małgorzata Gajda

Przyjęcia okolicznościowe w praktyce

Kategoria: Gotowanie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-333-1
Ilość stron: 73
Format: plik PDF

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną

29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 389
 

W jaki sposób przygotować udane przyjęcie, które zachwyci KAŻDEGO oraz sprawi, że zapadnie mu ono w pamięć na bardzo długo?

Każdy z nas na pewno bywa na różnych przyjęciach. Zdarza się, że sami zapraszamy gości, organizując spotkanie. Przygotowujemy przepyszne potrawy, rozmaite napoje, ale z jakiegoś powodu nasi goście nie są zadowoleni i szybko wychodzą.

Przygotowanie udanego przyjęcia jest nie lada zadaniem dla jego gospodarza. Możemy przeczytać wiele informacji na ten temat, lecz trudno z nich wybrać te, które są dla nas naprawdę istotne.

W tym poradniku znajdziesz to, co jest naprawdę ważne i sprawdza się zarówno na spotkaniach w gronie przyjaciół czy rodziny, jak i na dużych przyjęciach. Przecież nie jest ważne, abyśmy znali wszystkie zasady i regułki, lecz aby umieć te najważniejsze zastosować w praktyce.

Przygotowując przyjęcie, staramy się, aby nasi goście byli zadowoleni, a może nawet zachwyceni naszymi kulinarnymi staraniami. Ale czy to na pewno wszystko?

Poznając pewne zasady i nabywając odpowiednią wiedzę, nauczymy się wzorowo wypełniać funkcję gospodarza przyjęcia, a każde przygotowane przez nas przyjęcie pozostanie na długo w pamięci naszych gości.

Poznaj odpowiedzi na następujące pytania:

  • Czym jest kultura stołowa i dlaczego trzeba przestrzegać jej zasad?
  • Jakie są rodzaje przyjęć i jakimi prawami rządzi się każde z nich?
  • Jak zaplanować udane przyjęcie, które zachwyci wszystkich gości?
  • W jakich kieliszkach oraz szklankach podawać dane napoje?
  • Jak odpowiednio używać zastawy stołowej?
  • Jak układać sztućce oraz dlaczego jest to takie ważne?

To naturalnie jeszcze nie wszystko co znajdziesz w tym poradniku. Poznasz dzięki niemu zasady dobrego wychowania na przyjęciach w domu, czy restauracji. Nauczysz się w jaki sposób podawać wina, układać wszystko na stole i innych niezwykle praktycznych czynności.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,97 zł Zamów wersję elektroniczną 29,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Internet w praktyce
19,97 zł

Internet w praktyce

Internet w praktyce, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany :-)

PROMOCJA