INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1664785283', '2c77abd728c71455e2f427c29c14389a', '3.236.52.68', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#google_adsense-ebook_fragment-233.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Ebook - Google AdSense
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Google AdSense
To jest nasz HIT !!!

Andrzej Herzberg

Google AdSense

Kategoria: Zarabianie w Internecie
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-7521-189-4
Ilość stron: 283
Format: plik PDF

39,97 zł Zamów wersję elektroniczną

59,97 zł Zamów wersję drukowaną + elektroniczna gratis 90
 
Ten ebook wchodzi w skład specjalnego zestawu: Pakiet zarabianie w internecie. Dowiedz się jak zaoszczędzić 30,89 zł

WSTĘP

Wyszukiwarka, internetowa Google rozpoczęła swoją ekspansję w 1999 roku (rok po założeniu przez Larry Page'a i Sergey Briana firmy Google Inc.). W stosunkowo krótkim czasie, bo już w 2004 firma kontrolowała 80% światowego rynku wyszukiwarek. Według danych z lutego 2005 Google indeksuje już ok. 8,05 miliarda stron www. Imponujące prawda?

Nie mniej imponujące są genialne posunięcia marketingowe Google Inc. W 2003 roku został uruchomiony pionierski system Google AdSense umożliwiający, w ramach programu partnerskiego, odpłatne zamieszczanie reklam przez webmasterów na swoich stronach www. Po niespełna dwóch latach reklamy z Google opanowały Internet. Dlaczego tak się stało? Najważniejszy powód to oczywiście zarobki dla właścicieli stron internetowych. W przypadku popularnych witryn to bardzo poważne kwoty... Sięgające nawet kilkunastu tysięcy dolarów miesięcznie!

AdSense jest programem PPC, (ang. Paid Per Click).
Właściciel strony za kliknięcie w reklamę, przez odwiedzającą jego witrynę osobę, otrzymuje wynagrodzenie od kilku centów nawet do kilkudziesięciu dolarów. Błyskotliwa koncepcja programu to przede wszystkim forma reklamy. W systemie preferowane są linki tekstowe, a narzędzia stworzone przez programistów Google pozwalają partnerowi idealnie wkomponować reklamy w strukturę graficzną swojej witryny. Wklejenie kilku linii kodu spowoduje wyświetlanie odpowiednio sformatowanych boksów z linkami tekstowymi, a co najważniejsze, ich zawartość będzie uzależniona od treści strony. Jeśli w swoim serwisie opisujesz np. samochody, możesz spodziewać się reklam z branży motoryzacyjnej. Na tym właśnie polega kontekstowość reklam Google.

Reklama kontekstowa wykorzystuje unikalną technologię, która pozwala specjalnemu robotowi sieciowemu, (Mediapartners-Google/2.1) przeanalizować zawartość Twojej witryny (strony internetowej) i wysłać informacje do głównego programu. Następnie, w bazie danych Google zostanie wyszukany tekst reklamy sponsora, zainteresowanego zamieszczeniem informacji na stronach o takiej właśnie zawartości. W końcu specjalny skrypt spowoduje wyświetlenie wyszukanych w ten sposób reklam. Zdaniem wielu ekspertów, to dzięki unikalnej technologii wyświetlania reklam zależnych od treści witryny (reklam kontekstowych) program zdobył tak duże uznanie webmasterów. Osoba odwiedzająca witrynę tematyczną często poszukuje konkretnych informacji i ofert z danej branży. Jeśli trafi na link do interesującego zagadnienia jaka będzie reakcja? Oczywiście klik! I kasa dla Ciebie! Taka koncepcja ma również głęboki sens dla reklamujących się firm. Kampania reklamowa może zostać skierowana do właściwej grupy docelowej, a reklamodawca zapłaci wyłącznie za rzeczywiste wejścia na swoją stronę.

