W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Biznes i praca » Sprzedaż bezpośrednia » Zostań Supersprzedawcą 
Zostań Supersprzedawcą
To jest nasz HIT !!!

Brian Tracy

Zostań Supersprzedawcą

Kategoria: Sprzedaż bezpośrednia
Wydawca: Złote Myśli

ISBN: 978-83-88970-84-9
Ilość stron: 161
Format: plik PDF

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną
 

Chcesz dołączyć do grona 10% najlepszych sprzedawców i zarabiać krocie?

Brian Tracy, światowy ekspert w dziedzinie sprzedaży, poświęcił wiele lat, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jak bardzo się ucieszysz, kiedy powiem Ci, że bezcenne odkrycia, których dokonał w tej dziedzinie mogą za chwile być Twoją własnością - spisane w formie ebooka i dostępne po polsku?

Wymienię pierwsze 10 z 21 złotych zasad dokładnie opisanych w ebooku:

  • Poświęć się osiągnięciu doskonałości: Dziś podejmij decyzję, że zostaniesz jednym z najlepszych sprzedawców w swojej branży. Zacznij działać i pracuj nad tym, aż osiągniesz swój cel.
  • Działaj tak, jakby porażka była niemożliwa: Zrób to, czego się boisz, a strach umrze pewną śmiercią. Dziś podejmij postanowienie, że stawisz czoło wszelkim lękom przed porażką i odmową, które mogą cię powstrzymywać, i zrób to, czego się boisz!
  • Włóż w swoją sprzedaż całe serce: Oddaj się w 100 procentach swojemu zawodowi sprzedawcy, swojej firmie, swoim produktom, usługom i swoim klientom. Włóż w swoją pracę całe serce.
  • Stawiaj się w roli prawdziwego profesjonalisty: Uważaj się za konsultanta, doradcę i cenne źródło informacji dla swoich klientów. W każdej interakcji z klientem zachowuj się tak, jak zachowywałby się konsultant.
  • Na każde spotkanie z klientem bądź bardzo dokładnie przygotowany: Odrób zadanie domowe za każdym razem, gdy po raz pierwszy masz spotkać się z klientem. Dowiedz się wszystkiego, co tylko możliwe na temat klienta i jego firmy, tak byś mógł zapewnić mu jak najwyższą jakość usług.
  • Poświęć się ustawicznemu kształceniu: Każdego dnia naucz się czegoś nowego, co pomoże ci rozwinąć umiejętności i efektywność sprzedaży. Czytaj, słuchaj kursów na kasetach audio i bierz udział w dodatkowych szkoleniach.
  • Przyjmij całkowitą odpowiedzialność za wyniki: Uważaj się za prezesa swojej własnej korporacji zajmującej się sprzedażą, całkowicie odpowiedzialnego za swoje własne życie i działania w zakresie sprzedaży. Zamiast szukać wymówek, skoncentruj się na postępach swojej sprzedaży.
  • Opanuj podstawy do perfekcji: Naucz się podstaw procesu sprzedaży i je stosuj. Za każdym razem w odpowiedniej kolejności. Nigdy nie pozwalaj sobie na brak koncentracji lub podejmowanie działań na skróty.
  • Buduj długoterminowe relacje: Im bardziej klient darzy cię sympatią jako osobę, tym łatwiej jest ci sprzedawać. Zadawaj właściwe pytania, uważnie słuchaj odpowiedzi i jeszcze przed sprzedażą przede wszystkim koncentruj się na osobie.
  • Zostań specjalistą do spraw finansów: Szukaj sposobów na pokazanie swojemu potencjalnemu klientowi, że twój produkt bądź usługa jest inwestycją o określonym zwrocie i że jego sytuacja finansowa poprawi się poprzez dokonanie zakupu i korzystanie z niego.

Brian Tracy pisze:

Rozpoczynałem moje życie dysponując bardzo niewieloma udogodnieniami czy atutami. Pracowałem jako robotnik i musiałem nieustannie martwić się o pieniądze. Błogosławię dzień, w którym zająłem się sprzedażą. Dziedzina, jaką jest sprzedaż, oferuje mi - i oferuje tobie - wszelkie radości, korzyści i możliwości, jakie ma do zaoferowania życie. Im lepszy jesteś w sprzedaży, tym bardziej szanowany i tym ważniejszy jesteś w swojej firmie, społeczności i swoim świecie.

Sprzedawcy są jedną z najważniejszych grup ludzi w Ameryce. Przetrwanie każdej firmy zależy od sukcesu jej sprzedawców. Wysoka sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla którego firma odnosi sukces. Niska sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla którego firma ponosi porażkę. A ty możesz zająć miejsce za sterem.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszkoliłem przeszło 50 000 sprzedawców w dwudziestu trzech krajach. Szkoliłem ludzi, którzy przyjechali do USA bez pieniędzy, przyjaciół, kontaktów i również bardzo często nie umieli mówić po angielsku. Przyswajali jednak te pomysły, ćwiczyli je nieustannie i zostawali później liderami sprzedaży w najważniejszych instytucjach w kraju.

Brian Tracy

Urodzony w Kanadzie, żyjący w USA ekspert w dziedzinie samorozwoju, motywacji i skutecznej sprzedaży. Autor wielu książek, materiałów audio i wideo. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: "Zostań Supersprzedawcą", "Sposób na sukces" , "Turbostrategia", "Zjedz tę żabę", "Maksimum osiągnięć" i "Sztuka zatrudniania najlepszych". W ciągu swojego życia Tracy odwiedził ponad 80 krajów.Jeżeli zainteresowała Cię ta publikacja:
odwiedź stronę promocyjną lub zamów tego ebooka:

21,70 zł Zamów wersję elektroniczną
  
Google AdSense
39,97 zł

Google AdSense

Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

PROMOCJA