W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Hobby » Zakłady bukmacherskie, hazard » Systemy bukmacherskie 
Systemy bukmacherskie

Marcin Opaliński

Systemy bukmacherskie

Kategoria: Zakłady bukmacherskie, hazard
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 83-7494-041-7
Ilość stron: 113
Format: plik PDF

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną

49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 136
 

Dlaczego znając się na sporcie nie zawsze udaje Ci się dobrze typować wyniki?

Otóż to. Musisz się przekonać o tym, iż gwarancją wygranych w zakładach sportowych nie jest Twoja wiedza z danej dyscypliny lecz specjalnie przygotowane systemy bukmacherskie, które będziesz konsekwentnie realizować.

Oczywiście wiedza o danej dyscyplinie sportu jest niezwykle przydatna, jednakże nie poparta konkretnym systemem w zakładach sportowych jest praktycznie bezużyteczna. Jeśli zatem traktujesz zakłady bukmacherskie jako coś więcej niż tylko hobby, to systemy bukmacherskie powinny Ci się spodobać.

Wykorzystaj skuteczne i sprawdzone w praktyce systemy bukmacherskie, znane tylko nielicznym.
Lokata w banku gwarantuje nam zysk ok. 6% w skali roku. Gra na giełdzie papierów wartościowych ok. 30% (co i tak uważane jest za wielki sukces). Zakłady bukmacherskie? Kwestia sporna. Najskuteczniejsi gracze są jednak w stanie osiągnąć zysk ok. 500% a może i 1000%! Jak zapewne się domyślasz - to kwestia praktyki, doświadczenia... ale także czegoś jeszcze. Najlepsi gracze wykorzystują po prostu sprawdzone, często opracowane przez siebie, skuteczne systemy bukmacherskie, które gwarantują im wysokie wygrane.

Poznaj nowe możliwości, jakie właśnie stoją przed Tobą do dyspozycji
Nadchodzi era internetowych zakładów bukmacherskich. Komfort jaki Ci dają zakłady sportowe w sieci to przede wszystkim możliwość:

  • gry 24h na dobę, 365 dni w roku;
  • możliwość gry na 5 min przed rozpoczęciem spotkania;
  • możliwość gry LIVE ( w trakcie spotkania);
  • ponad kilka tysięcy zdarzeń sportowych tygodniowo.

Zobacz co kryją w sobie "Systemy bukmacherskie 2006" zanim podejmiesz decyzje o skorzystaniu z nich!

  • Progresja - jeden z najpopularniejszych systemow bukmacherskich, który stosowany jest przez doświadczonych graczy. Mimo, iż wymagający dość szerokiej analizy, zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. System uznawany za 100% mimo tego, że na początku może zniechęcić niektórych graczy. Wszystko oparte na licznych przykladach.
  • System bukmacherski nazywany systemem 100%. Wygrywamy stosunkowo mało (w zależności od posiadanego kapitału) nie znając się w ogóle na sporcie!
  • Zasada słupkowa, polega na zminimalizowaniu naszego ryzyka strat jakie możemy ponieść w bukmachera gdy rzeczywiście prześladowałby nas ogromny pech.
  • Moje ulubione "dziecko", które daje mi największe zyski. System wymyślony przez matematyków, początkowo wykorzystywany w kasynach przy grze w ruletkę. Przechodził wiele zmian, aż został przystosowany do gry u bukmachera. System stosuję do zdarzeń sportowych, o których nie mam zielonego pojęcia. Pozwala on mi przy wkładzie finansowym np. 200 zł osiągnąć ok. 2500 zł miesięcznie!
  • System antyryzykant umożliwia nam w dużym stopniu ograniczyć możliwość poniesienia ogromnych strat. Stawki rosną jak wygrywasz, maleją kiedy przegrywasz.
  • Rozpiski systemów oferowanych przez bukmacherów.


Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną 49,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Zostań Supersprzedawcą
21,70 zł

Zostań Supersprzedawcą

Poznaj 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej...

PROMOCJA