INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1719214271', '962bd7ae2311004f53c06ea7116a7cf7', '34.239.176.54', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#tydzien_z_milionerem-ebook-400.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Tydzień z Milionerem
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Psychologia » Motywacja i sukces » Tydzień z Milionerem 
Tydzień z Milionerem

Tomasz Woźny

Tydzień z Milionerem

Kategoria: Motywacja i sukces
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-444-4
Ilość stron: 72
Format: plik PDF

19,90 zł Zamów wersję elektroniczną

29,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 425
 

Poznaj mentalność milionera i sekret udanych inwestycji

Książka, którą Ci przedstawiam nie jest klasycznym podręcznikiem. Autor z braku odpowiedniej nomenklatury, nazywa ją mini-powieścią biznesową. Jest to opowieść o tym, jak w przeciągu tygodnia czasu można zmienić swój światopogląd, podjąć życiowe decyzje, zrozumieć jak najłatwiej zostać bogatym człowiekiem i zaprogramować swój umysł na auto-pilota: "Jestem Milionerem".

Autorem e-książki "Tydzień z Milionerem" jest tak naprawdę Hugh - irlandzki Milioner, inwestor, właściciel kilku dużych film developerskich, hoteli, restauracji. Człowiek, który do swoich milionów doszedł drogą na skróty, bo szybko poznał odpowiednie sposoby; Sposoby, którymi podzielił się najpierw ze mną, a teraz daje szanse poznania ich Tobie!

Opinie o ebooku:

"Jeśli masz już milionowy dochód pasywny, to niewiele od nas możesz się dowiedzieć. Jeśli nie, to do stracenia masz tylko 20 złotych. Do zyskania... znacznie więcej."

To Hugh nauczy Cię swoich strategii inwestycyjnych, pokaże sposoby na łatwy i szybki zysk, poradzi jak szukać i znaleźć dobre inwestycje, wskaże potęgę, jaką mają dobrze ulokowane pieniądze. Ja jestem tylko skromnym narzędziem w rękach mistrza.

"Tydzień z Milionerem" jest subiektywnym zapisem kilku dni, jakie spędziłem w Irlandii na zaproszenie Milionera Hugh. Przez ten majowy tydzień przyglądałem się jak żyją milionerzy, uczyłem się sposobów zdobywania milionów oraz nawyków, które pomagają milionerem zostać.

"Tydzień z Milionerem" nie jest podręcznikiem, raczej opowiadaniem biznesowym. Nie jest to książka do nauki, raczej do poczytania i przemyślenia. Nie każdy ją polubi i nie do wszystkich jest adresowana. Kupisz ją, jeśli już wkrótce chcesz mówić o sobie "Milioner".


Tomasz Woźny

 

"Nie spodziewałem się, że można zamieścić tak wiele cennych informacji w tak niewielkiej publikacji. Serdecznie polecam wszystkim zaczynającym swoją drogę ku niezależności finansowej!"

Krzysztof RogalaJeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

19,90 zł Zamów wersję elektroniczną 29,90 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis
  
Zabójcza koncentracja
19,97 zł

Zabójcza koncentracja

Jak bardzo chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób najefektywniej koncentrować się na własnych zadaniach?

PROMOCJA