W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Zdrowie i uroda » Zdrowe odżywianie » Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera - fragment 

Tomasz Rezner

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera - fragment

Kategoria: Zdrowe odżywianie
Wydawca: Złote Myśli

Ilość stron: 23
Format: plik PDF

 

Czy wiesz, że 52% Polaków i 37% Polek waży za dużo? Powiem więcej, te liczby ciągle rosną! Otyłość staje się chorobą cywilizacyjną.

Wyrzuć do kosza bezsensowne diety, nieskuteczne tabletki, tabele kalorii i inne bzdury, którymi atakują Cię ze wszystkich stron. Nadchodzi rewolucja!

Tomasz Rezner obala mity na temat otyłości i pokazuje właściwą drogę ku zdrowszemu życiu i lepszemu samopoczuciu. Jeśli masz problem z nadwagą, lub jeżeli interesujesz się funkcjonowaniem ludzkiego organizmu to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca. Wykorzystuje techniki znane z NLP i pomaga w ten sposób wszystkim, którzy mają problem ze swoją wagą i samopoczuciem. Otyłość prowadzi do wielu chorób, które zadają cierpienie i skracają życie. Czy tego chcesz?

Jeżeli chcesz:

 • pozbyć się problemu ze swoim ciałem
 • sprawić by ilość przyswajanej energii równała się ilości energii zużywanej
 • poznać hierarchię gospodarki energetycznej organizmu
 • poznać siłę porad Tomasza Rezlera

...to nie przejdziesz obojętnie obok tej publikacji. To bezcenne informacje z pierwszej ręki!

Co jest celem autora ebooka?

 • przedstawienie wizerunku, ku któremu będziesz zmierzać,
 • umożliwienie wytyczenia sobie sposobu postępowania,
 • wyrobienie w sobie prawidłowych nawyków żywieniowych,
 • wyrobienie w sobie właściwego sposobu spożywania pokarmów,
 • osiągnięcie przyjemności ze spożywania pokarmów bez narażania się na otyłość,
 • zachowanie zdrowego podejścia do spraw żywienia i radosnego realizowania go,
 • zabezpieczenie Cię przed możliwymi zagrożeniami zdrowotnymi wynikającymi ze sposobów odżywiania się,
 • zapoznanie Cię z łatwymi, uniwersalnymi i fizjologicznymi metodami pomiarowymi utrzymania właściwej masy ciała i sposobów odżywiania,
 • obalenie mitów związanych z odżywianiem,
 • wytłumaczenie Ci, na czym to wszystko polega, bo człowiek nieświadomy skazany jest nie tylko na porażki, ale wręcz na klęskę
 • zapoznanie Cię z niektórymi nieskutecznymi metodami zmniejszenia masy ciała i wytłumaczenie, dlaczego nie dają założonych efektów - a także uchronienie Cię przed nimi,
 • ukazanie roli psychiki we właściwym sposobie odżywiania się,
 • zapoznanie Cię z prawidłowymi określeniami dotyczącymi odżywiania się,
 • ukazanie elementów humorystycznych.

Poznaj opinie specjalistów!

Ewa Obszańska, Filolog polonista, obecnie: terapeuta zajęciowy (plastyk) w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

„Nie przepadam za książkami o tej tematyce, ale ta zaintrygowała mnie swą odmiennością oraz niezmiernie oryginalnym i twórczym podejściem do istoty problemu.

Zrozumiałam, że mogę uzyskać pożądany efekt w swoim wyglądzie, jeśli wykorzystam własną psychikę oraz zebrane przez Tomasza Rezlera znane już prawdy, ale ukazane w innym, nowym i nieznanym świetle.

Autor bardzo przystępnie opisuje zagadnienia, które mają nam pomóc w podjęciu słusznej decyzji dotyczącej naszej sylwetki (a także zdrowia) i rozdział po rozdziale pomaga nam stworzyć taki indywidualny program dla każdego z nas.

Podoba mi się szczególnie rozdział o mitach związanych z odżywianiem, a wymyślonych przez ludzi otyłych, tłumaczących się z nadwagi. Tomasz Rezner konsekwentnie je demaskuje.

Moim zdaniem książka jest bardzo interesującą pozycją, na rynku wydawniczym, dotyczącą spraw zdrowego życia i pięknej sylwetki. Myślę, że każdy czytelnik będzie zadowolony z tej ciekawej i inspirującej lektury."

Urszula Pałubicka, lekarz specjalista medycyny rodzinnej.

„Z dużym zaciekawieniem przeczytałam książkę Tomasza Rezlera, dotyczącą fizjologicznych sposobów odżywiania oraz zachowania pożądanej i szczupłej sylwetki ciała.

Moje spostrzeżenia na temat tej interesującej i nowatorskiej pozycji sformułowałam w poniższych punktach:
 1. Książka oparta na dużej wiedzy Autora, napisana w przystępnej formie, przybliża Czytelnikowi problem odpowiedzialności za własne zdrowie.
 2. Autor w sposób zrozumiały przedstawia podstawy zdrowego żywienia i zasady łączenia produktów, oparte na fizjologii trawienia i wchłaniania substancji pokarmowych.
 3. Autor przypomina kanony zdrowego odżywiania, o których współczesny, zabiegany i zagubiony pod wpływem reklam człowiek, zapomniał.
 4. Przedstawiony sposób odżywiania nie jest tylko metodą "odgrubianie", ale sposobem na zdrowe i długie życie.
 5. Ciekawe, łatwe do stosowania i oryginalne są autorskie metody określania bilansu energetycznego organizmu, norm oraz stanu odżywienia.
 6. Otyłość jest plagą społeczeństw wysoko cywilizowanych, a problem jej występowania zaczyna się już we wczesnym dzieciństwie.
 7. Jestem przekonana, że Czytelnik, który uwzględni sugestie Autora, ma wielką szansę cieszyć się dobrym zdrowiem."

Co na temat otyłości mówi autor - Tomasz Rezner?

„Rozpatrując problem otyłości, nie da się uniknąć poruszenia spraw psychiki. Właściwie, cały ten problem bierze swój początek w psychice człowieka. Jeżeli ktoś zajmuje się problemem otyłości, a pomija udział psychiki, to na pewno nie osiągnie żadnych pozytywnych efektów.

Wpływ psychiki na problem otyłości polega na „chceniu" zjedzenia jeszcze, pomimo zaspokojenia fizjologicznego zapotrzebowania organizmu, złych nawykach żywieniowych, wierze w najróżniejsze mity na temat odżywiania, wierze w „cudowne" diety itd., a braku wiary w swoje możliwości."

Zamów ebooka i utwierdź się w przekonaniu, że na zdrowiu po prostu się nie oszczędza. Powiedz do siebie: „Chcę i potrafię się zmienić".Zarejestruj się za darmo w Złotym Klubie, a otrzymasz dostęp do ponad 170 darmowych oraz obszernych fragmentów płatnych ebooków.

Co Ci da członkostwo w Złotym Klubie?
 • darmowe ebooki (ponad 170)
 • specjalne rabaty
 • punkty lojalnościowe
 • możliwość udziału w forum dyskusyjnym
 • promocje
 • informacje o nowościach

Zarejestruj się teraz
  
GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
29,98 zł

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego...

PROMOCJA