A jak kształtują się zarobki webmasterów? Trudno na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie. Zarobki zależne są od wielu czynników ale oczywiste jest, że największą szansę na wysokie dochody mają witryny notujące sporą ilość wejść. Popularne witryny zarabiają duże pieniądze. Wystarczy przyjrzeć się stronom, które można znaleźć w pierwszej dziesiątce wyświetleń wyników w wyszukiwarkach. Większość z nich zamieszcza reklamy Google.

W okresie przedświątecznym lub popularnych imienin w czołówce najczęściej wyszukiwanych fraz są "kartki elektroniczne". Jak myślisz, czy wysyłanie e-kartek

za darmo jest dochodowe? Oczywiście tak, ale tylko dzięki reklamom Google na tej stronie! Proponuję abyś przeprowadził następujący "eksperyment naukowy":

Wybierz popularne hasło często wpisywane przez Internautów w wyszukiwarkach. Codziennie aktualizowaną listę takich słów znajdziesz tutaj: http://boksy.onet.pllrankinahtml?n=1.

Wpisz wybrane hasło w dowolnej wyszukiwarce (pomiń hasła związane z erotyką, na takich stronach nie znajdziesz reklam z programu AdSense). Następnie przejrzyj pierwsze 20 wyników i zanotuj na ilu stronach zauważyłeś reklamy Google. Wniosek nasuwa się sam: Pieniądze "leżą w Internecie". Trzeba po nie tylko sięgnąć! Uwierz mi, to nic trudnego. Wystarczy zgłosić swoją witrynę do programu Google AdSense.

Dzięki informacjom zawartym w części pierwszej „Szkoła podstawowa - czyli jak zacząć zarabiać z najbardziej dochodowym programem partnerskim", dowiesz się jak to zrobić. W pozostałych częściach pokażę Ci jak zarabiać naprawdę duże pieniądze.

Część II Gimnazjum - naucz się budować dochodową witrynę. Zawiera cenne wskazówki i sztuczki pozwalające na zwiększenie efektywności reklam na Twojej stronie. Poznasz zasady kompozycji, które umożliwią kierowanie uwagi gościa na wybrane elementy strony. Znajdziesz też kilka gotowych pomysłów, chodliwych tematów, dzięki którym Twoja strona stanie się bardziej popularna.

Część III Szkoła średnia - powiększ dwukrotnie swoje dochody. Dowiesz się jak skutecznie podnieść oglądalność Twojej strony i powiększyć przez to swoje dochody co najmniej dwukrotnie.Część IV Studia i praca naukowa. W tej części nauczysz się jak skutecznie zwiększyć zarobki poprzez kierowanie na swoją stronę bardziej dochodowych reklam! Dam Ci też skrypty - przydatne programy ułatwiające zarabianie z programem Google AdSense. A co najważniejsze otrzymasz stały dostęp (hasło) do mojego serwisu, w którym publikuję najnowsze informacje dla zaawansowanych „adsensowiczów".

[..]

To jest tylko część darmowego fragmentu tego ebooka.
Zarejestruj się za darmo w Złotym Klubie, a otrzymasz dostęp do ponad 170 darmowych oraz obszernych fragmentów płatnych ebooków.

Co Ci da członkostwo w Złotym Klubie?
  • darmowe ebooki (ponad 170)
  • specjalne rabaty
  • punkty lojalnościowe
  • możliwość udziału w forum dyskusyjnym
  • promocje
  • informacje o nowościach
Zarejestruj się teraz

Sprawdzone ebooki teraz taniej w specjalnym zestawie: Pakiet zarabianie w internecie, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 99,89 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 30,89 zł płacąc za nie tylko 69,00 zł
Pakiet zarabianie w internecie

Pakiet zarabianie w internecie

Zawartość pakietu:
  • Blogi od A do... sławy i pieniędzy
  • Google AdSense
  • Zostań SuperPartnerem!
69,00 zł
  
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
39,97 zł

GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Dołącz do prawie 2000 czytelników, którzy zaufali autorowi, poznaj pakiet porad, jak stać się skutecznym inwestorem i zostań rekinem giełdowym! Odkryj akcje i kontrakty terminowe futures - i zacznij zarabiać na...

PROMOCJA