INSERT INTO ebook_cms_stats_info (data, hash, ip, referer, agent, url) VALUES ('1708931758', '3ebdf7f94426a39d29a298d05f29b6ed', '3.235.145.108', '', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '#pakiet__gielda_papierow_wartosciowych-zestaw-17.html')


INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info'INSERT command denied to user 'motopremiu_ebook'@'86.111.241.11' for table 'ebook_cms_stats_info' Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych
W pakiecie taniej

Jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych
kupując ebooki?

Strona główna » Pakiety tematyczne » GPW III - Analiza techniczna w praktyce 
Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych

Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych

Zawartość pakietu:
  • GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
  • GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
  • GPW III - Analiza techniczna w praktyce
79,94 zł 109,92 zł

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowany został specjalny Pakiet - Giełda Papierów Wartościowych, który zawiera 3 ebooki o łącznej wartości 109,92 zł. Kupując jednak cały zestaw oszczędzasz aż 29,98 zł płacąc za nie tylko 79,94 zł

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione "po ludzku"

Zestaw popularnych ebooków traktujących o Giełdzie Papierów Wartościowych, napisane zarówno pod kątem osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Bardziej doświadczeni wzmocnią swoją wiedzę, natomiast Ci mniej doświadczeni będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego.  

Te publikacje są napisana bardzo prostym językiem, aby każdy mógł zrozumieć myśli, które przekazuje autor. Wystarczy jedynie mieć szczere chęci, a zobaczysz, że to jest naprawdę proste!

Zawartość pakietu:

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Marcin Krzywda

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu - podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

29,98 zł
 
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Marcin Krzywda

GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Dołącz do prawie 2000 czytelników, którzy zaufali autorowi, poznaj pakiet porad, jak stać się skutecznym inwestorem i zostań rekinem giełdowym! Odkryj akcje i kontrakty terminowe futures - i zacznij zarabiać na giełdzie...

39,97 zł
 
GPW III - Analiza techniczna w praktyce

Marcin Krzywda

GPW III - Analiza techniczna w praktyce

GPW - Analiza techniczna w praktyce. Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne. Poznaj receptę na to, aby "wstrzelić" się w rynek!

39,97 zł
 
Pamiętaj, że tylko kupując wszystkie powyższe 3 ebooki zaoszczędzisz 29,98 zł płacąc za nie tylko 79,94 zł
  
Google Analytics
29,69 zł

Google Analytics

Czego nie wiesz o swojej stronie www, czyli profesjonalna analiza ruchu w Twoim serwisie dzięki Google Analytics. 55 raportów dzięki którym możesz dokładnie analizować ruch na Twojej stronie www.

PROMOCJA